Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga Srbije 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.790
Локација
Храм фудбала
Јел зна неко да ли је Бешовић повређен у неком дуелу или га је неко са трибина погодио?

Њега очекујем следеће сезоне много више на терену знања има,само да стекне потребну сигурност а и то ће доћи са више проведених минута на терену.

Хвала за слике Рублев, Луче бацио дрк на комшиницу:)
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
sssssssssssssss.jpg

Знали смо да Луче фигуративно има муда до колена, а судећи по оволикој цензури изгледа и буквално :D
 

Meccalebb

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
74
Reaction score
0
Локација
Hala Pionir
Toooooooooooooo breeeeeee!!!! Sampioni 11. put za redom !!! Pisaj po sirotinji !!! Svaka cast za Vladu Jovanovica, vidi se koliko mu znaci ova titula i koliko je energije dao, cestitke !! A ja bih hteo da pomenem i RASKA KATICA, po meni njemu treba posvetiti ovu titulu !!!

PARTIZAN SAMPION !!!!
 

Zoranik

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
162
Reaction score
14
Dali smo im na pocetku trenera fore, majmuncine se ciganisale i sad su dobili jos jednog koji ce da ih kara bez prestanka.

Dali smo im centra fore, ona dva majmuna divljala i sad su dobili Besovica da ih kara sledecih par godina.

Dali smo im i pleja fore... a da, nismo, to ih Tosa malo zajebavao..:buhaha
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Е ај сам морао да одем да се напијем због овога! ОДавно ми није било салтко оволико! Свака част момци, посрали смо им се у фацу! А з а онолику дозу сељачлука и пљувања по Влади и гађању играча, цигани нису заслужили ништа више од пишања и срања по циганским фацама! Пуни кучку бре!
Титулааа, титулааа, славичће сеее титула!!!!!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Браво за играче, није лако играти у оној хали у Железнику, у смраду који су направили навијачи ФК Црвена з., који навијају против Партизана, али не и за свој ФМП Железник. Као и 2003., титула је освојена у Човићевој хали, где владају нељудски услови.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
zeleo bih da cestitam od sveg srca igracima istrucnom stabu.
jebali smo limenog frankestajna, jebali smo pacova, jebali smo covica, jebali smo retard navijace.
dok se zemlja okrece oko sunca mi ostajemo sampioni!
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Raduljica likuje: Čiji su ovo navijači u ovoj maloj sali?
- Nadam se da se više nikada neću vratiti u ovu malu salu, pred ove, ne znam čiji su, navijače - rekao centar Partizana

Tan2012-5-15_2120298_0.jpg


Miroslav Raduljica je prvi put u karijeri osvojio titulu šampiona Srbije, a posle meča nije štedeo kritike na račun dvorane u Železniku i navijača koji su bili u njoj…

- Nadam se da se više nikada neću vratiti u ovu malu salu, pred ove, ne znam čiji su, navijače. Neke ljude bi trebalo da je sramota a ovde je bolje da smo poneli klizaljke jer su uslovi bili nemogući. Drago mi je što sam bio u Partizanu, u šampionskoj ekipi, u ekipi koja ima sistem i zna kako se osvajaju titule. Što se mene tiče, mislim da sam jako puno napredovao – rekao je Raduljica.

telegraf.rs

Jebe pa ne vadi :D
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Ja bih da čestitam svima nama ovde na forumu. I onima koji su verovali i onima koji nisu i onima koji su pljuvali i onima koji su bezrezervno podržavali i onima koji su dolazili na utakmice i onima koji nisu i onima koji su došli večeras ispred stadiona (30-35 ljudi) i onima koji nisu mogli.

Svako je, verovatno, imao nekog udela u ovoj tituli.
 

Прилози

  • 2012-06-15 23.44.07.jpg
    2012-06-15 23.44.07.jpg
    23,4 KB · Прегледа: 218

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Cestitke svima u KK Partizan na 11 tituli, moje licno misljenje je da je ovo odradjeno rutinski, da vestacki nije podignuta tenzija , bilo bi gusto , bilo bi 3-0

Sledece sezone :buhaha malo ozbiljniji tim za EL poslednjih sezona smo malo zatajili.

:partizan_fan::partizan_fan::partizan_fan::partizan_fan::partizan_fan::partizan_fan:
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Cestitke kosarkasima na osvojenoj tituli u neregularnim uslovima. Opet se videlo ko je ko u kosarci, dominacija se nastavlja se dok na celu kluba je dvojac Danilovic i Todoric sa opkruzenjem oko njih nema zime za KK Partizan. Jos jednom od srce velike cestitke za osvojenu titulu sa pozrtvovanost kosarkasa i celog strucnog staba. Ipak posto sam duboko verovao da bas danas cemo slaviti moj utisak sa ove utakmice je udarac u glavu pacovu koj cudo nije se bunio za prekid utakmice.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zaista ne znam čemu tolika euforija. Pa ovo je sasvim normalno i očekivano. Rekao sam 3-1, bilo tako, a sada vam kažem spremite se i za 12. titulu zaredom.
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Neka nam je srecna nova titula Grobari i Grobarke, nijednog momenta nisam sumnjao u tim!
Cestitam igracima na velikom srcu da u smradu one skolske sale u predgradju u teskim uslovima pruze maksimum i ponovo pokazu ko je najbolji!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top