Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga Srbije 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Најбитнији је пласман у финале, али игра никако не охрабрује...
Него добро, дошли смо на корак до циља, надам се да ћемо га успрешно прећи, па после полако, крећемо изнова!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Најбитнији је пролаз. Игру ћемо брзо заборавити. Имамо више дана одмора , док се локални џукци гризу за финале.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Gledajući nas protiv Vojvodine, par stvari me malo brine:
- plej nam je kritičan, često se ne snalazi, u padu je forme, ali ostali igrači to nekako nadoknađuju.
- ko god da prođe dalje (Radniči-ciganske limenke), praviće nam problem na centru. I jedna i druga ekipa imaju po 3 centra, a mi Raduljicu (sa kojim nikad nisi načisto ko će da ga iznervira pa da ima 2 poena, ili će da da 30+ poena) i Bešovića koji ipak nije kalibar centra koji igra dobru odbranu.

Nadam se da će se ekipa izdići, pa da se ponovo slavi titula.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jovanović: "Bolji u 2. poluvremenu"

2155975854f514035a67aa868743827_orig.jpg


Trener Partizana Vlade Jovanović rekao je posle pobede nad Vojvodinom da je protivnik bio bolji u prvom poluvremenu, dok je njegov tim bio bolji u drugom.

"Vojvodina je odlično napadački krenula prvo poluvreme u kojem se mi nismo najbolje snašli. U drugom delu smo pokazali karakter i po svim statističkim parametrima, sem u slobodnim bacanjima, bili smo bolji. Vojvodina je odlično odigrala ovu utakmicu, kao i proteklu sezonu"
, rekao je Jovanović posle pobede 87:81 i plasmana u finale Superlige.

Partizan je pobedio i u prvoj utakmici ove dve ekipe, u nedelju u Beogradu bilo je 77:67. Drugi finalista biće poznat u petak, kada će se u trećoj utakmici polufinala u Kragujevcu sastati Radnički i Crvena zvezda.

Trener Partizana je istakao da ne razmišlja o tome ko će njegovoj ekipi biti protivnik u finalu plej-ofa. On smatra da će odmor od sedam dana dobro doći njegovim igračima, ali je naglasio da to što će imati manje vremena za odmor protivničkom timu neće biti hendikep.

Jedan od najboljih igrača u redovima Partizana bio je Danilo Anđušić.

„Vojvodina je igrala odlično i utakmica je bila vrlo kvalitetna. Čestitam domaćinu na sjajnoj sezoni, pokazali su da imaju kvalitet za Jadransku ligu i nadam se da će dogodine i nastupiti u njoj“, rekao je Anđušić.

Trener Vojvodine Siniša Matić rekao je da je njegov tim pružio svoj maksimum.

„Utakmica je bila kvalitetna. Mi smo u završnici malo posustali, što je Partizan znao da iskoristi i zasluženo stigne do pobede“, rekao je Matić, dodajući da ne bi bilo nezasluženo ni da je slavio njegov tim.

Matić je rekao da Vojvodina iza sebe ima fantastičnu sezonu, podsetivši na sve probleme kroz koje je klub prošao od početka prvenstva i fuzije dva novosadska kluba.

Matić smatra da je u Vojvodini napravljena odlična selekcija igrača i da će taj tim u budućnosti igrati još kvalitetnije. On je istakao da je dobio uveravanja od ljudi iz Kosarkaškog saveza Srbije i iz naših najjačih klubova da će podržati Vojvodinu u zahtevu da u narednoj sezoni dobije mesto u Jadranskoj ligi.

( B 92 )
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Napad odlican, odbrana losa...

Milosavu svaka cast!

Raduljica ce zavrsi karijeru pre vremena ako ovako nastavi, ima iznabada nekog sudiju!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Pobeda za finale, ostalo u ovom trenutku nebitno... Nadam se da će Raško biti na raspologanju u finalnoj seriji jer nam treba kao nikad!

P.S. Milosavljević neka svaku utakmicu samo skače u napadu kao danas i usput neka pogodi koje bacanje... Ja prezadovoljan!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.947
Локација
NBG
Da nisu usle one 3 vezane 3-ke Andjusica ko zna kako bi ovo zavrsilo...

Da nisu usle baba bi imala muda.

Lose otvaranje pre svega zbog neke Macvanove nervoze (valjda ga jos jebe zglob) i onda smo upali u njihov ritam bez potrebe. Uz to generalno kriminalno sudjenje gde su se faulovi diskutabilni redjali kao na traci. Pogubili se ona 2 idiota pa i sa njima glavni sudija Neskovic.

Vidim neki hvale Raduljicu, a svoju promaju iz glave nam je prosirio na teren. Treba ozbiljno popricati sa njim pred finalnu seriju.

Gagi za desetku.
Dzejms ispod nivoa.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.617
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
О овоме сам писао пре пар дана када смо коментарисали Милосава, дечко убија у малим пословима, одбрана,скокови...
Није му ово први пут ове сезоне, он је константно јак на офанзивном скоку, а и одбрамбеном.
Мислим да је користан играч у ротацији, само са мањом минутажом него тренутном.
Ако оде фалиће ми она његова лудачка закуцавања у блокове :D
Анђушић је чудан играч за наше услове, ретко хладан играч код нас.
Џејмс дефиниција преплаћености(колико год да је плаћен) нема он лоше утакмице, он н'уме јадан. Он је ту за понеку контру кад му се напуца самопоуздање и то је то, данас смо минимум три тројке примили преко њега. Слаба резерва Пери.
Ај сад у финалу да згузимо ове што нам наиђу и завршимо више ову сезону.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Besovic dosta napredovao u poslednjih godinu dana, ali je to i dalje pretanko...
Snaga ravna 0...u napadu jedan blok nije napravio, svaki put se sklonio! Mora mnogo cvrsce i jace da ulazi u duele!

Jedno je sigurno, ako ikada bude postao prvi centar, necemo lupati glavu zbog njegovih zicera i promasaja kao za Kostu i Slavka i iscudjavati se kako covek sa 2,21 ne moze da pogodi zicer! Meka ruka je tu! E sad sta ce biti od njega, vreme ce pokazati!

Usput da prokomentarisem jos nesto, steta sto je onaj Bunic ostao uskracen za jos 5 cm, bio bi on dobar centar, verovatno bi ga pokupili odmah. Realno u Srbiji ne postoji ni jedan nadolazeci centar, tipa Pekovic, Krstic, Maric, a da ima i malo talenta da probaci loptu kroz obruc...sve je to danas 2,10 i 88 kg. Bice jebeno na leto naci 2 petice!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Dzejms opet dzigere jede svima redom... Opet smo imali frke sa zonskim presingom, OK par puta smo lake koseve imali iz tih situacija (kucanje Raduljice recimo) , ali smo i izgubili nekoliko lopti. Besovicu sve pohvale za partiju danas. Andjusic tricama potvrdio i osigurao nas i pobedu. Jbg, jos jedna ni u koju ruku blistava partija, ali jbg , pobeda je pobeda. Jos da finale izguramo i da preko leta poslozimo ovo kako valja (nadam se na vreme , a ne opet da nam igraci dolaze kad sitgnu)
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Jedno je sigurno, ako ikada bude postao prvi centar, necemo lupati glavu zbog njegovih zicera i promasaja kao za Kostu i Slavka i iscudjavati se kako covek sa 2,21 ne moze da pogodi zicer! Meka ruka je tu! E sad sta ce biti od njega, vreme ce pokazati!
Ma ja bih se odrekao te njegove meke ručice... Više volim kamen ruke, nego meka leđa i mek stomak!

A zbilja, ima li neko info vezan za Katića... Hoće li biti fit za finale!?
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Realno u Srbiji ne postoji ni jedan nadolazeci centar, tipa Pekovic, Krstic, Maric, a da ima i malo talenta da probaci loptu kroz obruc...sve je to danas 2,10 i 88 kg. Bice jebeno na leto naci 2 petice!

Milutinov iz Hemofarma? ima i Ristic iz FMP koji ako ojaca moze da bude strasan, ali bas.


Besovic dosta napredovao u poslednjih godinu dana, ali je to i dalje pretanko...
Snaga ravna 0...u napadu jedan blok nije napravio, svaki put se sklonio! Mora mnogo cvrsce i jace da ulazi u duele!

Jedno je sigurno, ako ikada bude postao prvi centar, necemo lupati glavu zbog njegovih zicera i promasaja kao za Kostu i Slavka i iscudjavati se kako covek sa 2,21 ne moze da pogodi zicer! Meka ruka je tu! E sad sta ce biti od njega, vreme ce pokazati!


Pre dve godine sam rekao da od njega nikad nece biti prvi centar, a uz mukotrpan i tezak rad moze drugi da bude, a i to ako.
Napredovao je fino i moze uvek da nam donese odredjen broj poena, pogotovo protiv osrednjih i slabijih centara i kad mu se da lopta na tacnu ili kad mu se izgradi, oslobodi pozicija, ali u odbrani je tolika katastrofa da deluje da je to neispravljivo...ni kroz dve godine nece moci da bude na iole potrebnom ozbiljnom nivou.


Raduljici pod hitno skrenuti paznju da je sad jedini centar kad nema Raska i da mora da se kontrolise i da cela ekipa bude u pripravnosti da mu nonstop to prica.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Милосављевић умало трипл дабл. :D
Рутински смо их добили у другом полувремену.

Најебем се маме домаћину, јебала вас и војводина и мала сала и ваша "домаћа публика" која долази само ако добије бесплатне улазнице.
Да је карта коштала 50 динара не би дошло ни 15 војводинаша. Не може човек да погледа ни кошарку у овом граду.
Дабогда се догодине фузионисали са звездом!
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
@dmitry

bravo za fuziju :buhaha:buhaha:buhaha
svakako lice, ovo je vec treca Vojvodina za koju ja znam.
sramota je da uskrate gomilu ljudi za polufinale, karte su mogli da dele i za veliku dvoranu.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
@boksa

Pa ja sam lepo napisao, nema petica koje imaju snagu ili bar normalnu kilazu, svi po 20kg manje od onoga sto se trazi, a to nisu vise klinci, 18-19 god, za 2 vec treba uveliko da igraju ako oce nesto ozbiljno da urade, a ne da pricaju posle da ih trener upropastio...Miskovic kod nas jedan od jacih centara u mladjim kategorijama i njega zajebala priroda za 6-7 cm...

Sto se Besovica tice slazem se sa tobom, tesko ce postati od njega ozbiljan centar iako je veceras u napadu bio pristojan!
Mene bi iskreno bilo sramota, da se protivnicki plejmejkeri takmice ko ce iz teze situacije da polizi loptu preko mene, ne znam da li je njega i da li se on seti takvih detalja na kraju utakmice...evo Kuzeta od danas vodi (iz mesta u reketu lagano stavio 2 poena), do sad su se bar zalatela na dvokorak!
 

nikolapfc89

Grobar
Учлањен(а)
22.10.2008
Порука
420
Reaction score
7
Локација
Novi Beograd
Iako nije navijačka tema,ludnica na železničkoj u NS.Hvala braćo na prelepoj večeri!
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
@boksa

Pa ja sam lepo napisao, nema petica koje imaju snagu ili bar normalnu kilazu, svi po 20kg manje od onoga sto se trazi, a to nisu vise klinci, 18-19 god, za 2 vec treba uveliko da igraju ako oce nesto ozbiljno da urade

znam, zato sam pitao Milutinov sa znakom pitanja :D nisam ga nikad gledao, osim sto sam cuo i citao pohvale
ovaj drugi je vise neki fazon pau gasol, ante tomic al ga ubacih ne bih se bunio ni sa takvim tipom centra :D
 

Zagor

Guest
Igra tu i tamo, ali mi se jako dopao Draganov impuls. To osvaja titule.

Kamo srece da imamo malo jaci budzet, pa da Dragan udara sa klupe, kao recimo 7., 8. igrac, pucale bi kosti.

Teraj dalje!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top