Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Par razloga poreza..
1 katastrofalna slobodna
2 leo ocajan
3 par user trojki fmp-a
4 i sraman alcz..

Idemo dalje.. U potencijalnoj 5 toj utakmici zatvoriti ulaz ciganima katancem,pa neka navijaju napolju..
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.479
Reaction score
686
Sutirali bi mi slobodna bacanja sve do sledece utakmice, bez prestanka :banghead Sve je to super, ali 1 od 7 u ovakvoj utakmici je nedopustivo, a Lovrenj je taj luksuz sebi dozvolio veceras. A i Vujosevic je napravio ogroman zajeb time sto je teziste igre izvukao iz reketa, iako smo tu dominirali u prvoj cetvrtini :banghead Navijaci su takodje itekako razocarali, utakmica se lomi a ovi jebu FMP, a onda genijalci jos i bacaju sranja na teren :banghead. Znaci sve sto je uradjeno dobro u prethodnim utakmicama je sada neverovatno promaseno:banghead
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Preživljavam nervni slom jebem ti sunce u pičku. 4.utakmicu neću da gledam, treba u bolnicu da zaglavim zbog Partizana. Mrš
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
986
Reaction score
2.021
Pored sudijske kradje smo ovo mogli da dobijemo, sa 15 promasenih bacanja ne mozes bolji rezultat da ocekujes... Bice jebeno do kraja sad, ali sta je tu je TITULA SE MORA UZETI !!!
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
I pored sudijske rezije, sami smo krivi sto smo izgubili.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Znao sam da se nece dobro zavrsiti jer smo izgubili onih 10 razlike iz 3/4. Ide ovo u 5. utakmicu. Jos ovi momci moraju da rastu. Podrska do kraja! Nema odustajanja!!!
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Ajdebre kako mrtvo... Rakočević nas ubio na kraju, ali onaj ofanzivni skok pri kraju...
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Ma ko nas krade druze?
Osvojicemo mi ovo takmicenje,a igracima za ovo veceras kicmu treba slomiti...
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Ovo samo možemo mi, da upropastimo maltene dobijenu utakmicu, nek ide sve u p.m.!!! Znači sami sebe pobedili, o igračima neću, strašno, nismo smeli ovo sebi da dozvolimo, sad će biti jebeno, ali idemo dalje. Valjda će da sredimo najzad govna!!!
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Za poraz smo sami krivi, ovo su oni porazi baš ponaški koje samo mi umemo da izgubimo ovako im dajemo nadu i pritisak će biti ogroman na gostujućem terenu, očekujte nešto slično što se desilo u Železniku.
Nadam se da će nas ovaj poraz razdrmati jer ne da smo ih imali nego su nam se prosto nudili.

Nervni slom čovek da dobije od ovakvih utakmica.
 

Zlatko

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
221
Reaction score
0
Локација
Pirot
Sami smo se pobedili izgubljenim loptama, bacanjima i skokovima... Ne mogu da verujem da su nas nadskocili. Jos su ih sudije u prve tri cetvrtine napunile faulovima i mi to nismo znali da iskoristimo... Toliko gresaka - nemoguce je pobediti i slabili tim od zvezde!
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Ono cega smo se bojali, snaslo nas je. Prvo da napomenem sramno navijanje, gde uopste nije vrsen pritisak na sudjenje i protivnika vec samo pevanje pesama posvecenih ciganima.
Drugo, sramotno smo bacanja gadjali, ocajno sutirali za 3, ocajno gradili skok, slabije i zatvarali u odbrani, posebno coskove. Mi nismo nista dali, cigani sve. Subotic, Lazic, Skot, svi su imali minijature, uz pacova koji je uz pomoc sudija i onih userskih suteva lepo napunio. Ja ne znam sta je sa Leom, je l on igra ovu seriju? Gordic isto ocajan. Bertansa opet nema, Bogdan isecen faulovima, Gagica nema celo finale, mada od njega nista i ne ocekujem. Musli i Dragan standardni, Lucic kapitenski, kao i uvek.
Plasim se sta ce biti u narednoj tekmi, jebeno, u svakom slucaju, nije nam to trebalo uopste.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Lučiću baš ti hvala

Sudijama jebem mater
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Nismo mi romi da kukamo na sudjenje , manite se ljudi toga. Izgubili smo jer smo ocajno sutirali bacanja , nismo imali Lea i Bertansa nikako u utakmici ,mislim da su ljudi bili ko zna gdje . PS. i srece nam je falilo to je jasno.

Jbg moraju i oni da ubodu neke trice ,a imali su danas jedno 3 koje su ih usrale u p. materinu.

Svi mi znamo koliko smo do sada zadnjih nekoliko godina izgubili utakmica zbog jebenih bacanja aaa.
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
sami sebe pobedili,sto pre zaboraviti utakmicu.Ulazimo polako u problem.
Bertans Alisa u zemlji cuda,isto kao i Leo.Jednostavno nismo danas imali vodju.Zadnja cetvrtina,a mi ne mozemo da se sastavimo,ne znamo sta cemo sa loptom.Slobodna bacanja kriminal,kriminala.
Idemo dalje!!!Podrska ekipi!!!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Sunce ti jebem!

Da li je jebeno realno da odigramo ovakvu utakmicu?!
Sad, kad je samo trebalo da ih dotučemo?!

Mogu da pređem preko njihovih trojki o tablu u poslednjim sekundama napada, ali da:
1) Vesterman ponovo odigra užasnu utakmicu,
2) da nam centarska linija bude ponovo presmešna,
3) da se Bertans i Bogdanović ne vide (imaju više ličnih grešaka nego poena),
4) da se promaši 15 slobodnih bacanja

... i sve to u jednoj utakmici?!?

Tresem se nije mi dobro.
Sad se moramo vaditi kako znamo i umemo.
A posle svih ovih faulova, spin mašina iz predgrađa kreće u napad.
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Losa kosarka vidjena, sudije krale, lose smo bacali sa linije penala, ali sve to nije opravdanje kad smo imali plus 10 i nismo umeli da privedemo mec kraju.
I dalje verujem da cemo osvojiti 12. titulu za redom. Grobarski mazohizam: Zasto jednostavno, kad moze i komplikovano
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.312
Reaction score
34.650
Локација
vaginamandibularia
Već viđeno. Mi se bavimo lupetanjima čovića, oni nas dobiju. Teško ćemo do trofeja, očekujem 5. meč.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top