Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Одг: КЛС, финале плеј-офа: Црвена звезда - Партизан
« Одговор #118 послато: данас у 21:19:16 »
Ma samo se hrabrim da je nasa prava i jedina crvena zvezda zamrznuta u privrednom sudu jos 3 godine a ovo trte nekog covicevog hibrida. A 2017 da ih smrvimo sa nasim klubom.

Od muke morali da priznaju :D Joooj sto mi lepo hehe
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Au majko mila, znaci kako se sve u zivotu vrati, i kradja, i navlacenje i namestanje, kako se vratilo maloumnim skotovima i coravoj nakazi.
Onakva kradja dugo nije vidjena, kakvo je ovo bilo navlacenje za njih, svi smo konstatovali da ce tako biti ali nisam ni pomisljao da mogu ovako ocigledno da navlace, toliko bezobrazluka moze da rodje samo u zemlji gde je predsednik saveza jedno cigansko i lopovsko govno od coveka, a klubove vode propali politicari, lopovi i kriminalci ...

Ali sve se to vrati, i to bas onda kada ce ih najvise boleti, pred njihovim navijacima, da im se popisamo u facu :)

Presrecan sam, sta jos reci, nisam se ovome nadao, kako smo ih samo naguzili, sad vec dva puta za redom, a ne zna se koje je guzenje bilo bolje :-D

Svaka cast momci, jos jedna pa da gasimo i ovaj projekat

UMIRE NADA,GOTOV JE SAN.....
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Ljudi moji, kod mene je haos u kući bio....

najebem se mile mamice sudijama... da bog da sve pare od patuljka što ste dobili dali na aspirine mamu vam jebem plaćeničku!!!

ono-kad-te.jpg
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Trpaj i ne vadi!
Ali radost na našoj klupi posle Bertansove trojke... neopisivo...
A onda je na kraju na red došao Gagić, naravno promašuje jedno za neizvesnost... :D
Vi ste naš ponos!
U ponedeljak najjače i najžešće da ih jebete, za sve što su srali, u inat svima, onako Grobarski, kidajte!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Bravo crno-beli...

Bio sam miran i na 13-14 razlike, znao sam da pobedjujemo ovo. Jos kad sam video da se njihova prednost topi postepeno, bez nekih serija koje se kad tad zavrse i obicno usledi kontra-serija, to je bilo to.

Pored Bertinog suta za 3, najjaci utisak veceras sudijska lakrdija.

Jovcic ruku na srce korektan, cak nije imao prilike ni da se (ne)cuje od ova 2 govnara. Pa ono je bilo ne sa tendencijom, nego pod naredjenjem. Ocekivao sam da ce biti lose sudjenje, ali ovako skandalozno nisam mogao da zamislim.

DA SE NE SUDI NAMERNA NA GORDICU I LOVRENJU U KONTRI...aj sto nije namerna na Zofriju nego mu nisu dali ni bacanja. Posle toga na Duletovo ''Seram te bilo''...eto tehnicke.

Mrs govna, jebao vas coravi kreten.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.099
Reaction score
15.870
Локација
Храм фудбала
Мој јубиларни 1000-ти пост ћу посветити овим момцима и још једном им се захвалити за све што су урадили у овој сезони и за све што и даље раде.
Дјелују ми да су много брзо сазрели и од оне "губитничке" екипе са почетка сезоне израсли су у екипу која се не никада не предаје у екипу код које за цијели меч не можеш да видиш да им је се увукао страх у кости, у екипу у којој свако зна свој дио задужења и у одбрани и у нападу.И на крају израсли су прави правцати ТИМ, гдје се јасно види да би они сви дали животе један за другог.

Поглед Богдановића према Бертансу након тројке :respect:respect:respect
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Sve je doslo na naplatu u ove 3 utakmice. Prosto mi zao sto se ne igra u 5 dobijene da ih jebemo jos malo :šal:šal

Evo u kakvom su stanju cigani...:buhaha
Ma samo se hrabrim da je nasa prava i jedina crvena zvezda zamrznuta u privrednom sudu jos 3 godine a ovo trte nekog covicevog hibrida. A 2017 da ih smrvimo sa nasim klubom.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Braco, ovo sto mi radimo u kosarci se zove MATERALIZACIJA METAFIZIKE
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
jedva sam dočekao ovo, krenulo je teranje čovića. možda bi neko trebao da im objasni da su sad njegove kurve, ne mogu da ga oteraju :buhaha:buhaha:buhaha

košarka je sport za gospodu, na za glibavu cigansku gamad. murš kući u železnik
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
...Али ништа још није готово, озбиљно до краја и за 3-0 :pfc:

Burazru, veruj jednom pesimisti kad ti kaže, ovo je gotovo. Danas su definitivno pukli psihički, jer kad uz toliko halabuke i opšte sudijske krađe ne možeš da pobediš, onda više nema smisla da igraš. Zaista ne vidim kako se ovo neće završiti 3:0.

sudije su mislile da su resile utakmicu u prvoj cetvrtini, a bogami i ja.

Toliko sam ispizdeo i urlikao od besa da su me sve komšije čule... o ukućanima da ne pričam. Jebem im milu mamicu, lopovsko-cigansku! Ni to im nije pomoglo da pobede!
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Ukoliko daj Boze osvojimo titulu , jos ce mi biti i drago zbog onog kupa , da i cigani imaju neke uspomene , za 10 godina ce se rado secati tog kupa osvojenog na spektakularan nacin. :D Sad tek shvatam cemu onoliko slavlje na Kalamegdanu posle nikad regularnijeg finala kupa u istoriji :D


MA TAKO JE BRE !!!

Ali, ali , ali .....protiv mafije mora oprezno pa makar vodili 32 : 0 u seriji koja se igra na 33 dobijene. MELJI , GAZI , SVE DO TITULE!
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
U slucaju da mi ne objave komentar na U92 :)

Opusak cigarete N.Č. je goreo u tami, teško disanje kroz nozdrve i tikovi glavom su se dali primetiti u haustoru ulice Stjepana Supanca. PP aparat nije bio aktiviran, komandant policije nije bio dostupan. Saopštenje nije moglo biti obavljeno.

Ugledao je belu svetlost u uglu svoga oka. Nosio je dugačku odoru, dežmekast gospodin otmenog držanja, proćelav sa naočarima. Na levom i desnom ramenu beše riđi dečak bez pola prsta na desnoj ruci, na desnom jedan veoma borben dečko, beše mu nadimak Gagi Životinja, ne sečam se prezimena.

Štaviše svoje šake na glavu gospodina N.Č. videli su da boluje od mitomanije. Ovaj dežmekast gospodin, kakvim ga priroda dala, obeća ovom čovečuljku da će izlečiti pod uslovom, da kombi svog cirkusa MEDRANO otera iz države i promeni delatnost.

Hladne suze napuniše naočare omanjeg gospodina. Odlučio je da izleči svoju bolest. "Šta misliš Vesna, da li je pametno da poslušam Duleta" reče ovaj omanji gospodin. Namgrođena žena ga ukori pogledom. Polazi dragi, ovo više nije država za nas.

Pozdrav braćo moja. Čistiji je vazduh u Srbiji od večeras
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Ha ha ha ha :D

Citavu utakmicu ih pustis da vode, i onda im sunes trojku pred sam kraj da ne stignu ni pp aparat da aktiviraju!
Bogdanovic me je izludeo veci deo utakmice,ali vratilo se.
Jos nije gotovo, ali smo blizu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.398
Reaction score
37.934
Polako ljudi, tek je 4-4 u ukupnom skoru. :D

PUNI KUČKU!!! :clap
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
posle fudbala jos jedna slatka pobeda i kucanje eksera u fmp!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Јој људи посвађао сам се због судија са свима кући,буквално ломио ствари али кад је Берта пресудио урликао сам од среће. Браво момци хвала вам на овоме.
 

Miss MVP

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2010
Порука
232
Reaction score
73
Локација
Beograd
S obzirom da sam se od besa tresla celu utakmicu od ovolike kradje i nepravde, a na kraju isplakala od srece, mogu misliti kako je bilo nasim momcima.

Simonovica koliko je sralo tacno sam znala da ce promasiti kad je najbitnije :evil:

Bertanse i Milosavljevicu hvala vam sto postojite :respect:respect:respect

Ovo je jos sladja pobeda, a u ponedeljak da slavimo kako dolikuje :D:
 

Икац

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
274
Reaction score
5
УЗАЛУД ТРУД ЏАБА ВАМ СВЕ..... ШАМПИОН ЈЕ ОПЕТ ПАРТИЗАН ! ЈЕБИ САТРИ фмп !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top