Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

Статус
Затворена за писање одговора.

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Sve to ciganija, ovo, ono uopste me ne zanima, cenicu ga po ucinku u nasem dresu

E sad, ne mogu da kazem da sam odusevljen, previse je jednostran igrac i nisam siguran da za te pare nije moglo da se nadje bolje resenje, doduse strano, ako gledamo domace, on je najbolje ocenjeni desni bek u ligi, pa samim tim zasluzuje tim kao Partizan.
Od Vulicevica tesko moze biti gori, mada mislim da cemo biti zadovoljni njegovim ofanzivnim karakteristikama, neke defanzivne necemo vrvt moci ni videti do leta.

Ono sto mi se svidja je ono sto Tomic ocigledno zeli, bice ovo nikad ofanzivniji Partizan, jos kad sa druge strane doda Bogosavca kojem je isto jedini kvalitet napad, bekovi ce nam igrati ono sto su krila dosad, a krila ce ulaziti u sredinu.

Bice ovo lepa polusezona za gledati, uprkos zaostatku
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Čekaj, nama ne treba desni bek. Šta će ti ovaj ako imaš Bandalovskog, Vulićevića i Marka Jovanovića kao back-up? Po kojim ocenama je ovo najboji bek? Ko je ocenio, Filip Višnjić?
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
A mozda je Banda planiran na stoperu sa Dominatorom? Vule kao prvi bek a Mare Jovanovic kao prvi rezervni stoper? Ostojic i Cirkovic kao 4. i 5. (kako god koji od njih dvojice)
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Čekaj, nama ne treba desni bek. Šta će ti ovaj ako imaš Bandalovskog, Vulićevića i Marka Jovanovića kao back-up? Po kojim ocenama je ovo najboji bek? Ko je ocenio, Filip Višnjić?

Potrebno je da znas Tomicevu filozofiju da bi razumeo zasto se juri Stojkovic.
Vec je u prvom intervjuu komentarisuci poziciju beka, kao i ofanzivnost ekipe rekao da bek moze biti i krilo i da se u tome moze ogledati takodje ofanzivnost ekipe a ne samo u broju napadaca.

Bane Ivanovic je bio najbolji desni bek u Engleskoj, ali to ne znaci da bi ikad mogao igrati desnog beka u Barsi, ako razumes sta hocu da kazem.

Bandalovski nije tip koji moze da odgovori toj poziciji, pitanje je dal se na njega racuna uopste, Marka Jovanovica ne bi ni komenatarisao poznato je na koju je on poziciju doveden.
Vulicevic je ovu sezonu bio katastrofalan i to je Tomic naravno video, normalno je da zeli da pojaca konkurenciju

Pa po glasanju u zajednici prvoligasa, sindikata Nezavisnost, izboru kapitena, u svim izborima zadnje 2 godine je medju 11 igraca superlige.
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.945
Reaction score
26.936
Sto se mene tice, Stojkovic je jedna obicna ciganska picka, izjave posle finala kupa ne zaboravljam. Uz to, kad si veci gurbet od gurbeta, sto dolazis kod nas? Idi kod njih pa trci na sever. Ok jeste da je sever sada i na jugu, ali to ti nije opravdanje. I kao takav navijac kurve, dolazis kod nas, znaci karakter ravan nuli. Moraces mnoooooooogo da se trudis i da "preores" svaki teren kokezine lige, da bi ublazio, ne oprao, ruznu proslost. Pogotovo u drugom prolecnom kolu, zaseres li tu, onda dzada!
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
E to ti je "4+2" na djelu! I kako onda da se takmičimo u evropskim okvirima kad nas naš FSS sabotira? Sekundarno, tako se napucavaju cijene domaćim igračima, a zbog ovog glupog pravila, moraš ih imati barem 20. Šta mislite da li bi razni kiparski, kazahstanski, portugalski i ini timovi napravili nešto u Evropi da su imali ovakvo nakaradno pravilo na snazi?
Nastupam u evropskom teatru, znači imam pravo kao preduzeće da se organizujem tako da postignem uspjeh. Kao da nam je malo klipova u točkovima...
Pa pogledajte timove iz "petice"! Znate kad bi neki od njih napravio nešto da imaju 4+2 ili neku sličnu glupost na snazi? Konstalacija fudbalskih snaga bi bila vrlo slična pre-Bosmanovom periodu.
Nego, Upravo, na posao da se ruši ovo glupo pravilo u FSS, udružiti se i sa čergom ako treba. I da se napokon reguliše prodaja piva na stadionu! Ovdje profesionalni sportovi žive od toga.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
E to ti je "4+2" na djelu!
:respect

...tako se napucavaju cijene domaćim igračima, a zbog ovog glupog pravila, moraš ih imati barem 20. Šta mislite da li bi razni kiparski, kazahstanski, portugalski i ini timovi napravili nešto u Evropi da su imali ovakvo nakaradno pravilo na snazi?
Nastupam u evropskom teatru, znači imam pravo kao preduzeće da se organizujem tako da postignem uspjeh....

Treba primetiti da je naš reprezentativni fudbal znatno napredovao kako je uvedeno ovo pravilo. :D

...Nego, Upravo, na posao da se ruši ovo glupo pravilo u FSS, udružiti se i sa čergom ako treba. I da se napokon reguliše prodaja piva na stadionu! Ovdje profesionalni sportovi žive od toga.

:šal:šal:šal

I dalje ne mogu da verujem da će dovesti ovu musavu spodobu na poziciju desnog beka. Pored onakvih fajtera? Zabole me kakav je Partizan Tomić zamislio, ja ga nisam zamislio sa ovim petokolonašima. :banghead Izgleda da moramo imati i nekoga u svojim redovima da reši derbi ako već ne budu dovoljna sva ova skupocena pojačanja o kojima se priča u rupčagi. Mora da se živi bolje, dolaze novi izbori. Zvezda u plejofu LŠ su dobijeni izbori, jebeš i Beograd na vodi i železaru i penzije. Srbijo, zemljo debila, zašto te samo volim!?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.783
Reaction score
55.550
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jebiga nemojte biti licemerni, ako ste pisali Stojke grobare, red je i ovom.
Ja nisam podnosio ni onog, tako da mogu ovog da pljujem.
Da prihvatim bila bi mi logika kao ona svalerka koja hoce da se uda za ozenjenog coveka, pa ako je varao zenu i tebe ce, glupaco.
Govorim o fudbalu, kosarka, vaterpolo, manja je ostrascenost i cesci su prelazi.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
http://www.telegraf.rs/sport/195495...msku-nemam-nista-protiv-da-predjem-u-partizan

Dakle, voljan si da odeš u Partizan?

– Nemam nikakav problem da odem u Partizan. Ali, moram sve u razgovoru sa njima (Čukaričkim i Partizanom) da dogovorim. Džaba meni ako sam voljan da pređem u Partizan, ako se klubovi ne dogovore. Ne mogu ja sam da odlučim.

Zna se da si ponikao u rupi, tamo si se fudbalski školovao, ali nisi dočekao da postaneš važan deo seniorskog tima.

– Ne volim da se takve stvari provlače po medijima. Ja sam profesionalac. Odrastao sam u ciganiji, ali nisam igrao tamo, tako da nemam problem da igram u Partizanu, pogotovo ako mi to može biti korisno za karijeru i za moju budućnost.

Edit: ako ne sme da se kaci ciganski telegraf neka modovi brisu
Najbolji su kom ispod.. Cigani ga vec nazvali mustafa 2 :)
 
Последња измена:

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Pishonja(Ivica)&Zuga(Ivan) u paklu droge:šal.Koji ce im moj ova:pickaciganska,al ajde valjda znaju sta rade.

Ovim postom hteo bih avansno da se najebem zene isprdka ciganskog da ga posle nevredzam.Idemo u pravom smeru "naprednom",Cvele &Milutinac u KK,ovaj u FK,sever(ina)na jugu.

ZIVEO PARTIZAN,SNEZANA KRALJICE.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Није прво, а сигурно ни последње циганче које је залутало у наше двориште. И мада ми је бесконачно огаван и он и онај Срнић, ако је већ Томић то тако замислио, нека га па да видимо како ће одрадити своје.
Све то наравно ако је у питању једино Иванова идеја, а не нека чергарска ујдурма.
Генерално, ако добро разумем ИТ има намеру да у партизанову игру уведе брзину, што је способност која нам је била сасвим страна. Ако успе, то би онда значило прелазак са парног на млазни погон, а то је страшно узбудљива могућност, па чак и по цену неке непримерене компоненте у таквом механизму.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ma ajd sto je cigan. Znamo i sami da oni sto najvise laju, pa bilo to nasi ili njihovi, su i najmanji navijaci. Ono sto mi nije jasno je sto placamo obestecenje? Zar je toliko dobar? A pritom imas dvojicu vec na toj poziciji...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
http://www.telegraf.rs/sport/195495...msku-nemam-nista-protiv-da-predjem-u-partizan

Dakle, voljan si da odeš u Partizan?

– Nemam nikakav problem da odem u Partizan. Ali, moram sve u razgovoru sa njima (Čukaričkim i Partizanom) da dogovorim. Džaba meni ako sam voljan da pređem u Partizan, ako se klubovi ne dogovore. Ne mogu ja sam da odlučim.

Zna se da si ponikao u rupi, tamo si se fudbalski školovao, ali nisi dočekao da postaneš važan deo seniorskog tima.

– Ne volim da se takve stvari provlače po medijima. Ja sam profesionalac. Odrastao sam u ciganiji, ali nisam igrao tamo, tako da nemam problem da igram u Partizanu, pogotovo ako mi to može biti korisno za karijeru i za moju budućnost.

Edit: ako ne sme da se kaci ciganski telegraf neka modovi brisu
Najbolji su kom ispod.. Cigani ga vec nazvali mustafa 2 :)


Kako čovek prepravlja tekstove nema dalje. :buhaha
Drugi put danas umirem od smeha na tvoje postove!:buhaha:buhaha
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Oće li ovo ciganče sledeći trofej koji osvoji sa Partizanom da posveti sekti iz Rajkove jame? Mada cigani sada obitavaju i na našem Jugu, tako da sve mu je isto :puke
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Bandalovski, Živković, Oumaru i Brašanac, jedini igrači koji su zaslužili prelaznu ocenu ove nenormalne polusezone. Brašanac je unapređen u kapetana momčadi a ovu trojicu hoće da prodaju. OK, za Živkovića je poslednji voz da se uzme keš ali ova dvojica...? Oumaru može i naš pasoš da dobije (možda ga i ima, ne znam), Banda jedini koji je igrao pozadi kako treba. A mi njega sklanjamo, jedinog valjanog i isprobanog. Ko zna kako će se ovaj Dominator pokazati, ko zna koliko Marko može. I šta onda, ostajemo sa Ostojićem i Ćirkovićem opet pozadi? Mašala!
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Od djurovskog(da ne idem dalje) pa do stojkovica (golmana) mnogi su nosili oba dresa.da ne pricamo o ostalim sportovima.mozes da budes najveci gurbet ali ako odlucis da na svoje srce stavis najsvetliji grb i da se za njega boris nema problema.ne volim mnogo tog klinca ne zato sto je ciganstura vec zato sto smatram da niije neki igrac.mada ko sam ja da sudim imaju ljudi koji su placeni za to
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Није прво, а сигурно ни последње циганче које је залутало у наше двориште. И мада ми је бесконачно огаван и он и онај Срнић, ако је већ Томић то тако замислио, нека га па да видимо како ће одрадити своје.
Све то наравно ако је у питању једино Иванова идеја, а не нека чергарска ујдурма.
Генерално, ако добро разумем ИТ има намеру да у партизанову игру уведе брзину, што је способност која нам је била сасвим страна. Ако успе, то би онда значило прелазак са парног на млазни погон, а то је страшно узбудљива могућност, па чак и по цену неке непримерене компоненте у таквом механизму.

PROFESORE, nije nama brzina bila strana, mi smo bokove imali prilicno vihorne. Nedostajala nam je desetka sa takvom brzinom kako u nogama tako i u reakciji. Nedostajao nam je i zadnji vezni koji ce da prekida protivnikovu igru a ne da je prati. Nedostajao nam je i stoper, ili dva. Verovatno i napadac. Definitivno nam je nedostajao levi bek koji nece biti drvo pored koga se protrcava iz svakog ozbiljnijeg napada. Ali nam definitivno nije nedostajao desni bek! Imamo Vuleta. Imamo Bandalovskog. Nekako ni u jednom trenutku nisam shvatio da nam je njihova pozicija jedna od gorucih situacija i da moramo iskesirati 400.000€! Imamo problem desetke, napadaca, levog beka...! Daleko bitniji problemi. Plus, da napomenem da smo mi bez ikakvih problema bili brza i vihorna ekipa i do sad samo sto to ne igra neku ulogu u Kokeza ligi gde se protivnik zatvori na 25 metara. Kome tu da bude covek brz? U kom prostoru? Da trci sam od svoje korner zastavice do 30 metara na protivnickoj polovini gde cekaju svi igraci? Nama tu treba dobar zadnji vezni da pokida sve zelje za kontrom dok gnjavimo protivnika. Trebaju nam stoperi koji su koncentrisani celu utakmicu. I treba nam golman koji ne kiksa na jednoj prilici. To je za X. Da bi pobedili treba nam jos vic igrac u napadu na poziciji famozne desetke. Treba nam fox in the box u napadu. I jos jedno krilo sa maljem u nozi da moze da odmeni suteve na drugoj strani kada Andriju zatvore. Desni bek u celoj prici nam zaista ne treba! Desni bek koji je ciganstura sa onakvim izjavama i koji kosta 400.000€ nam ne treba sve da ce nas licno uvesti u Ligu Sampiona pobedonosnim golom u finalu Lige Evrope u sezoni 2016/17!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top