Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Dokazan igrac ? Po cemu to ? 99% utakmica je odigrao u kokeza ligi , plus ono sto sam gledao me nije odusevilo.. Dokazan tako sto x godina ne moze ni da ode u kinesku drugu ligu ?

A mnogo toga moze da mu se desi da ne uspe u Partizanu,nije isto igrati za mali klub kao ciganka iz ns i za klub velicine Partizana.

Veliki je skandal davati u ovakvoj ligi za nekog igraca vise od 500.000e ,pogotovu ako to nije neki klinac od 16,17god koji ima pot. kao mesi.

Ja licno nista ne ocekujem od ivanica,ali se nadam da ce mi promeniti misljenje..
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.751
Imam poverenja u Tomica, manje u Ilijeva. Ivanic je dobar igrac, ko zna kakve je pritiske trpeo, i verovatno jos trpi, ako je njegov dolazak gotova stvar, onda dobrodoslica.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
SEJDUBA SUMA META PARTIZANA! Iliev diže ruku i za Danka Lazovića

Novi kreator igre Partizana u nastavku sezone biće Sejduba Suma! Momak iz Gvineje trebalo bi da stigne iz Slovana iz Bratislave, za koji je sa velikim uspehom igrao od 2013. godine

Državni glasnik svinjoformer najavljuje novog kreatora

informer
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ako je ovo zavrsena stvar, zamjenili smo Saponjica za Ivanica. Objektivno gledano - fantazija! Finansijski smo vjerovatno tu negdje oko nule, a igracki u velikom plusu. Neko je ocigledno procjenio i da cemo od Ivanica zaraditi vise nego od Saponjica, sto moze , a i ne mora da bude, ali cete priznati da djeluje dosta logicno.

Mozemo da rasmatramo da li su pare od Saponjica mogle i pametnije da se uloze i sigurno bi dosli do zakljucka da su mogle, ali je i ovo definitivno pametna i korisna rokada. Jos ako uzmemo u obzir da mi je Saponjic izazivao simpatije slicne onim koje osjecam prema Babovicu - ovo je posao vijeka :D
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Budimo realni. Kada nama jedan klub kao BENFIKA, koja je 100 godina ispred nas u svim pogledima, placa milion ipo za jednog Saponjica, mi zaista ne mozemo i ne smemo biti nesrecni. Rekao sam da te pare za njega nebi platili ni njegovi roditelji :D
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Seca li se ko,za koje je pare dosao Tosic iz Banata?
 

ImodiumPFC

Početnik
Учлањен(а)
17.11.2013
Порука
190
Reaction score
88
Mislim da je za Tosica bilo nesto oko 500k, ali se secam da je Fejsa dosao iz Kule za 1.2 miliona mislim da je to do dan danas najveci transfer u Srbiji
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Fejsa je plaćen 1.2 miliona + 50% od sledećeg transfera i na njemu nikad nije moglo da se zaradi prostom logikom. Prodali smo ga za 3 miliona, dakle u našu kasu se od njega slilo 1.5m a u kasu golubara 2.7m.

Ne bi me čudilo da je dil oko Ivanića još gluplji.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Hajduku je od tih 3 miliona isplaceno 1,2.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Bio sam prisutan kad je Džomba pričao da smo mu isplatili 2 miliona i da mu još dugujemo.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Fejsa je plaćen 1.2 miliona + 50% od sledećeg transfera i na njemu nikad nije moglo da se zaradi prostom logikom. Prodali smo ga za 3 miliona, dakle u našu kasu se od njega slilo 1.5m a u kasu golubara 2.7m.

Ne bi me čudilo da je dil oko Ivanića još gluplji.
Za Fejsu mi nismo dali dinara... To su bile virtuelne pare.

A dogovor jeste bio da i tih 1.2 miliona i 50 % sledećeg transfera naplati Džomba kad "Ljubimac" ode iz Partizana!

Procena je bila da će Fejsa obzirom na potencijal i deficit takvih tipova igrača - "policajaca" na tržištu biti prodat za 6-7 miliona, pa bi to ispalo dobro za sve.

Ali povreda je uslovila samo 3 miliona i nama jedva 10 % od svih para... Kad uračunamo njegovu platu dok je igrao, na kraju smo u celom tom aranžmanu sa šerifom od Kule negde na nuli, eventualno nešto sitno ispod.

Jbg... Bilo je puno većih glupiranja kad smo mi u pitanju.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Cini mi se da je Hajduku islo 50% od sledeceg transfera, ali kad se odbije 1.2 miliona koliko smo ga platili na pocetku, sto nikako ne mijenja cinjenicu da je ugovor bio tesko sranje.
Dakle, Hajduk je na kraju bio dobar 2.1 milion, a mi 900k. E sad, da li pravih ili virtuelnih evra, to ne znam.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne znam kad smo dali pare, uglavnom je čovek tad rekao da je dobio 2 miliona i da mu se još duguje.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Mali zivkovic u leverpulu ? Koliko sns uprava dobija od tog transfera ?

Neka mu je sa srecom,iako je to najgora liga u koju je mogao da predje.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.729
Локација
Beograd
Koliko smaraju novinari radi neke ekskluzive sa Ivanicem to je strasno,svaki dan ga prodaju vec godinu dana...Decku se ne ide iz Vojvodine i zato odbija sve ponude iz nasih klubova a ovi iz Vojvodine resili da ga uvale po svaku cenu pa ga pritiskaju.nista tu nije zavrseno.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Evo blic pise o nekom stoperu helsinkija
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top