Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga Srbije 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Било је добро вечерас. Добра игра , атрактивна , задовољан сам. Ајде и реванш да одрадимо и да се спремамо за џукце :D
 

PilePFC

Početnik
Учлањен(а)
12.03.2012
Порука
162
Reaction score
6
Локација
U svakom gradu ovoga sveta...
Kakva je poseta na nasim utakmicama, ovo veceras je bila premija! Zabranjeni dominirali, ovi placenici se nisu ni culi od njih. Ali kao po obicaju, vise je to bilo pevanje da im se pokaze ko je "glavni," a ne neka podrska timu. Mada je i to X puta bolje od 500 ljudi.
Sto se tekme tice, kako smo igrali ove sezone, ovo veceras je bilo sasvim OK. Ponovo dosta praznih minuta, Macvan i Dzejms jako losi, ostali na nivou. Ovi su simpaticna ekipa, ali u finalu ce biti zajebano ako budemo igrali ovako. Ali jebiga, vec smo se navikli na to...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Било је добро вечерас. Добра игра , атрактивна , задовољан сам. Ајде и реванш да одрадимо и да се спремамо за џукце :D

zamolio bih te da naglasis na koje dzukce mislis posto je drugi 1/2 finalni par kompletno dzukacki :D

istina je za Raska,nadam se da ce se brzo oporaviti :cry:

eto prilike za Raduljicu da se oduzi za sve,koji ce uz Besovica i,pretpostavljam neke minute i Macvana morati da iznese ostatak sezone ...

valjalo bi zavrsiti seriju vec u NS,pa na miru da se spremimo za finale,da odbranimo titulu,a onda i premenimo stvari koje nisu valjale ...a ima ih :wink:

:BB:BB:BB
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
zamolio bih te da naglasis na koje dzukce mislis posto je drugi 1/2 finalni par kompletno dzukacki :D



:BB:BB:BB

Па то то . Били то џукци из предграђа или Мутини џукци исто је :D

Јако ми жао Рашка. Надам се да ће успети да се излечи и настави каријеру.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Kako mi je krivo za Raška ne mogu da opišem:cry:.Nadam se da će pregrmeti sad to pa sledeće sezone da potpiše neki lep ugovor u Nemačkoj pa da reši te probleme.Kako čovek nema sreće,baš ništa da ga preskoči...
Igrao u Zvezdi,ima zdravstvenih problema,klinac mu ima neki problem...sve gore od goreg.
Ali,da ne žalimo živog čoveka,biće to sve dobro!

A vi ostali,zbijte redove i zgazite ih sve do kraja.
Brojim dane do poslednje Džejmsove utakmice u Partizanu...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Eto prilike Besovicu da dokaze vredi li ista!
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Kako mi je krivo za Raška ne mogu da opišem:cry:.Nadam se da će pregrmeti sad to pa sledeće sezone da potpiše neki lep ugovor u Nemačkoj pa da reši te probleme.Kako čovek nema sreće,baš ništa da ga preskoči...
Igrao u Zvezdi,ima zdravstvenih problema,klinac mu ima neki problem...sve gore od goreg.
Ali,da ne žalimo živog čoveka,biće to sve dobro!

A vi ostali,zbijte redove i zgazite ih sve do kraja.
Brojim dane do poslednje Džejmsove utakmice u Partizanu...

Steta je za Raska, ali se videlo da je cele ove sezone na daleko slabijem igrackom nivou nego prethodne. Samim tim Besovic ima nizu polaznu osnovu da pokaze sta zna.

Sto se Dzejmsa tice, kako vreme ide, ne vidim da je on uopste bolji od Lawa. U pravu su bili oni koji su posle par prvih partija govorili da treba sacekati kraj sezone pa onda videti da li mu ponuditi ugovor i za narednu.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Тај Бешовић је за мене велика енигма. Има мекану руку, зна да погоди, али је слаб у дуелима, много нижи играчи му отимају лопту. Синоћ је имао неку минутажу и био је врло несигуран у скоку, а нарочито када би дограбио лопту.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Znam da je off tema, ali evo ako bude neko hteo da ide sutra u NS

ГРОБАРИ СВИ У НОВИ САД!!!
ПОЗИВАМО СВЕ ГРОБАРЕ ДА У УТОРАК 29.05. ДОЂУ У ШТО ВЕЋЕМ БРОЈУ КОД ПАРКА ЕКОНОМСКОГ ФАКУЛТЕТА (ПИЦИН ПАРК) У ПОЛА 5 , ОДАКЛЕ ЋЕМО СЕ УПУТИТИ КА ЖЕЛЕЗНИЧКОЈ СТАНИЦИ!!!
ВРАТИМО ДУХ ГРОБАРСТВА, СВИ НА ВОЗ, СВИ У НОВИ САД!!!
ПУН ГАС!!!
СВИ У ЦРНО!!!
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.389
Reaction score
2.416
Локација
Novi Beograd
Ehh, dobri stari dezurni kriticari koji kukaju celu polusezonu kako Pionir zvrji prazan, i kako je KK prvi zasluzuje organizovanu podrsku, veceras dodje 3,4 hiljade ljudi, jedna grupa napravi atmosferu u kojoj Partizan ne moze da izgubi i da igra tri dana, ali opet nesto ne valja. Cudna smo mi sorta.
Bez namere da ulazim u neku dublju raspravu i uz potvrdu da su Zabranjeni sinoć pocepali grla celu utakmicu, ali "dobri stari dežurni kritičari" su oni koji su dolazili cele sezone na skoro sve utakmice, za razliku od onih koji prave atmosferu.

P.S.
Ni najmanje se ne prepoznajem u terminu "dobri stari dežurni kritičari" ali morao sam da prokomentarišem.
:ziveli
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
jel ima neko info da li ce biti karata u prodaji za 2. tekmu u NS?
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Nisam bio do spensa, otiću ujutru da vidim. Ako ne bude u prodaji na blagajnama znači da ovi pederi opet dele karte. E sad ne znam jel se može otići tamo kod njih u prostorije i žicati za kartu.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Aj javljajte ljudi ko zna za karte sto pre da mozemo da se organizujemo!
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Ja cu otici ujutru da vidim dal se moze pokupiti neka karta jer sam cuo da su na blagajni delili karte za prethodne utakmice s nama i divom...samo je pitanje dal ih jos ima.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Jebem im mater da im jebem mater...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top