Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Kao sto je jako opasno da ljudi shvate kako je ulica jedino resenje, jos je opasnije kad navijaci Partizana shvate da je fizicko nasilje jedino resenje. Daleko od toga da ga prizivam i zelim, ali se nadam da u njihovim od kokaina i ekstazija sprzenim mozgovima ima toliko pameti da to ne dozvole.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.783
Reaction score
19.551
Локација
Nickname
Imamo mi par ,,problemčića,, u Partizanu koji su mnogo pogubniji od nečije slovne greške... :confused:

"Mislim da trebate da se zabrinute za stepen mržnje koje imate u sebi".


Mislim da treba da se zabrinete za stepen mržnje koji imate u sebi.


Ukoliko je razlika između ove dve rečenice jedna slovna greška, krećem od septembra ponovo u prvi osnovne.
I ona je potparol FK Partizan. Biljana City, maskota i odraz sadašnjosti ovog kluba.
Nije "Ranč prokletih" slučajno u blizini našeg stadiona.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.174
Reaction score
14.596
Локација
Brdo Banovo
Najbolje za klub je bilo da je hteo da se suprotstavi DSS-u i da je javno preuzeo klub kao Predsednik, da je poslao Teksa i ekipu da izlome svakog plaćenika sa juga i da je izjavio na KZŠ zašto ga teraju, kakav mu je plan i da je pozvao navijače na podršku.

Ali, to je vreme prošlo. Ispali smo, ni prvi, ni poslednji put, glupi.

Jedna od retkih stvari gde se ne slazemo :D ni malo. Zecevic i Bjekovic su nesto najgore sto nas je zadesilo od kad pratim nas klub. Niti moze samo Zec, niti samo Bik, obojica su nam jebala majku. Ovamo "veliki mrzitelji" kurve, a za vreme njihovog vodjenja fk, tamo nismo dobili 18 godina. Evropskih utakmica se secam kroz ceste/bolne petarde. Vrhunac je Petah tikva ili kako se onaj izraelski kurac od kluba zove. Ako ona predstava na Jna nije bila neka prodaja, namestaljka u 7+ ne znam sta jeste. Popisali se po klubu. Tikva prosla u grupnu fazu takmicenja, gde nije dala NI JEDAN GOL. Ni u prvoj utakmici protiv nas kuci valjda nisu. Al moze pet na Jna. Samo zbog toga bih ih spalio. Dva puta.

Zecevic, Bjekovic i Tumbica.

Sad sto je sledeca Snajder ekipa pokrala sve zivo, i sto gledamo ove, to je druga prica. Kakav pakao upravljanja klubom 20.godina.
P.s. skupstine i delagati su im isti kao ovi danas, presklikani. Svi sede, primaju pare i dizu rucice kada treba. Ratomiri Babici svih generacija.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Smene trenera u Partizanu provereni alibi

Mada je pred večitim rivalima još mnogo meseci loptanja za titulu, istorijsku privilegiju zvanu direktan plasman u Ligu šampiona i desetine milione evra (in)direktne zarade od tih šest zagarantovanih evropskih mečeva, Grobarima je teško da budu optimisti kada gledaju igru bez glave i repa, znaju da je Ilija Stolica (ne svojom krivicom) bio poslednji izbor u mnoštvu željenih naslednika razočaranog i ljutog Aleksandra Stanojevića i da mu, po oprobanom receptu, poslodavci već rade o glavi, jer se (potencijalna) smena trenera ovde smatra najlakšim rešenjem za rezultatsku krizu.

Pogotovo kada im je poznat manir predsednika Milorada Vučelića, generalnog direktora Miloša Vazure i ostatka uprave, izabrane 2016. godine (ne mali broj partizanovaca reći će poslate „odozgo“ da toliko oslabe crno-bele da još dugo ili više nikada ne budu egal takmac trofejnijem takmacu sa „Rajka Mitića“), da svoje neznanje i nerad prikriva velikim „obrtajem“ igrača i trenera.

Majstori ubeđivanja i(li) obećavanja šarenih laža, uspevali su da predomisle ili vrate Marka Nikolića, Miroslava Đukića, Zorana Mirkovića, Sava Miloševića i Stanojevića, čije bi drugo mesto i, kako je milion puta rekao, „brutalno oteta titula“, prošle sezone mogli da budu kap u okeanu poraza i problema svih vrsta.

Ne treba gledati u kristalnu kuglu ni da bi se znalo da će na posletku, kao i uvek, najviše stradati Partizan, jer je samo u izjanđalim floskulama „iznad svakog pojedinca“. Da je makar malo drugačije ne bi spirala nestručnosti i neodgovornosti, pa i sumnjivih nemara, dovela do toga da „parni valjak“ tako rano ispadne iz šampionskih šina i dopiše još jednu godinu koju su pojeli „skakavci“.

Bez naznaka da bi iko ko voli taj klub i poseduje potrebna znanja i veštine hteo i smeo da u doglednoj budućnosti (ne samo verbalno) stane na crtu aktuelnoj garnituri i njenim pomagačima spolja.

STOLICA-PROMOCIJA_14-e1658785081114-1000x560.jpg
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.818
Reaction score
29.841
Локација
Beograd
Druže Zlatibore, znaš koliko ja grešaka godišnje napravim na svom poslu? Pa sigurno jedno ,,cirka,, 50 000...a znaš li zašto?
Pa zato što radim 4 posla istovremeno...ali zato ovi što tamo rade jedan, ili nijedan (a primaju veću platu od moje) sigurno mnogo manje greše...

Ta Bilja kakva god da je, ili kako god da radi taj neki posao (poslove) jedina je od celokupne ,,Uprave i marketinga,, koju vidimo kako konkretno nešto radi i šta to radi...ide na svako gostovanje, vodi svaku KZŠ, svaku promociju, pravi neke priloge, učestvuje u onim nekim akcijama kada Partizan daje poklone svojim siromašnijim i udaljenijim navijačima, ili kada na JNA dolaze neka deca, neki gosti, itd...i izložena je neprestanim kritikama (ili uvredama) putem mreža, a ponekad i nepristojnom dobacivanju sa tribina stadiona...

A te kritike su mi pomalo nalik onome da smo nezadovoljni kako Zdjelar igra, a čovek odigao po ,,celih,, 90 minuta na svih xxx utakmica tokom sezona i sezona, ali zato neki i dalje veruju u Fejsu koji nikad ne greši - zato jer nikad i ne igra...

O.k, Bilja ovo, dresovi ono, Stolica tamo, igrači ovamo, ali, ljudi, bre, pa mi ni klozet na stadionu nemamo kako treba, VODU NEMAMO na plus 40 stepeni!!! EJ BRE?!
Zadužujemo se sve više i više, kvalitet tima sve manji i tanji, rasprodaja igrača u toku, prave navijače Partizana na sve načine teraju sa stadiona...

Kakav pakao upravljanja klubom 20.godina.

:icon-rolleyes:
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.153
Reaction score
14.864
Локација
Kipar
Jedna od retkih stvari gde se ne slazemo :D ni malo. Zecevic i Bjekovic su nesto najgore sto nas je zadesilo od kad pratim nas klub. Niti moze samo Zec, niti samo Bik, obojica su nam jebala majku. Ovamo "veliki mrzitelji" kurve, a za vreme njihovog vodjenja fk, tamo nismo dobili 18 godina. Evropskih utakmica se secam kroz ceste/bolne petarde. Vrhunac je Petah tikva ili kako se onaj izraelski kurac od kluba zove. Ako ona predstava na Jna nije bila neka prodaja, namestaljka u 7+ ne znam sta jeste. Popisali se po klubu. Tikva prosla u grupnu fazu takmicenja, gde nije dala NI JEDAN GOL. Ni u prvoj utakmici protiv nas kuci valjda nisu. Al moze pet na Jna. Samo zbog toga bih ih spalio. Dva puta.

Zecevic, Bjekovic i Tumbica.

Sad sto je sledeca Snajder ekipa pokrala sve zivo, i sto gledamo ove, to je druga prica. Kakav pakao upravljanja klubom 20.godina.
P.s. skupstine i delagati su im isti kao ovi danas, presklikani. Svi sede, primaju pare i dizu rucice kada treba. Ratomiri Babici svih generacija.

Nije problem u zeki, bjeki, djuri mutavom nego u sistemu koji je uspostavljen nakon raspada Jugoslavije. Zeka I bjeka su bili tandem koji obecava u staroj Jugi ali raspadom iste doslo je do "privatizacije" kluba od strane partija na vlasti. Nova partija, nov upravni odbor.
Iznosi se za partiju ali se isto tako iznosi za clanove uprave u procentima reciprocnim polozaju. Te odnose su osetili I navijaci pa su I oni trazili I dobili svoj deo.
Takav pristup vodjenju kluba gde je privatno iznad klupskog dovodi do rasula. Kada se na to doda politicka situacija u drzavi gde imamo ostrascenog navijaca rivalskog kluba na vlasti jasno je da je situacija bezizlazna.
Sva tragedija situacije u kojoj se nalazimo lezi u cinjenici da jedino taj covek moze da inicira neke pozitivne promene.
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.023
Reaction score
4.672
Локација
Nis
Da bi mogao da radis marketing I brendiranje moras da znas posao. Posto zivimo u zemlji Srbiji gde se ljudi zaposljavljaju po prvi put u zivotu kad zavrse skolu(koju im odredili roditelji), a u 90% slucaja ih zaposle roditelji, onda dobijamo ovo sto dobijamo, ucenje na poslu. Partizan je brand koji se vrlo lako prodaje ali su oni ograniceni majmuni bez mozga, tako da je trenutno sve na nivou seljacke zadruge.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.443
Reaction score
12.009
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Jedna od retkih stvari gde se ne slazemo :D ni malo. Zecevic i Bjekovic su nesto najgore sto nas je zadesilo od kad pratim nas klub...

Legitimno.

...P.s. skupstine i delagati su im isti kao ovi danas, presklikani. Svi sede, primaju pare i dizu rucice kada treba. Ratomiri Babici svih generacija...

S obzirom da sam bio "bliže" klubu tih nekih godina, dok je Zečević praktično upravljao celokupnim poslovanjem, tvrdim ti bez zadrške da bi svi paraziti u klubu i oko kluba bili iskorenjeni da je Zečević isterao svoju ideju - zaduživanje kluba kod investicionog fonda, ne za kredit, već za infrastrukturu. Da mu je to uspelo, nema šanse da bi nas krali na terenu i čerupali finansije. Rešili bi se političkih balansiranja, na koja smo i danas osuđeni, bolje reći da bismo se oslobodili uloge "jebene strane".

Ne bih, kao Partizanivac, da branim, po meni, najsramnije poteze (Roma, Tikva), ali, ono Njegoševo, čaša meda, čaša žuči... - znaš već kako ide.

@ dusan.petrovic

Navijač Partizana, svaki do poslednjeg, zna za zlosretnu izjavu o neisplativosti igranja Lige UEFA.
Onaj ko to brka sa Ligom šampiona, ima problem identiteta.
6/10

@ Detelinarc

Legitimno, ali, gde je to dovelo Partizan?

PS. Vodi računa da tako nešto ne kažeš Teksu. Bukvalista je čovek.
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
193
Reaction score
548
Nije problem u zeki, bjeki, djuri mutavom nego u sistemu koji je uspostavljen nakon raspada Jugoslavije. Zeka I bjeka su bili tandem koji obecava u staroj Jugi ali raspadom iste doslo je do "privatizacije" kluba od strane partija na vlasti.
Da podsetim nas matorije samo kako su terali Jusufija, isti taj Zeka i Bjeka, u istoj toj staroj Jugi. U skladu sa duhom vremena, navijači su tad organizovali miting podrške Jusufiju, legende kluba su stale uz njega. Zeka i Bjeka su pokušali da zabrane (obezbedjenje je fizički pokušalo da ga spreči) jednom Bobeku prisustvu sednici na kojoj je menjan Jusufi.
A zašto su branili Jusufija, zato što je forsirao napadački fudbal, lep fudbal. Kasnije se saznalo da ga je uprava minirala čak i preko pojedinih igrača.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.153
Reaction score
14.864
Локација
Kipar
Ne bih da ulazim u raspravu o zeki I bjeki jer nisam njihov fan ali treba biti posten pa reci da su oformili jedan od najjacih timova u istoriji kluba koji zbog ratova nije dobio priliku da iskaze pun potencijal.
Kao sto kolega rece gore - casa meda iste casu zuci...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.592
Reaction score
29.907
Локација
Novi Sad
@LazarP
Nisam nikad bio blizu uprave, niti znam bilo koga od njih. Vidim da si ti bio "blize" njima onomad, mozda znas nesto vise od mene, mozda ti je drazi zeka od julovca jer imas vise info, mozda je stvarno pokusao nesto da uradi dobro za Partizan, necu da zalazim u to jer stvarno pojma nemam dublju pricu. Za mene, s obzirom da sam 90to godiste, pomracenje uma pocinje od Zeke i Bjeke pa na ovamo. Pre toga nisam bio ni svestan da postoje uprave niti bilo sta osim igraca na terenu i trenera. Sve sto znam o njihovom rukovodjenju je sto sam cuo od drugih starijih Grobara na ulici i stadionu, procitao u novinama, skopcao sam itd... Da mi stavis pistolj na celo i da pitas ko je bolji ne bih znao da odgovorim nista drugo osim sve su ista govna i to je to. Ako se neko vredja na moje vredjanje zeke ja se izvinjavam ali to je moje misljenje i ne moze mi ga niko promeniti osim da sednem sa nekim ko zna sve i da mi isprica sve ko je kako sta radio pa da, eto, odaberem manje zlo ako je to uopste moguce i bar malo promenim misljenje. Ali do tad zeka bjeka djura julovci gmazure bugari picousti i ostali mogu da umru, tacno bih sa osmehom popio po jedno za svakoga!

Eto ako postoji nesto vise, a da mislis da bi mi to promenilo misljenje na bolje o Zeki ili bilo kom clanu uprave, otvoren sam da sednemo, saslusam i zalijemo to kad god. Do tad baratam ovim misljenjem koje imam a to je da su to sve grobari Partizana i da se necemo iskoprcati iz tih sranja skoro te im zelim svima sto pre da odu sto dalje od Partizana, ne moraju pod zemlju ali evo bar na drugi kraj sveta, recimo Tajland, tamo nek (ih) karaju trandze, kako ko voli....
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Vrhunac je Petah tikva ili kako se onaj izraelski kurac od kluba zove. Ako ona predstava na Jna nije bila neka prodaja, namestaljka u 7+ ne znam sta jeste.
Sreo sam jednog Jevreja u Poljskoj baš iz Petah Tikve. Čudio se kako sam čuo za to mesto. Ispričao mu priču, čovek nije mogao da poveruje da su oni bilo koga pobedili u Evropi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.783
Reaction score
19.551
Локација
Nickname
@Goran Tomić Jaka stvar što ide na svako gostovanje, kao da sipa gorivo u svoj auto i zapušta se put Ivanjice.
Priloge koje pravi bolje je da ne pravi, to koliko ne ume da vodi društvene mreže ne moram ni da naglašavam. Vidi se u najobičnijoj poruci koju pošalje gde neke elementarne stvari koje se mogu naučiti u bilo kojoj osnovnoj školi ne ume na pravilan način da primeni u rečenici.
Čak mi dođe i žao igrača kada u prilozima vidim kako im se približava. Prejebala je i Tegeltiju.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.634
Reaction score
8.520
Локација
Македонија
Cika Crni covek od zadatka kao sto je rekao kolega Zive. Od Rome kao igraca preko jebene Artmedije i Petah Tikve kao trenera.
E sad bilo je i lepih trenutka kao osvoena titula 2004/05 bez poraza (ali i bez pobede u derbijama te sezone) kao i 1/8 finale kupa UEFA, nase evropsko prolece posle ko zna koliko godina.
Nikada nisam imao simpatije prema bika i zeca ali pored svakakve govnarije koje su nam priredili za njih moze da se kaze da su imali i neke pluseve u svojoj vladavini. Najveci plus Zemunelo.
Secam se i za ovu pricu oko investicionog fonda sto je pomenuo LazarP. Ne sumljam da kolega zna vise detalje i koliko ozbiljna je prica bila vise od mene. Ja znam samo ono sto sam u to vreme citao. Ako me pamcenje dobro sluzi trebalo je investicioni fond (iz Svajcarske ili Austrije) da nam izgradi novi stadion (po proektu stadiona Yang Boys-a ako se ne varam) plus bi dobili i nekoliko sale za trening kao i administrativni prostor za FK i JSD Partizan. A za uzvrat odstupili bi deo zemljista koje je u nasem vlasnistvu da investicioni fond izgradi hotel, soping mall i apartmane ko bi bile u njihovom vlasnistvu. Ja kada sam citao to mislo sam da je ovo to good do be true i da bi bilo i te kako pozitivno za Partizan da se to realizovalo. Ali kao i mnogo druge pozitivne stvari povezani za Partizan to je propalo (citaj primer ekipa sa Osimom zbog jebenog rata i tim sa Mateusom)
Nemojte me shvatiti pogresno ne branim bika i zeca odlicno pamtim sve gluposti koje su se desavale pod njihovom palicom (posebno posle sankcija) ali isto kao i sa cika crnog pored sve govnarije imali su i pozitivne trenutke.
 
Top