Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.027
Reaction score
7.678
Poverenje u Jug je davno iscurelo, i nije da nisu sami krivi za to, ali mislim da ne smemo propustiti ovu priliku..
Možda se ipak nešto pokrene,mozda to dovede do nekih promena..pa makar to značilo da dobijemo nazad naš Kop.
E onda bi se dalje čuli,pa bi možda više i mogli..
Mozda sam i ja samo sanjar..jebem li ga..znam da bih umro drugačije.. :confused-smiley-013:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.378
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Šta li se iza brda valja?
Stiže Ostoja.
Mislim da je hteo i ranije ali ih je iznenadio Gordan sa hajpom u evropskim utakmicama koji niko nije očekivao. S tim u vezi i prelazni rok i ovo "vađenje štekera i bakarnih kablova iz kluba" gledaju da uzmu kolko mogu pre nego što budu bivši.
Nisam insajder samo predosećaj.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Pitam se, jel moguce da je Petric iznutra izbusio upravu, da je to zapravo razlog zasto nije insistirao na prekopotrebna pojacanja, ja drugacije ne mogu da shvatim ono njegovo ponasanje u prelaznom roku.

@Стојанче Ристевски
Sumnjam, da su znali da su bivsi, ne bi pre neki dan Vazura okupio klubove iz JSD-a koji su ostali verni Vucelicu da im deli neka finansiska pomoc, to je meni neki pokazatelj da se oni ne odricu ni sportskog drustva, a, kamo li FKP-a. Vaske su to, dok ih neko ne skine sa glave i ne zgmljeci, oni nece prestati da sisaju krv.
 
Top