Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Trebalo je doci!

Moze i ZA i PROTIV organizatora, ali ste imali sansu. Ne znam, da l ste ocekivali napad na zgradu predsednistva, sta li?

Ko je mogao, makar na sat vremena( toliko sam i ja uspeo) a nije, nek pusi kurac, znaci da je sve u redu.

Lepo i lako je sve komentarisati, megafon ovo, oni ovo.
Juzna tribina koliko je mogla, izvela je
Forum, isto tako.
Evo bio izgleda i @Enslaved , malo li je?

Da je vecina vas dosla, videla bi i ljude 40+ i klince od 16godina.
Druzenje i Partizan koji nas i dalje povezuje.
Malo li je?


nusknvP
Vidi, jebem sebi mater ceo dan što sam danas morao poslom u Niš. I kažem kumu idemo na svaki sledeći jer svi mi želimo ovde upravu s vizijom da digne ovaj klub na ovo


A onda cujem da se neko ućutkuje za čoveka koji nas je zapravo putem svojih pijuna doveo na ovo danas… pa momci, ne znam kako da vam neko lepo objasni, ali edukujte se malo

 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
70
Reaction score
134
Локација
Srbija
Kakve imate informacije,hoće li protest doneti nešto pametno,recimo da odu svi koji su sada u Partizanu i dodje Predrag Mijatović sa svojim ljudima i novim igračima. Sve ostalo biće sjaši kurta da uzjaši murta.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
356
Reaction score
1.396
Локација
Novi Sad
do promene vlasti, uzjasi murta 100%... dato nam je da se na basketu nadamo necem, ovde je preko 20miliona od ls u igri + ostale malverzacije, nema sanse da budemo konkurentni za titulu vise... eventualno stabilno drugi da donesemo poneki bod u evropi za ciganku. Jedan narod, jedan vodja, jedan klub.
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.038
Reaction score
4.809
Локација
Nis
Свако ко је могао данас да дође и покаже свој став - а није дошао - а овде сад паметује, саветује и шиљи курац - да пуши исти.

Presao sam 250km da bi slusao skandiranje koje je trebalo da bude na stadionu. Citam komentare....al bilo je skandiranja diktatoru pozadi. Serem se na tu slobodu, gde onaj ko nas vodi ne sme da kaze ni rec o rezimu.

I bolje da nisam ni dolazio, nista niko nije propustio. Kad bude resio diktator da pusti govna niz vodu tad ce i jug da predje kod novog gazde. Ovo busanje u grudi je smesno, kao da je neko prpoustio revoluciju, a ustvari je bilo jebanje u mozak.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Evo ako moja rec ista znaci na ovom forumu, lica na Jugu su nova, nisu nabedjeni i slusaju savete.

Bio sam na protestu, srce mi je puno koliko nas je bilo. Iskreno, mislio sam da nas nece 1.000 biti.


Sto se tice skandiranja, namerno se nije skandiralo psihu, jer je masa infiltriranih bilo. Inspektori, su sve snimali, svakog ko je uradio nesto sto ne bi smeo, zato na ovde nije smelo biti propusta.

Protest je prosao odlicno, sada braco Grobari idemo dalje!
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
122
Reaction score
280
Локација
Zemun
U centralnoj lozi na zapadu 10-15 gostujucih predstavnika i samo 2 u nasem delu, svi ostali sluzbeno odsutni. Pola ljudi zaspalo i izaslo na poluvremenu. Prozivanje celu utakmicu. Igraci kao da su dosli peske iz Nisa, bez volje i energije.
Bilo je ljudi sa tribine na protestu koji su dolazili 80ih, 90ih.
Puno dece, najmladje mozda od 1-2 godine.
Jbg, pored svih obaveza, jos jedan dan posvecen nasem klubu i borbi za neka bolja vremena i bolje ljude u upravi. Sad smo napravili x tj krst sa korteom od Omladinskog stadiona.
Hvala svima koji su uspeli da dodju!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.305
Reaction score
18.747
Локација
Kej Republika
Podrška svakom protestu.
Jer smo dotakli dno. Odavno.

Činjenica ja da je na ovom protestu bilo 99% pravih partizanovaca. Sjebanih, poniženih. Ali čistog srca i ljubavi prema klubu. Tvrde glave.

To što "vođe" sa megafonom ne pevaju protiv najvećeg zla u Srbiji, mogu i donekle da razumem. Jebiga, ako nisu udba, brzo bi pali neki mardelj ili ne daj Bože da ih dohvate neki bolesnci slični belivuku.
Svi znamo ko nam je najveći protivnik. Ali njega ne skida par hiljada grobara. Njega skida par stotina hiljada. Motkom.

Protest, šetnja, bojkot, do nekih promena. Bilo kakvih. Živeće Partizan i kad mi pocrkamo.

Ponosan što nismo samo jug. Ima nas i na istoku, zapadu. Mislimo svojom glavom. Nema tog ultra kopa koji ćeš nas pokolebati.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd



Сад већ има пуно снимака на интернету о гробарском протесту, па за оне који нису били а питају да ли се скандирало или се ућуткивало и шта се певало - ево има овај снимак који говори доста тога:


А да је је на протесту било доста учесника може се видети одавде:

 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.127
Reaction score
4.230
Локација
Beograd
Evo ako moja rec ista znaci na ovom forumu, lica na Jugu su nova, nisu nabedjeni i slusaju savete.

Bio sam na protestu, srce mi je puno koliko nas je bilo. Iskreno, mislio sam da nas nece 1.000 biti.


Sto se tice skandiranja, namerno se nije skandiralo psihu, jer je masa infiltriranih bilo. Inspektori, su sve snimali, svakog ko je uradio nesto sto ne bi smeo, zato na ovde nije smelo biti propusta.

Protest je prosao odlicno, sada braco Grobari idemo dalje!

Konačno neko da napiše suštinu.
Molim vas ljudi, zar mislite da bi i jedan od vođa dočekao jutro na slobodi da je poveo čuvenu pesmicu na Andrićevom vencu?

Pritom ovi momci prepuni ljubavi prema Partizanu su potrebni sada više nego ikada i sve je odrađeno pametno.

Jel se skandiralo? Ako nije ja sam onda lud (to jesam) i gluv (to nisam sigurno) .
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.560
Reaction score
3.930
Локација
Beograd
Vidi, jebem sebi mater ceo dan što sam danas morao poslom u Niš. I kažem kumu idemo na svaki sledeći jer svi mi želimo ovde upravu s vizijom da digne ovaj klub na ovo

A onda cujem da se neko ućutkuje za čoveka koji nas je zapravo putem svojih pijuna doveo na ovo danas…
A gde si ti cuo da je neko nekoga ucutkivao? Jedan lupi tako nesto, a onda se vas 10 nadovezete i pocnete da pljujete one koji su ovo organizovali.
Ovaj jug ne peva protiv pickoustog, ali ni ne brani bilo kome da peva, a jos manje juri nekog da bije zbog toga kao neki njihovi prethodnici. Valjda je to jedan znak da ne pljujemo ljude koji se zaista cimaju da nesto urade.
Ponavljam ovaj protest se ne bi ni desio da nije juzne tribine i nijedan pravi veliki protest ne moze da se desi bez juzne tribine, a ove brojke bez ostatka grobarskog sveta. Samo zajedno mozda imamo sansu da nesto promenimo. Razdvojeni i stalnim medjusobnim pljuvanjem nista necemo postici.

Ovaj protest je dobar pocetak. Da li je sve uradjeno po svacijem ukusu? Nije i nece nikad biti, ali je bitno da se dogodio. Voleo bih da protesti budu cesci, pre svega kada igramo domace utakmice. Da li ce se desiti? Ne znam, ali necu pljuvati one koji i ovo malo nesto organizuju.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.284
Reaction score
7.151
Ne mozes ti ovdje na forumu vise da napises nesto, svoje misljenje, a da te neko ne bi prozvao da si cigan ili sns bot. Svi nesto kao sto nisu isli vucicu pod prozor, ok i sta onda? Da Grobari mijenjaju vlast, ne razumijem? Mi smo jedini u ovoj drzavi koji smo prava opozicija, sve ostalo je laz i suplja prica. Najveci problem protesta sto se vucicu nije skandiralo i sto se nije islo na Andricev. Neki su ovdje zaboravili kako su prosli nasi momci na utakmici protiv Cularickog. Za najmanju sitnicu tu djecu hapse i izivljavaju se nad njima. Evo rekli su vam ljudi koji su bili tamo, murija u civilu i nije se namjerni htjelo praviti gore.
Uz to, ovo je borba za Partizan, a ne za promjenu vlasti u Srbiji. Ajde prvo da uticajem skinemo svinju usranu, pa cemo onda dalje redom…
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.478
Reaction score
2.268
Ima li kraj ove agonije FK Partizana vepar koji nece svojom voljom da ide iako to se trazi od njega godinama unazad za svaki negov ostatak kao sportski direktor steta u klubu svakog dana je sve veca a to ko i da dodje trebace mu mnogo mnogo vremena da opravi.Kakvo je to ponasanje meni nije jasno od strane uprave sami vide da se klub raspada i finansiski i rezultatski a oni imaju volju jos da sede na njihovim pozicijama. Mozda su partiski postavljeni da ruse klub ali jebem ti takvog navijaca (clana uprave) kada mu je partija mila od kluba i porodicu.
 
Top