Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
cega milion milion i po??? LJudi jel vi mislite da ssu igraci toliko placeni po evropi? Igrac se plati za ostetu kluba nekoliko miliona i tako dalje, ali igrac kao igrac dobija samo platu.. Dosta igraca po evropi nemaju milionerske plate vec su u domenu 200-600k godisnje.. Samo veliki igraci imaju plate milionerske...
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Zar nisu oni tog igraca poslali na pozajmicu jer je bio slabiji od onog ciganceta koga su letos doveli? I mi ga sada placamo preko milion evra?
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ne svidja mi se taj crnja,em je nizi od messija em ne mozes nikada biti siguran koliko stvarno godina ima.. Za cifru koja se pominje mozes da dovedes plejmejkera iz argentine da se pusis,nabacis mu par splavarki uz ugovor i ima sve da prsti..
Bas steta sto nas tim ne zalazi na taj kontinent.(sem u slucaju nekih masnih menadzerskih kombinacija)
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.440
Reaction score
11.879
Локација
Beograd
Dal ste bre normalni,kakav crni milion obestecenja za malog crnju,pa za te pare mozemo Ivanica ponovo da pojurimo :D
Mali off: ilustracija kako funkcionise nase fudbalsko prvenstvo :D
vucic.gif
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
@Loznica burazeru apropo ovo sto si spomenuo da slabo prate argentinsko trziste "veliki "poznavaoci baluna iz Partizana menu I danas zao onih sirocica Kusko i Rossi iz Boke sto nisu prosli dril.A Manga tiha patnja.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Ne znam sto bi placali tog Sumu kad mozemo da postavimo jedno burence na tom mestu plejmejkera....to ce biti dovoljno ozbiljan pomak u odnosu na proslog korisnika te pozicije....
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
http://www.novosti.rs/vesti/sport.2...-i-oca-da-produze-ugovor-Zivkovici-ni-da-cuju
Partizan uzalud moli fudbalera i oca da produže ugovor: Živkovići ni da čuju!

POMIRENjE SA RAMADANIJEM?
U MOMENTIMA kada je situacija postala alarmantna za klub, povlače se i potezi koji bi mogli da se okarakterišu kao očajnički. Jedan od njih je svakako pomirenje dela čelnika kluba iz Humske sa Falijem Ramadanijem, koji je tokom prošlog leta u više navrata označavan kao neprijatelj crno-belih.
Poznati menadžer je ovih dana dobio zeleno svetlo da uradi sve što je moguće kako bi klub iz Humske ove zime uspeo da izvuče neki novac od prodaje Andrije Živkovića.

Bice svega..
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Andrija ipak nije Mitar. Samo jos da trazi da mu na sinovom dresu pise Zivkovic Jr. Hrani kuce da te ujede... nazalost.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.945
Reaction score
26.934
Snajderu, sta nam uradi nesreco jedna...Znaci, dug je ponovo blizu 13 miliona. Ko je sve bivao u upravi Partizana, dobro je da jos i postojimo. O Zivkovic Andriji necu ovom prilikom, zelim da verujem da nas nece dodatno ukanaliti.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Da, sa ovim malim svakako postajemo fizicki dominantni, ko ne bude mogao da nas prodje preskocice nas :D

Cenim da se ovo odnosilo na moj post o fizickoj dominaciji. Ja koliko znam, a mislim da znas i ti, da fizicka dominacija nije samo u skoku i snazi nego je kombiovana sa brzinom. Nije ni Vule neki snagator pa je fizicki donosio prevagu po toj strani. Everton naspram Jevtovica deluje kao dete, pa ces videti razliku... Da ne pricam da je, kad si vec kod visine i skoka, Cirkovic najvisi pa ne vidim neku dominaciju sa njegove strane...
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Slazem se!

Zile ne sme biti etiketiran sada, kao ni njegova porodica!
Govnjivom motkom treba udariti po upravama! Ja bih samo voleo da vidim deckov stav, da izadje i javno kaze kakva su njegova razmisljanja. nije ovde u pitanju samo Partizan kao klub, vec ceo sprski fudbal. A tu decku apsolutno ne sme da se zamera sto hoce (ako hoce) da bezi iz ove kozmeticko-unakazene sredine!
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Sta sme i da kaze, ovde klinci prolaze kroz crveno kako hoces...
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
To za Živkovića je krivica mutavog i kompanije a fala premijeru nisu se ni nedić i vazura pretrgli da reše to za dobrobit kluba. E sad pošto je situacija takva kakva je, po meni nema druge nego da Žile sledećih 6 meseci sedi na klupi. Apsolutno nema svrhe da igra bićemo drugi i bez njega. Treba forsirati ostale klince koji imaju ugovor.

Partizan živi od prodaje i od uefe. Šta ako nam i pored ovih skupljih pojačanja u kvalifikacijama za le uleti neka koska pa ga izduvamo. A pritom nemamo nikog da prodamo. Ne smem ni da zamislim dve takve sezone. Titulu u kokeza naprednoj ligi realno nećemo videti skoro. A za nas neće biti milionskih anonimnih donacija kao za fk i kk crvena usna. Možda kapne neka sića ako baš odemo na poslednje mesto.

Tako da daj tog Mihajlovića nek pokaže šta zna, Vlahović, Lukić itd... po meni trebao je i Šaponjić da ostane al jbga. Nadam se da bar Tomić i Iliev znaju šta rade. Tomić mi za sada uliva poverenje svojim nastupom, ima oko za igrače videćemo kakav je trener.
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Ma vazi sto ne treba kriviti ni njega ni porodicu, kao sto pojedini pisu...
Prvo su uslovljavali oko ugovora, dobio je 100k platu sa 16-17 godina. Drugo koliko razumem on tj. Jovica koji verovatno odlucuje, hoce da ostane do kraja ugovora, a nece da produzi ugovor. To znaci da su vec ili planiraju da potpisu predugovor sa nekim klubom i da dobiju pare jer ce na leto doci bez obestecenja.
Ako nece da potpise novi ugovor nek ide na tribine do leta, kao i Pantic prosle godine...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Kao sto rece grobar91! NIKO nije veci od Partizana pogotovo ne ovi balavci od kojih se mozda za 2-3 godine nista vise nece cuti i znati.

PRVA VARIJANTA: Dakle Zivkovic ako ove zime potpise predugovor, sta i sme, onda nikome nista. Mozemo biti srecni ako ostane onda do leta ili u fazonu da ga sada prodaju skroz i da nam ga taj njegov buduci klub pozajmi do leta, sto je najverovatnije.

DRUGA VARIJANTA: Ako se ne nadje neki klub i Zivkovic ne bude hteo da produzi ugovor sa nama onda tribine bato isto kao sa Panticem. Tu nema dileme i tako su radili dosta veci klubovi sa dosta vecim, boljim i vrednijim igracima!!!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Po pricama nekih ovde ovaj Partizan treba da vole samo navijaci. I to i oni mozda ne bas toliko, vec da presaviju racun pa ako imaju koristi a onda i da ga vole. A sto se funkcionera tice za njih smo davno se pomirili da ne vole klub, a evo sad i igrace ne ocekujemo da vole klub. Ispade da ne treba niko da voli klub. Cik, pametnjakovici, idite u Barselonu ili Mancester, ili rupcagu, i recite da tako treba.

:puke:puke:puke
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Da se razumijemo, meni je Žile jako drag kao fudbaler i kao čovjek.
Dečko je uvijek tu, vrijedno radi, bori se i za klub i za reprezentaciju, ne laprda po novinama i ne pljuje ni po kome. Što bi rekli: šuti i radi.

Marifetluke njegovog oca, šnajdera i Zahavija/Ramadanija ne bi trebalo da poistovjećujemo sa njim, jer se tu on ne pita mnogo.
...a što se tiče obeštećenja, svi znamo gdje idu pare od prodaje igrača, pa se opet, eto, nerviramo.
Ama i da stadion prodamo ove godine, opet bi bili na "pozitivnoj nuli".
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Tata Živković je u prošlom prelaznom roku još rekao da će Andrija ostati do kraja ugovora u Partizanu, što znači da su oni još pre 6 meseci znali nešto što mi ni sad ne znamo. Očigledno oni već sad znaju gde će Andrija Živković na leto, zato neće ni produžiti ugovor i zato neće prihvatiti ponudu za odlazak sada čak ako neko i pošalje dobru lovu klubu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top