Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.450
Reaction score
4.803
Zašto se sever ne prodaje, kad navijači Kelna imaju zabranu gostovanja
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
401
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Sever se ne prodaje zbog kazne valjda zabrana prodaje karata za 3000 ili 6000 mesta.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
To neki popust za 3 ili...
Pa tako je uvek. Ako ne uzmeš sve tri pojedinačna je kao pola paketa. To što je sad nama preskupo 4,500 a imao si zapad centar za 3,300 druga je priča..

Da se ogradim, da je normalna uprava ovo bi trebalo da bude regulare cena. Klub mora da prihoduje i od ulaznica, ne samo transfera.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.031
Локација
Uvek uz Partizan
Utisak koji sam stekao u razgovoru sa direktorom stadiona je da oblik nažalost ne može da ostane isti jer jednostavno drugačiji je skroz sistem osvetljenja, sijalice i sve ostalo. Mora sve da se menja od stubova do samih reflektora. Prednosti su što će biti mnogo bolje osvetljenje, prenosi u 4K rezoluciji, zatim što mnogo manje troše, jer trenutni reflektori troše preko 20 hiljada evra mesečno i za kraj prednost je što će moći da se pale i delimično za recimo potrebe atletike dok sadašnji mogu da se pale jedino u potpunosti i time jedu struju čak i kad nema potrebe za tim.

Ono što je bio moj predlog, i u razgovoru sa kolegama sa foruma ali i raznim Partizanovcima je da insistiramo da se jedan od reflektora (bez stuba naravno) postavi kao spomenik na platou recimo kod istoka, drugi u muzej, treći u neku umetničku galeriju, u svakom slučaju da ne završe na starom gvožđu već da predstavljaju simbol još dugo, dugo vremena.
Hvala na odgovoru, pretpostavljam da nažalost tako mora i mislim da su predlozi dobri. Jel se zna kada i kako će moći da se nabavi publikacija za utakmicu sa Kelnom o kojoj je bilo reči u podkastu i hoćemo li moći da je kupimo i mi koji smo van Bg.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Vazura nesto se obracao kao medijima onako vise sam za sebe ali je izgleda zaboravio da pomene generalnog sponzora sto su nam letos doveli on i vucic,dva coveka koji sipaju istinu brzinom munje.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.500
Reaction score
29.229
Локација
Novi Sad
Aaaa pa u Novo Jutro na Pink a? Još ako je vodila ona spodoba željna pažnje, pa on se osilio garant, to mu je prirodni habitat, okružen govnima i tu najbolje opstaje, govno medju govnima... tačno ću morati da premotam da čujem kako grokće opet, da se lepo iznerviram pred kuntanje i da spavam sa samo jednom mišlju - vaaaaaazuuuurraaaaa uuuummmrrriiiiii

"Dobro je da derbi odlučuje prvaka, to znači da je prvenstvo regularno"
-Vazura, jutro 10.10.2022.

Laku noć
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
275
Reaction score
1.759
Локација
Beograd
Vazurin prevashodni zadatak da očuva progres nam i dočara kako pobede Partizana kad se dogode su za sva vremena, osporavali nitkovi neke ili ne, od vremena Bjekovića.
Ješić je recimo dao legitimitet da rezultatske neuspehe ne priznajemo. I to je takođe pozitivna strana Partizanovih čelnika!

Koji se busaju legendarnim porazima fino, al užas je predočavati mladima Partizan kao klub gde ponori i propasti su spasenje...mnogi od nas gube strpljenja za tako šta...
ne treba okorelim fanovima zamerati, korupcija kod vlastelina iza kluba je.

Naredno vreme naći eksperte za nestanak večitih derbija i nadri paramilitaranih struktura, koje su odavno trebali zabraniti.. ako bi da su u korak sa vremenom i prostorom?!!

Teža je još na međuljudskim odnosima. Evidentno je i onostrane zavrzlame da nam iz rivalskih tabora bibere život, i tu isto od 2020ih...praštanja sve manje.
 
Последња измена:

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347
Hvala na odgovoru, pretpostavljam da nažalost tako mora i mislim da su predlozi dobri. Jel se zna kada i kako će moći da se nabavi publikacija za utakmicu sa Kelnom o kojoj je bilo reči u podkastu i hoćemo li moći da je kupimo i mi koji smo van Bg.
Proverio sam za publikaciju, neće biti u prodaji, već će se samo deliti valjda novinarima po ložama, ali pišite mi u inbox ovde ko god želi, ja ću da javim da nam iz marketinga ostave primerke, pa se oko preuzimanja dogovaramo, najbolje na dan utakmice na platou kod istoka, ili na portirnici da ostavim sa imenima. U svakom slučaju pišite u inbox da ne zatrpavamo ovu temu, biće za svakoga ko želi besplatno naravno.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Koliko naknadne "pameti" Iliev Ivice. Bacio se na belo...ovaj na gostovanja po tv-u, raznoraznim portalima i slicnom kurcima. Najnovija kokainska pikanterija da je Leonardo hteo da ode posle mesec dana, ali ga je on eto zadrzao. Ima dosta toga o svim temama.
Samo jos knjigu da napise...
 
Top