Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
pa u momentu kada je revizija licenci, igrači nemaju potraživanja od nas, tj imaju dogovor sa klubom.
Ako klub to ne ispuni, oni odu, pa ili kao Asano ili oproste dug za čiste papire (ako su npr pod ugovorom).

Vodi se da igrač ima potraživanje od kluba samo ako to prijavi.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Tu pomoći nema. Glupost se ne leči. Bolekurcija je,pored toga,zavladala
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Jel možete da kontaktirate naš usrani marketing da se uradi šal Partizan Sparta 1966-2022?

Sad vidim na FB strani izbacujete njihov fan šop i oni to već uradili, bilo bi lepo da nastavimo tradiciju. Imali smo ManU pre neku god, voleo bih da posedujem i ovakav šal. Siguran sam da bi se prodavao u velikim količinama.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Jel možete da kontaktirate naš usrani marketing da se uradi šal Partizan Sparta 1966-2022?

Sad vidim na FB strani izbacujete njihov fan šop i oni to već uradili, bilo bi lepo da nastavimo tradiciju. Imali smo ManU pre neku god, voleo bih da posedujem i ovakav šal. Siguran sam da bi se prodavao u velikim količinama.
Taj sa Mančesterom dva-tri sata pre utakmice nije bio više da se kupi u šopu. Ja bio da kupim ali nema više. Stručnjaci za marketing nisu ni naknadno uradili a sigurno bi se još prodavali. Za njih su to sitne pare.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Da ne prodje nezapazeno...jeste da je od pedercica Poledice, ali :

"Aleksandar Šćekić se obratio sindikatu krajem novembra prošle godine za pomoć zbog dugovanja koje je FK Partizan imao prema njemu. Pravni tim sindikata je analizirao ugovor i izvod sa računa igrača i utvrđeno je da je bilo uplata ali da uplate nisu bile isplaćivane u skladu sa detaljima ugovora. Čitava situacija bila je prilično zamršena, pa smo mu savetovali da bi najbolje bilo da angažujemo iskusnog finansijskog veštak koji bi utvrdio visinu duga", ističe Poledica.
On objašnjava da je angažovan veštak koji je posle nekoliko dana rasčivijao sve detalje.
"Sudski veštak za ekonomsko finansijsku oblast utvrdio je da je Partizan dužan Aleksandru Šćekiću sedam plata. U takvim okolnostima a uzimajući u obzir da je Aleksandar Šćekić zaključio ugovor sa FK Partizan kao državljanin Crne Gore, on je iskoristio pravo da se pozove na FIFA pravnu regulativu, uzimajući u obzir da FSS nikada svoje pravilnike kojima se uređuju odnosi između klubova i igrača nije usaglasio sa FIFA pravilnicima, pa FIFA smatra da FSS nema nezavisno nadležno telo da rešava sporove između klubova i igrača a koje imaju međunarodnu dimenziju".


SEDAM PLATA.
Cisto da se zna, kad se vec kriju iza rezultata i sportskog sektora.
 
Последња измена:

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Time su uspesi ove ekipe jos mnogo, mnogo veci. Najzasluzniji za to je, naravno, Stanojevic. U ovakvim uslovima covek drzi discplinu na maksimumu i guramo u svim takmicenjima odlicno. Iskreno, neposteno sam potcenjivao ovu ekipu, koja je, uz sve igracke nedostatke, gomila gotivaca i grobarcina.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd
Da ne prodje nezapazeno...jeste da je od pedercica Poledice, ali :

"Aleksandar Šćekić se obratio sindikatu krajem novembra prošle godine za pomoć zbog dugovanja koje je FK Partizan imao prema njemu. Pravni tim sindikata je analizirao ugovor i izvod sa računa igrača i utvrđeno je da je bilo uplata ali da uplate nisu bile isplaćivane u skladu sa detaljima ugovora. Čitava situacija bila je prilično zamršena, pa smo mu savetovali da bi najbolje bilo da angažujemo iskusnog finansijskog veštak koji bi utvrdio visinu duga", ističe Poledica.
On objašnjava da je angažovan veštak koji je posle nekoliko dana rasčivijao sve detalje.
"Sudski veštak za ekonomsko finansijsku oblast utvrdio je da je Partizan dužan Aleksandru Šćekiću sedam plata. U takvim okolnostima a uzimajući u obzir da je Aleksandar Šćekić zaključio ugovor sa FK Partizan kao državljanin Crne Gore, on je iskoristio pravo da se pozove na FIFA pravnu regulativu, uzimajući u obzir da FSS nikada svoje pravilnike kojima se uređuju odnosi između klubova i igrača nije usaglasio sa FIFA pravilnicima, pa FIFA smatra da FSS nema nezavisno nadležno telo da rešava sporove između klubova i igrača a koje imaju međunarodnu dimenziju".


SEDAM PLATA.
Cisto da se zna, kad se vec kriju iza rezultata i sportskog sektora.

Ja sam to znao, doduse ne ovako detaljno.
U vezi sa ovim sam vec postavio pitanje na prethodnoj strani.
Ima li neki pravnik da razjasni. Kako ja to razumem - u svakom trenutku neko od igraca moze argumentovanom zalbom da nam ukine UEFA licencu?
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.510
Reaction score
29.257
Локација
Novi Sad
"Partizanov Magazin" ep.6

-Takmicarski februar
- LK zreb i Fejnord
-Derbi, Kup
-1955/56 prvo Evropsko "prolece" i kratka istorija o svim prolazima do danas
-Partizanove Bebe 1966.
-Plan utakmica za mart
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
@RamaPFC Sve ja razumem i slazem se sa vecim delom zato bi tu borbu i drugacije usmerio. Nikakvi politicki vec iskljucivo sportski ciljevi. Svesni smo odakle dolazi najvece zlo za nas klub i grobarstvo uopste ali ne treba preko nasih ledja i ledja kluba da se ulazi u politicke borbe. Dosta smo mi bili ti koji su talasali i ispastali zbog toga dok su oni koji su nas svojevremeno slali u Kinu i kupili b92 nagrade menjali boje u danu i dozivljavali kolektivnu amneziju po pitanju svoje proslosti. Sad idu izbori + sto ima toliko politickih partija i kolona, prakticno za sve ukuse, pa nek se bori svako na svoj nacin.
Nas cilj mora da bude borba protiv ovakve uprave bez pominjanja bilo kakvih politickih aktera, samim tim cemo nasim protivnicima smanjiti manevarski prostor za demagogiju i izvrtanje cinjenica u cemu su moramo priznati sampioni. Jednostavno: transfer politika, sportski rezultati, stanje u kom se klub se nalazi, stanje duga, Teleoptik, internat... i toliko lazi i neispunjenih obecanja. Takodje krivicna dela koja se rade tipa oprastanje plata pa da priupitamo i poreske institucije ove drzave kako oni gledaju na to oprastanje jer ako ja dobro kapiram stvari i poreska ostaje uskracena za poreze i doprinose. Pa onda krivicna dela naseg vrsnog direktora tipa neovlasceno drzanje oruzja i hapsenje, pa transformacija restorana u bunker... i masa drugih stvari.
I ne zanosim se ja da cemo na taj nacin osloboditi klub al cemo bar govna naterati da im bude neprijatno svakog dana, da otvaramo sve teme koje ih bole pa ih mozda i oteramo i izgledno dobijemo neku upgrade verziju iz iste kuhinje, koja ce bar da se ponasa kao da radi u interesu Partizana. Nesto poput Ostoje u KK. Pa udri i po njima cim skrenu sa partizanskog puta... A ne da im klub predamo bez borbe i dozvolimo da svakog novog dana pomeraju dno po pitanju ugleda, finansijskog stanja i ambicija kluba.
I izvinjenje Ramo, Ramo druze moj sto sam odgovorio u ovoj temi, smatram da je prikladnija od teme za LK. Sportski pozdrav :ziveli
 
Top