Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Наш лутајући репортер :D нам је послао слику из "Црно-белог бутика" у Коларчевој у Београду. Мали прилог дискусији о "способности" нашег маркетинга.

241toix.jpg


Ако уопште треба појашњење, овај сувенир - меда, је сувенир ФК Барселона, нису се трудили чак ни да скину етикету "Official product of FC Barcelona" већ су му само натакарили црно-бели шал и о продају као Партизанов сувенир! :pop :banghead
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Hahahhaha, pa bolje Barsa nego naprimer "product of FC Dalijen" ili neki drugi kineski velikan.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Šta se primate, bar da je Barselonin... pa zar ne vidite da je to neki kineski falš Barseloninog suvenira... verovatno zbog te štamparske greške Ðura dobio popust... a možda ih je on i šio :wink:
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ljudi popust važi !

Ne znam za Novi sad ,ali u BG u delta city i TC Ušće u Adidas radnjama važi.

Na artiklima koji nisu na trenutnoj akciji popust je 20 % , a na onima na kojima ima neka akcija popust je 10 %

Ja kupovao pre neki dan klincu patike i sve funkcioniše.

sto je najgore i ja sam pre neki dan kupio nesto u adidasovoj radnji i dao sezonsku i dobio 20 posto.. zanimljivo da mi nije trazio licnu da vidi da li je moja sezonska sto znaci da ako vam se nesto svidi u adidas sopu uzmite od ortaka sezonsku i imate 20 posto popusta.. svi zadovoljni i srecni a najvise adidas :D:D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Eee, kakvi ste... čim je, bre, nova direktorka marketinga stigla, odma' eto generalnog sponzora :D a niko gospođicu/gospođu da poh(v)ali ...

Evo je, ja mislim, najbrže nabavljeni gen.sponzor u istoriji marketinške delatnosti :wink:
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Снежана Филиповић, тако рече Талични. :)
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Koliko sam uspeo da saznam, prilično pametna osoba, mada ako bude radila sa šnajderom svakodnevno ima IQ da joj odmah padne za 40 poena!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
супер, вероватно мутави пристао на то да продајемо пред утакмице лиге европе лав пиво (уместо воде) испред и у стадиону а није прочитао исписане детаље малим сивим словима (на белој подлози) да ће нас затим рокнути из ЛЕ :D
 

skvang

Početnik
Учлањен(а)
11.11.2010
Порука
160
Reaction score
8
Локација
Vracar
Pa nije niko nogiran, jer marketing direktora i nismo imali :D

Koji smo mi seljacko palanacki klub, strahota!! Onaj dupeuvlakac vladimir jaric se tu nesto pojavljivao, ali onom ne bih dao burek da mi zavrsi, a ne neki posao!! Mislim da smo poslednji klub na planeti koji je shvatio da mu treba marketing direktor.. Da nije smesno, bilo bi tuzno!!

A da, svi su pobalavilii za doticnom gospodjicom!! :)
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Hvalite mi je na sva usta, pa dajte neku slikicu da i cika Makso malo uziva, slikavajte je negdje.

Taj Jaric je 'izvrsni direktor marketinga' a ona je 'direktor marketinga'. Pa ko je tu koji kurac.
 
Последња измена:

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Valjda nije ova lepojka sa klipa. Komentar, iako jedini, pobedio. :D
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
E fala ku*cu da i Muto nešto "lepo" uradi.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.530
Reaction score
1.345
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
I ja to upravo komentarisem :D Prvi potez koji odobravam.

Ovakav kadar nam je malo potreban u klubu, sve sami Babici i Jovicici tamo, rugobe nad rugobama :D

Edit: Ova bi mogla u ''Krivo je more'' :D :D
 
Последња измена:
Top