Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

Статус
Затворена за писање одговора.

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Nikako ne bi smeli da prepustimo Ivanica da ode za virtuelnim parama, ne smemo da pustimo da najtalentovaniji prelaze u zvezdu, a mi da se zadovoljimo sa strancima.
Dugorocno gledano nije nikako dobro

Ajde Tomicu malo vise truda, mozes ti to
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Ajao, kako bih se sve lepo izdogovarao za Ivanića, on dolazi na potpis a vrata od kancelarije zaključana. A zagubili ključ. Jebiga. Murš breee!!!!
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Crni stoper koji je mlad i koji igra u finskoj ligi.. Ne mirise na dobro :)

Jeste mlad i nije igrao u nekoj jakoj ligi ali je igrao standardno.Ne dolazi posle visemesecne pauze, karijera mu nije u padu, kao na primer Bozinovu ili Djembi Djembi.Ako vec moramo da rizikujemo, onda bolje se nekim kao sto je on nego li sa nekim Fabrisiom ili Andersonom.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Daleko ti lepa kuca lapo djarMa lapo ujke... Da odes u cigamalu pa da ti Everton polomi rebarce ko Nadj onomad Basti.
I jos jedna predivna vest danas... Bravo kuronja idi igumane moze manastir i bez tebe.. :ziveli:šal
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Hahahah odavno nas neko nije jebao kao ovaj Ivanic. S obzirom na price da za razliku od porodice nije zagrizeni Partizanovac jasno je bilo da nece doci. Tvrdi da hoce u inostranstvo, ali bice zanimljivo vidjeti kako ce odgovoriti ciganima. Ne samo zbog javnosti vec i zbog porodice.

Objasniti onom nasem novom zadnjem veznom koga da cuva u narednom mecu protiv vojvodine. Po mogucnosti sa ga posalje na autokomandu. :napred Partizan
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nadam se da je ovaj mali picopevac ivanic jednom zauvek gotova prica i da vise nece da se pomene u vezi Partizana nikada vise. Tornjaj se mali sto dalje od Partizana.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Žao mi što ne pređe ovaj divan mladić kod nas. Možda da pojačamo ponudu? Šta kažu insajderi, ima li nade? Jebeš mi mater, kako koja godina ide ovaj klub mi je sve bliže ovom sestrinskom iz Beograda. Skoro pa su mi jednako odvratni, i klub, i njihovi igrači.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Da decko bude polomljen zato sto ne zeli kod nas? Svasta :pop

Kada neki igrac dolazi u Partizan nije mi previse bitno da li neko navija za one iz rupe, da li je isao na njihove utakmice i slicno, vec da pruza maksimum, ali zbog skorih izjava desnog beka Cukarickog, stvarno bi bilo sramota da ga dovedemo. A ciganski otpadak je pritom i kanta od igraca. Draze bi mi bilo da gledam Miljkona narednih 5 godina na tom mestu.
Pritom jos i cena koja se spominje :banghead
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Hahahah odavno nas neko nije jebao kao ovaj Ivanic. S obzirom na price da za razliku od porodice nije zagrizeni Partizanovac jasno je bilo da nece doci. Tvrdi da hoce u inostranstvo, ali bice zanimljivo vidjeti kako ce odgovoriti ciganima. Ne samo zbog javnosti vec i zbog porodice.

Objasniti onom nasem novom zadnjem veznom koga da cuva u narednom mecu protiv vojvodine. Po mogucnosti sa ga posalje na autokomandu. :napred Partizan

Da li je iko od nasih rukovodilaca potvrdio uopste da smo mi sada zvali,slali ponude i sl

Ja koliko znam nisu...
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
@Zaro

Mislim da ovdje ima ljudi koji ti mogu dati tačan odgovor. Ja lično ne znam. Ono što je sigurno je da smo zagrizli bili za Ivanića kao što nismo odavno za nekog igrača. Čak je i Tomić lično razgovarao sa njim i pokušavao da ga privoli da dođe.. Ne treba da nas brine što nas je Ivanić odbio, samo pronaći kvalitetnu alternativu na poziciji plejmejkera...

Mene lično više brine šta su cigani obećali Božoviću kad je dolazio na njihovu klupu. Dok je bio u Podgorici na odmoru grof je, navodno, povjerio prijateljima da je došao u Zvezdu da uzme titulu i odigra ligu šampiona, i da mu je obećano da će imati svu podršku u tome. Valjda im je to scenario da kroz dvije godine totalno oporave klub koji je odavno trebao da bude ugašen.

Hejsel jesi li čuo što o tome? Bio je grof u zanimljivom društvu u crazy clocku prije povratka u Beograd...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Samo budala uopšte može i da razmišlja o onom kretenu iz Čuke! Ciganštura koja je svaki put puštala musavcima kad im je trebalo.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Значајан је овај дан, овај 14. јануар 2016., јер је један од најлошијих играча који су икада играли за клуб - коначно отишао. Колико је Партизан био сјебан његовим доласком пре годину дана, његовим кадрирањем, његовим личним тренером - видели смо и сами. Ера броја 10 у Партизану није ништа друго него наша Зона Сумрака, у коју смо сви били увучени.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Koliko me obradovao odlazak Babovica toliko sam ispizdio od pomisli da ova cigancina iz Cukarickog moze da dodje, pogotovo za te pare. Ovog Ivanica necu ni da komentarisem.. mrs bre u tri picke materine, govedo. Gori su ovi nasi sto ga ne odjebu vise javno!
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Kako gomila novinarskih bljuvotina utice na zaludnu raju, deo III(ciganska masinerija radi punom parom a mi gutamo, gutamo...)

Ako je tacno za ovog stopera, ne svidja mi se nikako, cisto sumnjam da je ovo Tomicev izbor, Afrikanac, mlad, dolazi iz slabe lige, nije obecavajuce
Nekako mi lici na neki kompromis, siguran sam da bi Tomic iskusnog stopera, ali prioritet izgleda neko na kome se moze zaraditi
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Jel to Partizan placa i dug cigana za Srnica?!:pop

Sva javna preduzeca u Srbiji podjednako moraju da ucestvuju u vracanju pokradenih para od strane legendi Dzaje i Piksija, pa tako i javno preduzece SD Partizan. Ono J u JSD je JAVNO :buhaha

U Srbiji mora da se zivi bolje!

Nego, znam da je sa Andrijom resena stvar. Ja sam medju prvima ovde pisao da nemamo cemu da se nadamo i da ne smeju da nas zavaravaju oko toga, ali sve mi nesto zao sto taj momak ide. Pravo dete Partizana koje retko vidjamo. I da je slabiji igrac bilo bi mi zao jer je onaj pravi ratnik za primer. Upravo onakav kakvog uvek trazimo. Nikad se nisam ljutio kad je nesto promasio jer je od prvog dana kada sam ga video, i golcine koju je tada postigao, kupio me ponasanjem. Za nekoga njegovih godina ponasanje za najvecu ocenu. A vidi se i da decko dise Partizan. Zbog toga mi je i najteze. Bas mi nesto zao sto ce otici. Malo takvih igraca imamo. Ikada... steta sto smo tolike nule da takvog jednog u milion ne mozemo da sacuvamo. A nije ni da se njemu sad nesto ide. Totalni mi bed kad shvatam da je to to... :cry: Nisam ovakav bedak osecao ni kada je Joveta odlazio. :cry:


EDIT: Ovaj crnac stoper je prilicno drvo. Ima dosta da se radi sa njim. Ali cini se da ima sa cime da se radi.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Imam druga u Finskoj, przenica je na fudbal. Navija za Helsinki, ali kako je ove godine SJK prvi put osvojio titulu ispred njegovog HJK-a, dosta je gledao i ove.
Za Sedrika kaze da je prevazisao kvalitet njihove lige, da ga navijaci SJK-a zovu "the Dominator", a od miloste "Cedu" :D Izabran je za najboljeg defanzivnog igraca te njihove lige, takodje od strane navijaca izabran je za igraca sezone. Jak je u duelima i ima dobru kontrolu lopte.

Snimak koji su okacili svi po portalima je iz 2010. godine i definitivno nije merodavan njegovim sadasnjim kvalitetima.

SJK je po njegovim recima trenutno u Saudiskoj Arabiji, igraju sutra prijateljsku tamo, te ovog ako sutra dolazi kako je preneto, treba ocekivati na letovima iz Arabije :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top