Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
A sta mozemo da promenimo nas 10ak, neka i 100njak koji pisemo ovde, po sviterima i ostalim mrezama. Jasu nas na talasu crvene burzoazije koja je i napravila nakaradan sistem(ne samo u sportskom domenu) i jebu, ne staju. Ti silni odbori, komore, skupstine, im daju legalitet da otimaju bez trunke odgovornosti, odnosno odgovorni su i poslusni samo sudu partije(koja god bila). Tako da, najbolje(lakse nego nama) je nasoj braci koja sve ovo prate iz nekog uredjenog zapadnog sistema, jer im to bude ponajveca briga. Nama u Srb(na Balkanu) ostaju mnogo prece brige i stresovi(iako je meni Partizan rak rana), nego da li ce iglica baciti bombu i koliko ce vazura maknuti godisnje...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.959
Reaction score
27.114
Ova uprava od decembra 2014 godine radi ono zbog čega je postavljena, nisu oni ciganska uprava, oni su okupaciona uprava, a PFC je okupiran klub.
Možda i najveća sramota u istoriji FK i sportskog društva uopšte je da nam smrdljivi julovac, saradnik srs, ratni huskac i miloševićeva i baba julina podguzna muva bude predsednik.
 

kon šoneri

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
51
Локација
Pale,RS
Dabogda pocrkali ilievu,vucelicu i vazura,vi ste najvece sramota u istoriji partizana.
Proci ce i vase narkomancine i izdajnici jedni.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.279
Reaction score
7.095
Onaj buckasti profesor je skrojio i postavio statut kojim su nedodirljivi, e posto se pokajao, pa zeli da mu se oprosti ruzna proslost i da napravi bolji Partizan (njegove rijeci) neka sad slobodno izbusi sve iznutra, koliko se sjecam on je jos clan skupstine. A da, umalo da zaboravim, bucko nema vremena za Partizan, on se sad ”bori” protiv psiha, stranka mu uzima vrijeme, pardon, pokret. Bile su uprave i uprave, ali ovaj trio je do sad najvece zlo koje nas je zadesilo.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.594
Reaction score
29.911
Локација
Novi Sad
Evo domaci zadatak za Bilju i ostale koji vode YT kanal Partizana. Sto bi rekli behind the scene, bez ubacivanja telefona/kamere u facu ljudima, odlicni kadrovi sa same utakmice kao i pre i posle...
Ono, ako vec ne znas ti prepisi jbt, kao da je to tesko, ako moze PAOK mozemo i mi definitivno!

 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Pa nema ništa specijalno i detaljno. Bukvalno ovako kako sam napisao. U pitanju je osoba zaposlena u klubu (identitet poznat meni... :) ).... Na moju konstataciju da su ovi iz uprave podguzne muve, da su pokrali boga oca i da ih Partizan najmanje interesuje, dobio sam odgovor :
- priča se da idu u decembru...
Pokušaj bilo kakvog daljeg razgovora na tu temu je bio bezuspešan :
- tako sam čuo, nemam pojma ko trazi smenu, ne znam ko će ih zameniti itd...
Valjda od ovih ne moze gore... Mada....
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.166
Локација
Ljubljana
 
Top