Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Ja moram da se oglasim povodom poslednje serije saopstenja. Muka mi je. Povraca mi se od likova koji bi u svakom normalnom drustvu bili izopšteni a ovde im je data privilegija da "pametuju" i skupljaju jeftine lajkove.
Za sve je kriva ova drzava koja nema hrabrosti da privatizuje klubove. Da ima gazde i odgovornosti, ne bi ovako smeli. U stvari bi, ali onda FSS rebne kaznu da mu vise nikada ne padne na pamet da lupeta. Koga sad FSS da kazni? Samog sebe?
Domace takmicenje je do te mere obesmisleno ovim autisticnim rijalitijem da je gledanje utakmice postalo potraga za sudijskim greskama, navlacenjima, traženjem dokaza teorije zavere...itd. Niti je pobeda pobeda, niti je poraz poraz.
I ta borba za titulom je postala tako bljutava, ne biraju se sredstva da bi se stavila jos jedna recka. Kao da im je prva ili poslednja. Užas.
Kao devojka koja je toliko opsednuta kilazom i brojem na vagi, da uopste se i ne gleda u ogledalo i kako izgleda.
Ne znam sta je rešenje. Mozda dve konferencije, jedna nama druga njima pa da mozemo i jedni i drugi biti prvi i na kraju playoff serija za titulu.?
O nasoj igri i sastavu, bez namere da opravdavam Đukića, ali jasno je da ovaj tim je sastavljen za evropu a ne za razbijanje domacih bukera. Nemamo dubinu klupe, napadačima treba prostor, oba beka su izrazito defanzivna i ne znaju napred. Na sve to dodaj ogroman promasaj sa sumom i to je to. Da su umesto njega dovedena 3 igraca za rotaciju bili bi prvi. Opet, to u evropi izgleda sasvim pristojno.
Mozemo mi da omalovazavamo Đukića do sudnjeg dana ali Partizan je do sada samo 6 puta prezimio u evropi. Nije mala stvar. Tumba je bio ciganski pencilin, od 101 do 111 derbija nisu znali za pobedu, ali skoro svakom je prva asocijacija na njega "petarda" u evropi.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.040
Au brate tumba ciganski pencilin? Mrzi me sad da kopam, ali ima negativan skor sa njima. I u prvenstvu i u kupu. Jedino u onim tvls ima pozitivan skor. Sve ukupno kad se sabere ima negativan skor. Bio nepobediv od 101 do 107, posle toga tri vezana poraza.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
U pravu si za skor i pobrkao sam brojeve, ali ja sam mislio i na broj domacih titula. Cini mi se da kada god je berbi odlučivao tada smo dobijali.
'98 sam skroz izbrisao iz secanja jer je zeka je tada prodao i kicmu i lobanju i sve kosti sampionskog tima. Svi su se na nama izivljavali. Poenta je da i pored svega cini mi se da je imao mnogo vecu podrsku od Đukića danas.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Djukic hvali sudije na mocartu, jos jednom potvrdjuje da nije los covek, ali da predstavu nema u kakvim okolnostima radi trenutno i kakva smo mi drzava. Kao uostalom i skoro svako ko je od 90-ih uglavnom u inostranstvu. Sa ovakvim pristupom nece naci nacin da motivise ekipu za domaca takmicenja.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Nisam neki obožavalac ni Marka Nikolića, posebno nakon njegovog odlaska, ali uporedi ponašanje i stav Marka prošle sezone, i sada ovog kome nije jasno čemu frka na -6, kome je normalno da se nekad kiksne, kome su svi dobri i sve lepo... naravno da sa takvim od titule nema ništa.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
Djukic hvali sudije na mocartu, jos jednom potvrdjuje da nije los covek, ali da predstavu nema u kakvim okolnostima radi trenutno i kakva smo mi drzava. Kao uostalom i skoro svako ko je od 90-ih uglavnom u inostranstvu. Sa ovakvim pristupom nece naci nacin da motivise ekipu za domaca takmicenja.

Iskreno, Djukic mi se pre ovog drugog dolaska nije svidjao iz jednog razloga, bio sam ubedjen da nas je izbusio prosli put pred odlazak i oslabio nas za derbi namerno. Sad sam sve vise ubedjen da to uopste nije uradio s tom namerom, vec da je covek iskreno naivan i, da ne kazem, glup. Uopste mi ne deluje da je kvaran, deluje mi da je promasio epohu. Ili bar drzavu. Mozda je jeres, ali mislim da je dobar covek.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Slazem se, samo sto nama trenutno ne treba majka Tereza nego jebeni psihopata i ludak na mestu trenera.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Nisam neki obožavalac ni Marka Nikolića, posebno nakon njegovog odlaska, ali uporedi ponašanje i stav Marka prošle sezone, i sada ovog kome nije jasno čemu frka na -6, kome je normalno da se nekad kiksne, kome su svi dobri i sve lepo... naravno da sa takvim od titule nema ništa.

Поређење је глупо. Ђукић је тренутно освојио више бодова него Марко Николић и презимио је у Европи.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Истина колега, на Томића сам потпуно заборавио. И сада ме тиха језа прође када се сетим...

Ништа ова Ђукићева игра (у нашој лиги) није неупоредиво боља или гора и од Томићеве и од Николићеве, али и са тако килавом игром још увек нам је нос изнад воде. Ови фашистоидни галактикоси (ха!) су, међутим прошлосезонско губљење намештене титуле схватили врло озбиљно, па су сада још агресивније кренули у отимање исте. Победа у дербију би била шлаг на торти ове полусезоне, али како знамо и умемо морамо да победимо све остале до тада.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ne mogu da budem potpuno sretan zbog Partizana kad znam da ga vode Vucelic i Vazura. Sta koji moj Vucelic mora da ide i pljuje opoziciju na pinku svake nedelje. Na stranu sto je velika vecina grobara protiv trenutne vlasti, ne bi trebao nijednu socijalnu grupaciju da vredja, proziva ili sta god. Samo unosi razdor i nezadovoljstvo medju grobare.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Nisam stigao ranije da pišem.

Šta bi bilo da Partizan nije obezbedio proleće u Evropi?
„Našli bismo se u finansijskom problemu“.

https://www.mozzartsport.com/vesti/intervju-milos-vazura-ko-je-sumnjao-u-nas/186535 Dio iz intervjua Miloša Vazure.

Ovdje ima niz nelogičnosti, koliko se zaradilo od transfera, od Uefe, koliko se isplatilo starih dugovanja i na kraju dug isti? Alo, ko je ovdje lud?

„Prvo da razjasnim: pošto nemamo veliki priliv novca od sponzora prodaje ulaznice, a kamoli od TV prava, 95 odsto budžeta pokrivaju transferi. Tačno je da smo prodali i Lea i Đuku, prethodno i Blekija Milenkovića, svi su govorili da bez njih nemamo šta da tražimo u Evropi, a mi smo em zaradili novac, em sportski uspeh ostvarili“.

I oni sebe sad nazivaju najuspjesnijim a nemaju skoro nikakve prihode od sponzora. :prekrsti

Šta li nas očekuje u budućnosti sa ovim ljudima, ne smijem ni da pomislim.
Živim za dan kad ću moći da kažem da Partizan vode ljudi koje cijenim i poštujem!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Je l slusao neko onog, onog, ne znam kako bih ga nazvao, Pantica, gde je ponovo napao ljude koji su kriticki nastrojeni prema upravi i treneru, pa nas je nazvao olosem, pacovima, sendvicarima...spomenuo je i neki forum, pitam li se na koji li je mislio
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.497
Reaction score
13.555
Локација
tamo daleko...
Pa lepo je opisao sebe, olos, pacov, sendvicar (dobija malo vece porcije verovatno) i tezak ludak.

Sramota je za klub velicine Partizana da takav akrep govori javno u njegovo ime.

Verovatno je mislio da ovaj forum. Panticu smradino, javi se sa nekog naloga, da nam objasnis koliko si mentalan.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Pantic je pogubio ritam totalno sto se tice omrazenja premaa ovom forumu. Cini mi se da je totalna direktiva uprage, Ilieva i njega usmerenna da smo bas mi ti koji smo "kancer" predivnog Partizana i da se forsira ta prica non stop kako bi se umanjila vaznost svih nas koji ovde dolazimo godinama, uradili smo dosta za klub i podrzavamo ga kako znamo i umemo. Gospodine Panticu, ako citas ovo a znam da citas prestani da budes poltron i budi covek. Nema ovde miseva, olosa i pacova, oni su preko puta, vec iskrenih naviijaca Partizana, i prestani da nas iz dana u dan provociras, jer na kraju dana mi ovde smo tu zbog samo Partizana, i zbog nicega drugog. Nemamo struje koje nas vode, ja vam to licno mogu reci,a da imamo ja bih se prvi licno povukao iz administracije ovog foruma, ali takodje ne zelimo da nam se iko mesa u posao i pravi nas budalama. Ako vam smetaju kritike onda se potrudite da iz njih izvucete nesto pozitivno, a ne da ignorisete, jer dosta ih je obecavalo evo vec 20 godina u Partizanu, a malo je ko ispostovao nesto sto je obecano.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.434
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Uvek više štete nanesu poltroni i ulizice nego oni koji kritikuju ono što vole!

A poznato je i da će poltron lako okrenuti stranu kad je vetar promeni, pa će kritikovati ono što je do juče hvalio.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ja mislim da Pantić nije poltron, samo na čudan način voli Partizan. :D
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Ja mislim da je dzukela, dupeuvlakac, poltroncina, i sve najgore sto moze jedan takav maloumnik da bude.
Iskreno se nadam da cu mu to saopstiti u lice jednog dana.

Ljudi koji brane poltroncinu pantica, i neznalicu djukica- krusku, su glavni kancer ovog kluba, i velika sramota za sve nas.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Polako ljudi, covjek je samo bolestan...
 
Top