Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga Srbije 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Побједа, очекивано. Штета што смо лошије одиграли друго полувријеме, колико сам могао да закључим из овог пбп преноса. Надам се да ће следећа утакмица бити још убједљивија.
Коначно и више публике, било би добро да неко постави неки снимак или нешто да видимо како је било.

Ко је био најбољи? По статистици неколико играча око десетак поена, али мислим да се нико није истакао посебно.
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Bolji među jednakima je po meni bio Anđušić, nerviraju me ti prazni hodovi od po 5 minuta bez koša.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Odlican pocetak u plejofu samo tako nastavite momci..
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Само на моменте пристојна игра. И то је било довољно за лагану победу.

Статистика:

 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Aaaa-uh! Teška utakmica za gledanje. Gomila grešaka i ne neko preterano cimanje sa naše strane. Da nije bilo par alley oop-ova i kucanja naših igrača, bukvalno bih zaspao. Jedna potpuno drugačija utakmice od one pre par dana.

Vojvodina se solidno držala, i čini mi se da su pogađali i iznad svojih mogućnosti.Braca Milošević ponajviše. Čovek spusti 3 trojke ko iz pičke, i još par banana. Baš je bio motivisan.
Raduljica dobar, ali uz par njemu svojstvenih grešaka. Anđušić diže formu polako. Lučnić dobar ali opet nesiguran. Čakarević izgubljen. Čini mi se da Kecman nije baš na nivou. Oni njegovi dvokoraci koji se ne brane su zakazali par puta.

Što se tiče mlađih, Bertans nije uradio ništa posebno, kao ni Bešović koga je Bunić bukvalno razvalio!! Jeste Beške slabiji i mlađi, ali mora još mnogo da radi na kretanju. Meka ruka je tu, ali je problem što je i ostalo ``mekano``. Bogdanović je dobio 48 sekundi tačno.

Ne znam kako je odigrao Radnički, ali moramo mnogo bolje ako želimo da ih otresemo kao što bi trebalo.

I na kraju da pomenem ono što bi trebalo da bude navijanje. Tuga, jad i čemer. Obe strane, 40 minuta pevaju jedna drugoj, potpuno nezainteresovane za zbivanja na terenu. Nikakva gestikulacija. Nikakav zvižduk protivničkom napadu. Nikakva emocija. Pesme od reči do reči, bubanj, 2 glasa, 3 glasa, 4 glasa-sve vrhunski! Ali čemu to služi??? :confused
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Ja sam zadovoljan osim ovim pred kraj. U Novom Sadu moramo još bolje.

Atmosfera sramota.

A i da li je ikome bitno, i ovde na forumu posle utakmice košarkaša jedva preko 50 ljudi čita košarkaški deo, a preko 130 fudbalski, a tamo sezona gotova. Jedino da smo izgubili onda bi došli da popljujemo klub, i većina nas koji komentarišemo smo i bili na utakmici.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.389
Reaction score
2.419
Локација
Novi Beograd
Čak su i ljubitelji izvaljivanja obruča imali šta da vide večeras.

Opet neshvatljivi minuti bez koša. Početak drugog poluvremena, mislim da smo tek u četvrtom minutu dali koš.

Nadam se da će se Raško oporaviti do finala, bez obzira što je Bešović imao odličnu statistiku.

Džejms i više nego očajan večeras (da je samo večeras).
Mačvan se muči sa povredom, tražio je izmenu posle tri-četiri minuta u prvoj čevrtini.

Sve u svemu laganica, još kada bi u NS pogodili par otvorenih šuteva, pa da čekamo koji će gurbeti bolji.
 

S M F

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
209
Reaction score
76
Локација
Stari Kosutnjak
Od pocetka smo stekli dvocifrenu prednost i dominirali terenom. Samo su nam se pocetkom drugog poluvremena zbog nasih gluposti malo priblizili i to je bilo sve od njih. Bilo je atraktivnih zakucavanja (Lucic i Raduljica silovali obruc u Veseljkovom stilu). Ipak je glavni utisak bilo nadglasavanje na tribinama : iritirajuca opsta buka u prvoj cetvrtini prouzrokovana navijanjem obe strane prerasla je u jednoglasje odnosno u svojevrsnu "pobedu" jedne tribine, i to su ih toliko nadglasalii da su ovi drugi uglavnom cutali. Da im uzmes bubanj ne bi se ni culi.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Lepa poseta,lepa pobeda...

Novosađani igrali jaku odbranu, naročito u drugom poluvremenu, pokušavali da se vrate u meč, očigledno su se pripremali dobro za ovu utakmicu i gajili nadu...
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Kakva je situacija sa Raškom?
Načuo sam da ima neki jeben virus?
Koliko je to tačno?
Ako udjemo u finale bez njega, najebali smo sa Bludnikom samim na centru.
 

Nikola R

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
135
Reaction score
19
Neko rece da se Rasku vratila " lajamska bolest, i kako sada stvari stoje i karijera mu je ugrozena".
Ako je tacno tesko sranje.
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Da, to sam i ja načuo, ali da ipak sačekamo nekog pouzdanijeg....MVP ili Talični...
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Lepa atmosfera, utakmica ispod nivoa jednog polufinala. Vredni pomena jedino "Zabranjeni", po njihovim taktovima do nove titule, ajmo Grobari, Beograd, budjenje, da izguramo jos ovih par utakmica, pa na hladjenje.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.027
Смор утакмица, али победа је битна. То се реално и очекивало. Не капирам увођење Богдановића 48 секунди пред крај. Ако је заслужио да игра нека игра дуже, ако није нека греје глупу. Овако делује да се баш издркавају по њему.

Две ствари ме јако брину. Прва је та да питај Бога на шта ће да нам личи тим у наредној сезони. Пошто нам Радуле и Мачван одлазе треба наћи квалитетне замене и тешког центра јер мислим да нам сви проблеми потичу одатле.

Друга ствар, коју сам приметио од кад је кренула суперлига, је та да нам је кошарка у дебелом курцу. Ми једино нечему ваљамо, Раднички је ту негде, а остали су крш над кршевима. Сада ће са укидањем бодовања разлика да буде још већа и сама суперлига неће имати никакав значај. Можда није за ову тему, али будућност кошарке нам није светла. Како ће Бодирога и екипа да нас извуку из блата није ми јасно.

Колико год не волео ове који су данас били преко пута ,,најватренијих навијача'', момци су данас покидали гласне жице и свака им част.

Дај да узмемо за који дан пехар у овој нашој лиги па да се припремамо за јесен. Следи нам паклен период.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Aaaa-uh! Teška utakmica za gledanje. Gomila grešaka i ne neko preterano cimanje sa naše strane. Da nije bilo par alley oop-ova i kucanja naših igrača, bukvalno bih zaspao. Jedna potpuno drugačija utakmice od one pre par dana.

Vojvodina se solidno držala, i čini mi se da su pogađali i iznad svojih mogućnosti.Braca Milošević ponajviše. Čovek spusti 3 trojke ko iz pičke, i još par banana. Baš je bio motivisan.
Raduljica dobar, ali uz par njemu svojstvenih grešaka. Anđušić diže formu polako. Lučnić dobar ali opet nesiguran. Čakarević izgubljen. Čini mi se da Kecman nije baš na nivou. Oni njegovi dvokoraci koji se ne brane su zakazali par puta.

Što se tiče mlađih, Bertans nije uradio ništa posebno, kao ni Bešović koga je Bunić bukvalno razvalio!! Jeste Beške slabiji i mlađi, ali mora još mnogo da radi na kretanju. Meka ruka je tu, ali je problem što je i ostalo ``mekano``. Bogdanović je dobio 48 sekundi tačno.

Ne znam kako je odigrao Radnički, ali moramo mnogo bolje ako želimo da ih otresemo kao što bi trebalo.

I na kraju da pomenem ono što bi trebalo da bude navijanje. Tuga, jad i čemer. Obe strane, 40 minuta pevaju jedna drugoj, potpuno nezainteresovane za zbivanja na terenu. Nikakva gestikulacija. Nikakav zvižduk protivničkom napadu. Nikakva emocija. Pesme od reči do reči, bubanj, 2 glasa, 3 glasa, 4 glasa-sve vrhunski! Ali čemu to služi??? :confused

Živa istina,izgubio sam glas zbog ovih "vrednih pomena"...Sve super, odlično navijanje baš onako kako treba da bude...
i onda svakog puta kad mi damo koš se jebeno iznerviram ...
umesto podrške timu osećam se kao da tvrdim pazar
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Ehh, dobri stari dezurni kriticari koji kukaju celu polusezonu kako Pionir zvrji prazan, i kako je KK prvi zasluzuje organizovanu podrsku, veceras dodje 3,4 hiljade ljudi, jedna grupa napravi atmosferu u kojoj Partizan ne moze da izgubi i da igra tri dana, ali opet nesto ne valja. Cudna smo mi sorta.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Čestitke na pobedi!
Prva utakmica je uvek najteža, veliki pritisak, moguće iznenađenje. Ali, Vojvodina je daleko ispod nas. Nadam se da ćemo i u NS potvrditi ulogu favorita.

Što se tiče Raleta, Jovanović je rekao da ima virus - više će se znati u ponedeljak, posle dodatnih analiza.
Nadam se da nije ništa opasno (kao što se priča), ali da ne nagađam, sačekaćemo da se jave ljudi iz kluba.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top