Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Ali koja ironija, ljudi sude ligu sampiona, ciganima ne valjaju. Zaboli me iskreno i za jovanovica i za mazica, ali njihovi rezultati pokazuju da su strucni i dobri u tome sto rade. Suditi LS je kao kada kao inzenjer dobijes posao u NASA-i. tvorzi treba mulj i blato/septicka jama i pored terena na kojima se igra, jer navikla govna iz podbanjickog kolektora da plivaju i bitisu u tom ambijentu.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Pisao sam ovo pre nekoliko meseci. Jutros je na tv prvoj gostovao predsednik SD Partizan, Ostoja. Pričao je o hipoteci. Situacija je gora nego sto sam mislio. U trenutku stavljanja hipoteke na stadion, poreski dug FKP je bio 10 miliona evra. Sada je 24 miliona evra.
Sve ukazuje da sam, na žalost, bio u pravu, da je jedini razlog bitisanja V i V u klubu da izguraju aktiviranje hipoteke. Sada je jasnije i zašto je Ostoja "odustao" od smene uprave FK kada je došao na čelo SD. Nije odustao svojevoljno, dobio je jedan telefonski poziv.
Jbt, meni nije jasno kako poreski dug moze toliko da poraste.

Na sts Partizan placa porez? Ako poslujemo sa gubitkom onda nems poreza na dobit.

PDV od ulaznica je vjerovatno na nivou 400k godišnje max
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.725
Локација
underground
Op crvc gevezi zajn
Nisu smeli da kazne Jovanovica jer bi se zainteresovali uefini posmatraci da vide zbog cega je njihov kandidat za ep i zavrsnicu lige sampiona kaznjen.
Sto ne znaci da nece ispuniti magistru zahtev da vise ni nama ne sudi cak ni u var sobi.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Nisu smeli da kazne Jovanovica jer bi se zainteresovali uefini posmatraci da vide zbog cega je njihov kandidat za ep i zavrsnicu lige sampiona kaznjen.
Sto ne znaci da nece ispuniti magistru zahtev da vise ni nama ne sudi cak ni u var sobi.
Zato kažem, daj da mi zainteresujemo uefine posmatrače i kažemo da se vrši pritisak da najbolji srpski sudija ne sme da sudi derbi. Da su pametni, poslali bi dopis i zatražili zaštitu od mešanja državno-političkog vrha u sport.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.040
Локација
Beograd
Au al ce Čeferin da se nasekira sto cemo da im posaljemo dopis. Plus kad mu Lakovic objasni da Partizan duguje porez državi 20 i kusur miliona i da je neizvesno da li cemo zavrsiti vec zapocetu sezonu. Pa ta UEFA nas kaznjava za rasizam sto skandiramo ciganske pičke ili pičko ciganska. Neko vec rece na nekoj od tema, mi trebamo da ih nateramo da kradu maksimalno, da koriste sva moguca sredstva na utakmicama komsinice. Istovremeno maksimalnim revoltom sprecimo preteranu pljacku na utakmicama Partizana. Krasce nas svakako, ali nije lako krasti u sutuacijama sa i bez svedoka. Potrudimo se da svedoka bude sto vise! Ko ne bojkotuje ulazi na stadion, ko bojkotuje neka ga ispred, ali mora postojati masa inace nece Duljaj sa ekipom izdrzati dugo. Ne treba nam niciji poziv, ni jedan pojedinac ne mora da se eksponira. Jednostavno, zove nas Partizan! Znamo kad i gde je utakmica i to je to... bilo kakav uspeh mora da se zasluzi i na terenu i na tribinama. U Markovoj sezoni, u utakmicama kada se lomilo, tim je imao podrsku koja se ne zaboravlja. Ta titula je vrednija od svih dosadasnjih ciganskih jer je osvojena u nemogucim uslovima. Postali su svetski sampioni u penalima, neke situacije se i sada repriziraju, a zbog nekih ce mozda nekada neko i da odgovara. Na kraju, setimo se samo onog djubreta Obradovica koji je krao za komsinicu kao blesav. Na kraju pade na nekoj utakmici beton lige, a mislio je da ima imunitet, da moze da radi sta hoce! Odbranimo Partizan!
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.572
Локација
Yaoundé
Zna li neko nešto više o ovome?

429514314_928971522562184_6821239937004630794_n.jpg


Nije mi jasno da li je ovo samo u najavi te akcije ili zaista pripremaju dres...
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Zna li neko nešto više o ovome?

Погледајте прилог 25935


Nije mi jasno da li je ovo samo u najavi te akcije ili zaista pripremaju dres...

Mozda obuku neke majice pre pocetka meca i to je to, kao sto su i do sada radili.
 

usaknin

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
7
Reaction score
37
Локација
Area 51
Kakva su iskustva ako narucis iz Shop za dostavu u inostranstvo. Jel neko narucivao.

Mislim na online narudzbe
 
Top