Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.811
Reaction score
29.794
Локација
Beograd
Kad ima nekoliko hiljada ljudi na istom mestu, normalno je da bude svega i svačega...
A i nemoguće je i da vidiš sve i svakoga odjednom...
Ko je bio, preneće vam svoje utiske...pa tako i ja...
Samo ne mogu sad da kucam sve na telefonu, a hoću i da gledam utakmicu, pa onda ne znam kako ću posle da se vratim kući, pa onda i radim sutra ujutru, itd...

Ukratko: okupio se veliki broj Grobara, ovi napred ,,nisu želeli politiku,, ovi pozadi su poručili Vučiću da je peder, korteo je bio moćan i sjebao kompletan saobraćaj u centru, videćemo da li će i upravu...

Videćemo i šta i kako dalje...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Iskreno ja sam odusevljen da smo uspeli da se skupimo u ovom broju i to ne da se ode na tekmu nego ono protest,za to se realno treba iscimati. Hvala svakome ko je isao i umesto nas koji nismo u mogucnosti!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.144
Reaction score
14.830
Локација
Kipar
Grobari su završili protest. Na kraju je pročitan proglas, u kojem pored ostalog stoji:

"Нисмо овде случајно. Нисмо овде због цена сезонских улазница, иако су срамотне! Нисмо овде ни због понижавајућих игара и брукања на терену. Нисмо овде ни због ЧЕТИРИ године без трофеја, ШЕСТ предугих година без титуле.

Овде смо из ЉУБАВИ према Партизану!

Пре свега, кључно је нагласити да не желимо ПОЛИТИЗАЦИЈУ овог протеста. У дубоко подељеном друштву где је политички сукоб свакодневница, морамо бити веома обазриви. На овом месту, деценијама се износе политичке поруке, а улични протести се злоупотребљавају за политичке обрачуне.

Ми смо овде због Партизана!

Поруке са данашњег скупа морају бити ЈАСНЕ и НЕДВОСМИСЛЕНЕ. Али није довољено да их само ви чујете! Морамо пронаћи начин да не упаднемо у замку да се друге поруке, повици или вређања у јавности злоупотребе и замагле наш главни захтев - моменталне ОСТАВКЕ целокупне управе ФК Партизан"...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.271
Локација
ante portas

Videćemo šta će se desiti.
Jedno je sigurno.
Krmak neće otići ako mu pičkousti to ne kaže/naredi.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
192
Reaction score
1.831
Локација
Beograd
Пре свега, кључно је нагласити да не желимо ПОЛИТИЗАЦИЈУ овог протеста. У дубоко подељеном друштву где је политички сукоб свакодневница, морамо бити веома обазриви. На овом месту, деценијама се износе политичке поруке, а улични протести се злоупотребљавају за политичке обрачуне.

Ми смо овде због Партизана!

Поруке са данашњег скупа морају бити ЈАСНЕ и НЕДВОСМИСЛЕНЕ. Али није довољено да их само ви чујете! Морамо пронаћи начин да не упаднемо у замку да се друге поруке, повици или вређања у јавности злоупотребе и замагле наш главни захтев - моменталне ОСТАВКЕ целокупне управе ФК Партизан"...

Rečima ne mogu da opišem bes i gađenje prema ovoj kvazi navijačkoj preletačkoj nakaznoj grupi koja već 20 godina vedri i oblači i jedna je od krivaca za trenutno stanje Partizana.

Ovde su mnogi pominjali priču o nekom novom jugu koji vode klinci od 20 godina i kako je ovo zdrava priča u korist Partizana, kako će bojkoti doneti prosperitet i napredak itd.

Ja vam garantujem da im je cilj da dođe neki Nedić sa Ostoyahom pa da opet puste svoje pipke u svaki sektor kluba i uspostave strahovladu na stadionu koja će biti 30x gora od svega što smo do sada videli i doživeli.

Ovo se, naravno, odnosi isključivo na taj 'odabrani soj'. Pa se vi posle čudite što prave donatorske akcije za OFK Beograd (stara ljubav zaborava nema jbg).

Svima ostalima, svaka čast i veliko hvala što ste prešli toliki put i izdvojili slobodno vreme da iskažete zajedničko nezadovoljstvo... Nadam se da će ovo postati praksa i da će masa biti sve veća i veća, a da će ljudi ignorisati ove sa juga.

Ima još mnogo tu stvari da se kaže, ali, ne bih.
Opet, svaka čast svima i nadam se budućim 'čistijim' protestima.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.590
Reaction score
29.868
Локација
Novi Sad
Теразије, 31/8

ГРОБАРИ,
браћо и сестре у црно-белом,
навијачи и симпатизери Партизана!

Данас се Партизан највише воли на Теразијама!

Стојим пред вама са ватром у очима. Срце ми је пуно јер вас видим у оволиком броју. Уколико ми задрхти глас, то није због треме, иако је одговорност велика, већ зато што осећам БЕС али и ПОНОС стојећи на овом КУЛТНОМ месту.

Нисмо овде случајно. Нисмо овде због цена сезонских улазница, иако су срамотне! Нисмо овде ни због понижавајућих игара и брукања на терену. Нисмо овде ни због ЧЕТИРИ године без трофеја, ШЕСТ предугих година без титуле.

Овде смо из ЉУБАВИ према Партизану!

Пре свега, кључно је нагласити да не желимо ПОЛИТИЗАЦИЈУ овог протеста. У дубоко подељеном друштву где је политички сукоб свакодневница, морамо бити веома обазриви. На овом месту, деценијама се износе политичке поруке, а улични протести се злоупотребљавају за политичке обрачуне.

Ми смо овде због Партизана!

Поруке са данашњег скупа морају бити ЈАСНЕ и НЕДВОСМИСЛЕНЕ. Али није довољено да их само ви чујете! Морамо пронаћи начин да не упаднемо у замку да се друге поруке, повици или вређања у јавности злоупотребе и замагле наш главни захтев - моменталне ОСТАВКЕ целокупне управе ФК Партизан.

Добро погледајте сваког човека поред вас. Да ли смо овде из истих побуда? Ово јединство и нова енергија које се рађа може веома лако бити ЗЛОУПОТРЕБЉЕНА. Довољан је само мали инцидент, и све ово може бити узалудно.

Ми смо изашли на УЛИЦУ, јер НЕМА дургог начина! Зато оставимо све остало по страни и ставимо Партизан на ПРВО место. Овде смо да покажемо да постоји НАДА за наш клуб.

Погледајте још једном око себе. Видите ли све ове људе? Без обзира да ли сте навијач или не, да ли идете редовно на утакмице – сви смо заједно једна велика црно-бела ПОРОДИЦА. Ми смо она СНАГА која је овај клуб начинила великим. Хвала што сте препознали тренутак у коме се гробарство БУДИ.

Можда се са овим закаснило, али догорело је до ноката. Немамо више куд! Крајње је време да се ујединимо и кажемо "ДОСТА!" овима који су клуб довели на ивицу пропасти.

Доста је Милоше Вазуро!

Доста је неспособности!
Доста је тираније и неодговорности!
Доста је лоповлука и криминала!
Доста је кумова и комбинација!
Доста је поданичког односа, климања главом и саботаже!

Где је ДНО?
Где је крај овој СРАМОТИ за коју сте директно одговорни? Безмало ДЕВЕТ дугих година!

Где је ОДГОВОРНОСТ за резултатске катастрофе, за то што сте постали украс режимској кучки, за губљење утицаја и срозавање клуба на најниже могуће гране? Где је крај милионским дуговима, хипотекама, лажним обећањима, пљачкању, процентима и менаџерисању?

Где је ОДГОВОРНОСТ за то што сте од некада СЛАВНОГ клуба направили клуб из кога играчи беже, у коме се заврћу руке да би се опраштали дугови? Где је ОДГОРОВНОСТ за прећутно пристајање на гашење клуба, без икаквог утицаја? Неми сте на крађе, срамно суђење, однос Фудбалског савеза и државе који су постали сервис једног клуба, системско урушавање и уништавање ФК Партизан на свим нивоима, споља и изнутра.

Отели сте НАМ клуб НЕЛЕГАНИМ и НЕЛЕГИТИМНИМ скупштинама!

Чији је ово КЛУБ? Да ли је ово клуб славне историје или окружни нижелигаш за друштво из ложе на Западној трибини? Да ли је ово приватни клуб Милоша Вазуре?

На крају, СРАМНА скупштина послушника који служе да подигну руку (њих 41.) изгласала је напуштање Спортског Друштва ”Партизан”!? Та НЕЛЕГИТИМНА скупштина, једногласно подржава Управу клуба који је завршио четврти у првенству!?

Ви сте САУЧЕСНИЦИ у овом криминалном удружењу. КИДНАПЕРИ Партизана. Знамо вас, именом и презименом.
Ова навијачка снага мора да постане ОСНОВА наше будућности. Морамо да повратимо контролу над клубом који је КИДНАПОВАН, и ОТЕТ.

Они ОДЛАЗЕ, то је неизбежна последица ове борбе. То је Управа у ОСТАВЦИ и од данас почиње да броји своје ПОСЛЕДЊЕ дане. Само уједињени, можемо и МОРАМО ставити тачку на ову ТАЛАЧКУ кризу.

Срамни статут ФК Партизан мора бити ПРОМЕЊЕН. Скупштина клуба која је скројена по најгорем политикантском сценарију и која је понизила сваког од нас, гласањем о иступању ФК Партизан из Спортског Друштва се овим скупом проглашава НЕЛЕГИТИМНОМ. У најкраћем року, тражићемо лично од сваког члана скупштине писмену оставку.

Клуб се мора ВРАТИТИ правим партизановцима. Свима нама. Ово је наш позив на АКЦИЈУ. Не да бисмо постали руководиоци клуба, већ да бисмо учинили све да се ова ситуација никада више не понови. Не желимо да икада више клуб зависии од воље неколицине појединаца, који виде Партизан само и једино као прилику за лично богаћење. Потреабн је комплетни РЕСЕТ!

Гледам ове мајице, ове заставе, сваког од вас. Многе од вас познајем, али већину не. Ипак, имам осећај као да знам сваког појединачно. Овим скупом и протесном шетњом данас означавамо борбе на улици како бисмо повратили клуб који је ОТЕТ. Нема више времена за чекање. Време је за АКЦИЈУ!

Браћо и сестре, овај дан ће се памтити. Ово је дан када смо рекли "ДОСТА!" непрофесионализму и немару, лажима и лоповлуку, самовољи и бахатости. Време је да повратимо наш клуб и да никада више не дозволимо да се за њега поново БОРИМО на улици.

Да, знам, има оних који су се радовали нашим поделама и надају се да је све ово кратког даха. Али као поносни партизановици, погледајте се у очи! Погледајте човека који стоји до вас. Има нас, и тек ће нас бити. Гробарство се БУДИ! Ми смо ЈАКИ само када смо ЗАЈЕДНО.

Међусобно поштовање, комуникација и деловање су од виталног значаја за успешно функционисање клуба. Свако може да ВОЛИ Партизан на свој начин, али не би смели дозволити да те "различите љубави" ИСКЉУЧУЈУ једна другу, већ морају да се САБИРАЈУ!

Чак и у најужим породицама долази до свађа, неслагања. Партизан има милионску армију навијача, и наравно да не мислимо сви исто о свакој ствари везаној за Партизан. Да мислимо исто, не би навијали за Партизан. Наравно да треба да постоји плурализам мишљења, али у једној ствари сто посто навијача Партизана постигло је стопроцентни консензус.

Вазура мора да ОДЕ, ОДМАХ. Данас, вечерас. То је УЛТИМАТУМ за који нема компромиса.

Када кренемо у протесну шетњу, као некад, од Теразија до стадиона ЈНА, покажимо целом Београду, Србији и Свету да Партизан има на кога да РАЧУНА! Када наш корак буде одзвањао улицама овог града, ходајте МИРНО, ПОНОСНО, И ДОСТОЈАНСТВЕНО.

Не дозволите ПРОВОКАЦИЈЕ. Ни најмањи ИНЦИДЕНТ. Немојте наседати на јефтина скандирања и вређања! Онима против којих се БОРИМО, непријатељима Партизана, медијима, на тај начин се даје АРГУМЕНТ да нас све заједно ДИСКРЕДИТУЈУ.

У овој БОРБИ, сваки човек нам је ПОТРЕБАН! Нека ГРМИ од МОСКВЕ до ЛОНДОНА!

За нас, за вас, за слободан Партизан!

Устаните Гробари!

УПРАВА НАПОЉЕ!
20230831_192038.jpg
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Bijah u sredini, nisam skontao da je pjesmu pogrijesio taj vodja, koju pjesmu?

Inace, predsednik je dobio porciju prozivki, orilo se, ne znam sta je taj lik pokusavao, nije mu uspjelo.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.590
Reaction score
29.868
Локација
Novi Sad
Imam ja snimak baš ispred predsedništva, šaljem ti kasnije samo da ss dogegamo kući
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.557
Reaction score
3.911
Локација
Beograd
Da nije ovih ljudi iz juzne tribine ne bi bilo ni setnje ni protesta.
Da nema ovog foruma, "simpatizera" i "najvatrenijih" ne bi bilo ovoliko ljudi danas.

Pevalo se i protiv usnije i protiv uprave i protiv cigana i za Partizan. Svega je bilo na repertoaru. Ja da se pitam pevalo bi se samo protiv uprave i usnije.
Nemojte da sirimo netrpeljivost kada se ova borba moze dobiti samo ako smo zajedno. Svaki pojedinac je bitan.

Svi na krov u nedelju.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.172
Reaction score
14.585
Локација
Brdo Banovo
Trebalo je doci!

Moze i ZA i PROTIV organizatora, ali ste imali sansu. Ne znam, da l ste ocekivali napad na zgradu predsednistva, sta li?

Ko je mogao, makar na sat vremena( toliko sam i ja uspeo) a nije, nek pusi kurac, znaci da je sve u redu.

Lepo i lako je sve komentarisati, megafon ovo, oni ovo.
Juzna tribina koliko je mogla, izvela je
Forum, isto tako.
Evo bio izgleda i @Enslaved , malo li je?

Da je vecina vas dosla, videla bi i ljude 40+ i klince od 16godina.
Druzenje i Partizan koji nas i dalje povezuje.
Malo li je?


nusknvP
 
Top