Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.209
Zato treba jos danas da se nadje nova uprava koja ce smeniti poltrone da moze klub da bude gore dole konkurentan na zkezdu gde se sipa para i trosi bez kontrole. Nazalost za neke kardinalne promene aber nema ali doci ce i taj dan kada ce pravda pobediti.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.557
Локација
Novi Sad
Pisu da smo opet trazili od drzave pare za licencu, ovaj put navodno 5m. Tako i mi sa foruma mozemo da vodimo FK.
Ne prihvatamo višemilionsku ponudu za Saldanju, da bi kako kažu, ostali u trci za titulu…a onda tražimo novčanu pomoć od države da bi preživeli, za koju pretpostavljam da je uslov za dobijanje, da se ne mešamo u istu tu trku za titulu.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Tražili 5 dobili 3.2. Čisto da nas drže na uzici da prosimo još negde. Npr. kod ultra kop gazde sa severa sa 100% kamate. I sad se kao pojavio peder opet kao spasioc da može da seiri večeras na konferenciji kako ga pljujemo a on jadan pomaže. Mrš govna poltronska.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Matoro govedo i veprina su FK Partizan svukli na najnize grane. Pa i ono govno limarsko nekad se brecne kontra gazde, za razliku od ove dvojice. Jebem li im svima familiju kompletnu rak ih izjeo.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Meni je jedna stvar neverovatna, da nasi navijaci ne mogu da shvate jednu stvar. Ne idemo mi Kukocu i Radji na noge (usput prvi je govnurda od coveka, dok je drugi mnogo dobra osoba), vec oni nama. Ne dobija ovacije Jasmin Repesa u Beogradu, nego Zeljko u Zadru. Ne ljubi Zeljko ruku siptarima, njego njemu turcin kog su umalo lincovali u Istanbulu zbog toga. Kad te i neprijatelji cene i postuju, to dovoljno govori o tebi. To sto je neko proteran uz Hrvatske, sto je nekom clan porodice nastradao u ratovima je svakako velika tragedija i nasa grobarska braca koja su kroz to prosla zasluzuju razumevanje. Jer neki od njih, ustvari ogromna vecina ne mogu ljubav prema Partizanu da stave iznad mrznje prema onima za koje oni misle da su krivi zbog licnog gubitka. I ne vredi da ja njima pricam kako su ustvari za to odgovorni oni koji su im danas ideoloski uzori. Ne, ne tvrdim da je Srbija kriva za bilo sta, bas naprotiv, ali oni koji se najvise busaju srpstvom su najveci izdajnici istog. Ista prica kod Hrvata. Preobucene komunjare kojima je rat trebao zbog ocuvanja licnih pozicija. Pa ratni zlocinac seselj sazove tribinu 80-ih, a uvece udbi dostavi spisak ljudi koji su dosli da ga slusaju. Od 1990 kad je prvi put u americkoj ambasadi primio 200.000 dolara da nas ocrni sto vise moze svojim divljackim i ratnohuskackim ponasanjem, uspeo je nazalost proizvesti (sa udbom naravno) odredjen broj ideoloskih sledbenika koji su potom zaveli jedan deo naseg naroda, uglavnom onaj kojeg su svojim delovanjem najvise i upropastili.

I ovo, jugosloveni i cetnici, pa nabijem vas na kurac sve, niste bili ni u mudima tad, mozda ni vasi ocevi, a jedete govna i delite se. I tu padate na razumevanju osnovne stvari. Onoga sta Partizan ustvari jeste i sta predstavlja. A to cete razumeti kad vam Bog otvori oci (naravno morate zatraziti sami), ili ajde da ne iritiram ateiste, kad razmislite svojom glavom i shvatite da je jedina podela koja postoji ona na ljude i neljude. Sve ostale su lazne.
Dakle nije Partizan samo predstavnik Jugoslovena ili Srba, cetnika ili Partizana, hriscana ili muslimana. Prve ili druge Srbije (usput i jedni i drugi su govna koja kohabitiraju i parazitiraju na ledjima trece, one koja ne priznaje podele). Partizan je utociste i ideal dobrih ljudi, ljudi koji misle svojom glavom, onih koji su odavno preskocili taj evolutivni kanal i shvatili da niko ne moze biti bolja ili losija osoba po stvarima na koje nije mogao da utice - mesta rodjenja na primer.

I nisam ja nikakav pacifista, prosao sam sveta, i hriscanskih i muslimanskih zemalja i nekih trecih. I sad sam u jednoj muslimanskoj zemlji duze vreme. I naravno da cu se odazvati ako mi je zemlja napadnuta, kao sto su mi i djed i otac, a i ja 99-te, ali necu dozvoliti da mi govna i oni zavedeni formiraju misljenje.

Ziveo Partizan.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Al čuj ti njega Partizan duguje 50 miliona a kurva ciganska nešto manje ali opet ozbiljno. A po završnom računu prošle godine dugovali su 75miliona. Sada mora da je preko 90m jer su pukli na pojačanja sve što su dobili od LŠ. On će nama da pravi program "ozdravljenja". Bolje neka nas odmah ubije nego on da nas leči.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Problem Partizana je sto nema alhemicare poput doktora terze I magistra cokija na celu kluba a najboljeg pravnika u istoriji na celu drzave.
Takvi strucnjaci su recimo u stanju da prodaju mlade igrace iz stuba srBstva a da ih nasa drzava plati ili na primer da osiguraju sponzorstvo od 8 miliona evra od privatne firme a da opet nasa drzava to plati ili mozda da drzava uplati 4.5 miliona evra kss-u a kss normalno to prosledi stubu. Beskonacan je broj kombinacija koje takav soj ljudi moze da smisli, ko ce ih sve popamtiti, i sve su to ekonomske vratolomije na kojima bi im pozavideli I najveci svetski ekonomski autoriteti. A povrh svega toga, kako i prilici ljudima tog kvaliteta, sve se odvija mirno I u tisini.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.209
Nisu nam potrebni takvi alhemicari niti olosi koji unistavaju klub nemoguce je da svecki sampion duguje koliko i nas klub. Njihov kormoran je pricao kako imaju duplo knigovodstvo jedno za javnost a drugo za alhemicarovo drustvo. Molim boga da dodje i taj dan da nas Partizan zavisi sam za sebe da dodju casni i posteni ljudi a ne da zavisi od milostinju drzave. Da ja odlucujem onom vepru ne bi dao ni pare za hleb a ne za licencu koji nije sposoban da obezbedi normalno funkcioniranje kluba to se u normalnim drzavama ne tolerise odma bi popio otkaz. Zato u ostali svet fudbal i ostali sportovi su biznis i zabava za ljude a ovde je sve to mucno i ruzno za gledanje.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1

ako ima negde jos ova njegova izjava brisite ovaj sns92 link. kako se covek ispisava po zdravoj pameti svih. prvi korak ka rasturanju fk partizan je napravljen. poslednja faza pred prodaju zemljista i raskucavanja sportskog drustva je otpocela. mnogo im smetamo u farbanju stvarnosti i kreiranju jednoumlja. preziveli smo tita, slobu i demokrate. ovog necemo. ni 100 godina nismo sastavili.

desilo se za naseg zivota...
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
400
Reaction score
714
na dugom putu ozdravljenja..znaci za 10 godina nam mozda dozvoli jednu titulu ...i nasa smrdljiva uprava koja cuti na ligu evrope i ponizavanje...
kaze omladinska selekcija losija od mnogih....
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.746
Dug je 2015 bio 15M, pocetkom 2016 12M, a pocetkom 2017 9M. E onda je dosla dupla kruna te 2017, koja je za odmazdu imala da julovac u FIOCI (ej bre!!!) pronadje papir, kako nam je zapravo dug automatski 20M.
I naravno, sve ovo nema nikakve veze sa politikom, i vrhom drzave, ma taman posla...i tako...
 
Top