Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.934
Reaction score
26.829
Kakav god bio Pantic, za ovu emisiju kapa dole! Raskrinkavaj cigansku gamad!
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
A neki bi Partizanovi navijaci da ga ugase.

Svaka cast Zeljko, pogotovo sto si jebao mater onom degenu, sto ga je Partizan godinama hranio.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.934
Reaction score
26.829
Brate, ako pogledas neke ranije vesnike, onda nemoj ocekivati da mu aplaudiramo, naprotiv. Koliko god bili ili ne bili u stanju, da uticemo na situaciju u klubu, mi smo iskreni borci za Partizan, dajemo mu koliko mozemo, ne trazimo nista zauzvrat sem pobeda.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Juce je taj Pantic pljuvao nas, tako da, hvala ne hvala. Mislim ovo mu je korisna emisija za Partizan, kad udari cigane, al opet Pantic je Pantic, nismo mi iz te price.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
1. Uprava Partizana mora traziti strane sudije za svaku utakmicu Partizana i ciganstura, ne samo medjusobne. Ako ona lopovska druzina trazi Mazicevo izuzece bez pardona, ne vidim nikakav problem da se to desi.

Ukoliko to ne urade, direktni su saucesnici u otimanju titule Partizanu. I budali je jasno sta se radi, ako cutis saucesnik si.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Mene Pantic, nikada nije pljuvao. Pljuvao je one zbog kojih svake godine uefi dajemo po vise stotina hiljada evra, i igramo pred praznim tribinama, i zbog kojih uvek strepim da ne dobijemo visegodisnju zabranu igranja u evropi.
Potkacio je i ove koji su u zadnje vreme, po meni, skroz ne razumno vrsili pritisak sa tribine da Djukic ode, verovatno, isti ti ljudi teraju i Ilieva od samog pocetka, ali ja ne spadam ni u tu grupu.

Takodje ja od njega i ne ocekujem da napadne upravu, sto mi je sasvim razumljivo, jer je na neki nacin deo njih. A, ruku na srce, i nije imao bas neki razlog za to. Posebno ne nakon one ludacke, i meni najdraze duple krune u zivotu. Duplu krunu za koju i sam Pantic ima zaslugu.


Svakako da se ne slazem sa njega za sve sto kaze, zna i te kako da manipulise, ali u ovom momentu, ovo sto on radi je od neprocenlivog znacaja za Partizan.

Kada prodje ovo zlo sto nas je zahvatilo zadnjih godina, gleda cu i ja na njega iz neke druge persepkive, pod ovih okolnosti mogu samo da mu porucim, da udari jos jace na terzu, na sudije i na kvazi medije.

I da dozvoli jos nekima da imaju svoju, autorsku emisiju na Tv Partizan :D
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Da nismo imali TV Partizan prosle sezone verovatno ni titulu ne bi videli. U vremenu kada su svi mediji stali na stranu cigana i kada sve rade po njihovom kalupu, TV Partizan je jedno od retkih i efektivnih odbrambenih mehanizma.

Kamo srece da smo ga imali ranijih godina
 

Lavajaw

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2017
Порука
31
Reaction score
5
Локација
Beograd
Mene Pantic, nikada nije pljuvao. Pljuvao je one zbog kojih svake godine uefi dajemo po vise stotina hiljada evra, i igramo pred praznim tribinama, i zbog kojih uvek strepim da ne dobijemo visegodisnju zabranu igranja u evropi.
Potkacio je i ove koji su u zadnje vreme, po meni, skroz ne razumno vrsili pritisak sa tribine da Djukic ode, verovatno, isti ti ljudi teraju i Ilieva od samog pocetka, ali ja ne spadam ni u tu grupu.

Takodje ja od njega i ne ocekujem da napadne upravu, sto mi je sasvim razumljivo, jer je na neki nacin deo njih. A, ruku na srce, i nije imao bas neki razlog za to. Posebno ne nakon one ludacke, i meni najdraze duple krune u zivotu. Duplu krunu za koju i sam Pantic ima zaslugu.


Svakako da se ne slazem sa njega za sve sto kaze, zna i te kako da manipulise, ali u ovom momentu, ovo sto on radi je od neprocenlivog znacaja za Partizan.

Kada prodje ovo zlo sto nas je zahvatilo zadnjih godina, gleda cu i ja na njega iz neke druge persepkive, pod ovih okolnosti mogu samo da mu porucim, da udari jos jace na terzu, na sudije i na kvazi medije.

I da dozvoli jos nekima da imaju svoju, autorsku emisiju na Tv Partizan :D

Slazem se, bravo!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Mene Pantic, nikada nije pljuvao. Pljuvao je one zbog kojih svake godine uefi dajemo po vise stotina hiljada evra, i igramo pred praznim tribinama, i zbog kojih uvek strepim da ne dobijemo visegodisnju zabranu igranja u evropi.
Potkacio je i ove koji su u zadnje vreme, po meni, skroz ne razumno vrsili pritisak sa tribine da Djukic ode, verovatno, isti ti ljudi teraju i Ilieva od samog pocetka, ali ja ne spadam ni u tu grupu.

Takodje ja od njega i ne ocekujem da napadne upravu, sto mi je sasvim razumljivo, jer je na neki nacin deo njih. A, ruku na srce, i nije imao bas neki razlog za to. Posebno ne nakon one ludacke, i meni najdraze duple krune u zivotu. Duplu krunu za koju i sam Pantic ima zaslugu.


Svakako da se ne slazem sa njega za sve sto kaze, zna i te kako da manipulise, ali u ovom momentu, ovo sto on radi je od neprocenlivog znacaja za Partizan.

Kada prodje ovo zlo sto nas je zahvatilo zadnjih godina, gleda cu i ja na njega iz neke druge persepkive, pod ovih okolnosti mogu samo da mu porucim, da udari jos jace na terzu, na sudije i na kvazi medije.

I da dozvoli jos nekima da imaju svoju, autorsku emisiju na Tv Partizan :D


Možda se ti ne osećaš prozvanim od strane Pantića.

Velika većina Partizanovca se našla u njegovim prozivkama.

Prozvao je on dosta iskrenih i pravih PARTIZANOVACA!!!
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
I da je na izborima pobedio novak nedić, a ne vučelić i vazura verovatno ne bismo bili prvaci, tako da živeli vazura i vučelić.

Pantić je ljude koji su došli sa sprdnja zastavom bensedin nazvao bolesnicima, verovatno je njegova ideja da se istok M i N za Ligu Evrope ne prodaje vlasnicima sezonskih karata, i on i Ivica konstantno ponavljaju kako su na jugu pravi navijači, a na istoku šaka bolesnika zbog kojih nemamo porodičnu tribinu... A ja niti sam ikad gađao ikoga, niti psujem mater igračima, niti teram trenera posle 2 utakmice, a on mi je uskratio da sa mesta sa kojeg gledam utakmicu protiv Javora, gledam i utakmicu za proleće u Evropi. Tako da: Poruka za pantića i drugove...
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Kakvi mongoloidi sede u klubu. :clap
Najava utakmice protiv YB koju nesrećni Đukić završava sa: „Partizan je život, ostalo su sitnice“. :puke
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.608
Reaction score
13.688
Локација
Yaoundé
Nikako mi nije namera da branim Đukića ili bilo koga u upravi, pošto dobro znamo ko na ovim prostorima koristi tu mantru o životu i sitnicama... samo što, koliko se ja razumem, i to su ukrali od navijača škotskog Seltika...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
Da nismo imali TV Partizan prosle sezone verovatno ni titulu ne bi videli. U vremenu kada su svi mediji stali na stranu cigana i kada sve rade po njihovom kalupu, TV Partizan je jedno od retkih i efektivnih odbrambenih mehanizma.

Kamo srece da smo ga imali ranijih godina

Ma da, pomogao nam je TV Partizan koji ima kokiku gledanost i pokrivenist?! A nije nam pomogao Nikolic i igraci?
Daj ne lupaj.. jbt Pantiću Željko, ti li si :buhaha:
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Negde sam pročitao, i tako je, ispao je glup. Ali nit je on bio viđen nit se od njega očekivalo da potpali masu nekom izjavom. Tako je ispalo jer tapiju na sve što se izgovori imaju samo i jedino srbo-ćetnici sa seRvera. Još malo pa nećemo moći da dišemo jer su to oni prvi uradili.
To, opet, ne menja činjenicu da je on za to vrlo lako mogao da zna i da je mogao da predupredi da ispadne glup u društvu, ali ovo je toliko nebitno u odnosu na utakmicu protiv Njuelsa :D

@Slomljeno srce
Da li ti stvarno misliš da bilo šta što je na internetu može da pomogne ili odmogne u Superligi Srbije ili sličnom telu (hobotnici) sa nacionalnim prefiksom. Usudiću se da kažem i bilo gde, a pogotovo u Srbiji. Eto rešenja, daj da po Pantiću nazovemo stadion. Onaj novi :)
 
Последња измена:
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Ma da, pomogao nam je TV Partizan koji ima kokiku gledanost i pokrivenist?! A nije nam pomogao Nikolic i igraci?
Daj ne lupaj.. jbt Pantiću Željko, ti li si :buhaha:

Ko je napisao da nisu Marko i igraci najzasluzniji?

Da - verujem da je TV Partizan bio jedan vazan sraf koji je kako tako odrzavao pritisak na FSS. Da nije bilo toga ubedjen sam da bi nas jos vise pokrali (ako je to uopste moguce) i da bi izgubili titulu. Drugim recima on je tih 3-4% koji si doprineli u odredjenim trenutcima. Normalo da 90% zasluge ide igracima i Marku ali ne pricamo o tome?
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Sad je sve jasno - covjek je zeljko pantic :D
 
Top