Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.920
Reaction score
7.839
I da ga na 102 godine osude po ovoj optuznici, ja se necu smiriti dok ga ne osude zbog malverzacija u Partizanu, a sa tim i one oko njega koji su ojadili klub.

Lepo je rekao Crno-Beli, stvarno nemam snage da se radujem.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Crno Beli u sridu!

Odlično je ovo sve, ali pogledajmo i izdaleka: Najniži trenutak u istoriji, predsjednik kluba će vjerovatno biti optužen. I hajde ti onda dovedi igrača ili govori sa nekog moralnog pijedestala o bagri, lopovluku i onima u rupi. Jbt, zar je moralo dovde da dođe? Što nije pobjegao negdje, nego nas ovako još jednom bruka. Što reče Crno Beli, bar je ovom forumu i ljudima koji su organizovali i bili na Stanojkovićevom "oproštajnom" obraz čist. Nije mnogo, ali bitno je. Prijatelji, neizmjerno mi je drago što moje vrijeme provodim ovdje sa vama.
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
458
Reaction score
1.249
Toliko smo svi ocekivali da Mutavi bude uhapsen, toliko je bilo najava do sada da ce se to i dogoditi, tako da nam njegovo hapsenje deluje kao nesto normalno. Ali nije normalno da predsednik jednog kluba bude uhapsen i zato bi trebalo sto pre zakazati izbornu skupstinu. Ukoliko se bagra u upravi bude pravila luda, kao sto se pravi u ovim prvim reakcijama, nadam se da ce opozicija ako postoji sto pre krenuti u ofanzivu a mi kao navijaci valjda imamo toliko snage da im u tome pomognemo i izvrsimo dodatni pritisak. A scenario u kome se ceka da Mutavi izadje iz pritvora kako bi ponovo preuzeo rukovodjenje klubom ne smem ni da zamislim.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Hahahaha ovaj Nikolic nije bas talican za predsednike klubova:)....
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.725
Локација
Beograd
...
Ценим да се данас сви ми осећамо као неки слободоумни људи који су због свог залагања за правду цео живот били малтретирани, а онда им се у 78. години, пребијених бубрега и костију, додели плакета и каже "све сте били у праву".
...

На Бадње Вече сазнадох да је ухапшен извесни Никола Лазић, код кога је завршила једина пристојна сума новца коју сам икада имао у животу...
На Новогодишње Вече сазнадох да је притворен и добро ми познати председник вољеног ми клуба, који је тај клуб претворио у фирму за продају меса...

Лепо почиње ова Нова Година, ма по ком календару је одређивали, али...да се надовежем на речи мудрог Црно-белог...
Тешко је радовати се после толико година проведених у сиромаштву, неправди, у гледању бахатости оних којима нико ништа не може, у гледању како Ф.К. скоро па да не личи на Ф.К.
...
Остаје (по ко зна који пут, поново?), мало наде да ће се нешто ипак изменити на боље, макар слично овоме да смо у овом прелазном року куповали а не само продавали играче (изгледа услед благе заузетости Ђурића нам Шојића неким другим стварима)...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Лепа вест је хапшење Ђуриће, у то нема сумње.
Јасно је да за лоповлуке у нашем клубу нико неће одговарати, ово нам дође као утешна награда.

Требало је ово да се деси много раније, али шта да се ради, ми нисмо имали моћ да га смакнемо.


Сад је најбитиније да се овај период искористи за припремање доласка неке нове (надамо се поштеније) Управе.

Надам се да злотвори на власти неће покушати да нас сјебу, сад кад је циганмала на издисају.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ako sve bude kako treba i ološ ostane tamo gde mu je i mesto, potvrdiće se ono o čemu sam pisao svojevremeno: desiće se kad se najmanje nadamo, kada nijedna novina to ne bude najavljivala, kada smo već skoro svi digli ruke.
Poštujem suzdržanost Pekarskog i znak pitanja pored činjenice da je u klubu još gomila parazita i lopova. Ali, da ne cepidlačimo, ovo je jedan veliki korak napred. Može banda da se busa i govori koliko hoće da sve funkcioniše besprekorno i kao da se ništa nije desilo. Nije njima svejedno, budite u to sigurni. Ko god da dođe na mesto predsednika, nešto će morati da promeni. Pa makar to bila samo šminka, neki od ovih će morati da odu.
Nego, gde li će Đura za doček?
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Nego, gde li će Đura za doček?

Ja mu zelim ovako orjentisanog cimera. :D


37831271.jpg


Edit:

Politika Online: Đuriću određeno zadržavanje do 48 sati, predložen pritvor
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Ubedjen sam da bi uz normalnog i sturcnog predsednika sa timom sturcnih ljudi oko njega postali stalni ucesnici LS. Ne mora da igramo prolece u LS, ali bi barem igrali grupnu fazu. 10 miliona svake godine samo na konto igranja. To jest, mi smo ovo trebali postati jos od 2010, ali zahvaljujuci nesposobnoj upravi dosli smo u situaciju da nam klub sa dugom od 55 miliona dise za vrat. Strasno je to gledati i biti u stanju totalne nemoci.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ovo sto je mutavi u zatvoru nikako nije dobro, makar mislim na to da moze cak veoma lose da bude zbog kojekakvih dilova...
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Pre ce biti da je ovo stisak za jajca izvesnoj stranci koja ga stiti od stranke koja zeli apsolutnu vlast, a izbori samo sto nisu. Izgleda je ipak doslo vreme corke.
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
PRAVDA ZA DJURU! :lol:


nadam se da mu je ovo napokon kraj,ostetio je klub za 100+ miliona e tako da kako radis tako ti se vraca i sto dalje od fk-a..
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Doš'o je i taj daaan.. (koji kasni nekoliko godina).
Ne verujem ovoj vlasti, raduje me što je nešto startovalo, let it be
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ja se ne nadam nicemu.
Coek dosao iz inostranstva i posao na saslusanje a zna sto ga ceka,mislim...
 
Последња измена:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Da se ovo dogodilo prije 2 godine euforija na ovim stranicama bi bila nevidjena, imam osjecaj da smo u cekanju "izgorili".
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Дуго смо чекали, а шта смо дочекали тек ћемо видети, или другачије речено: "...рећи ћу вам за недељу дана...".
У сваком случају рекао бих да смо негде у статусу - Ђекна још није умрла, а ка ће не знамо..
Генерално фина је ово музика за уморне и намучене уши, али оно што је било могуће погледати протеклих годину дана тешко да обећава стварно и коначно задовољење неке правде, или барем какве год правдице.
Подсетите ме ко је то од силних криминалаца, тајкуна, превараната, НН муватора на оним изборима што му је ППВ пронашао џакове лажних листића, а преЦедник морио себе глађу, препродаваца, накупаца, прекупаца, позајмљивача косовских пара, главешина лажних банака са стварним (државним) новцем, дакле ко је од њих заглавио озбиљну бувару, сем што је Мишко извесно време правио Каси друштво, пре него што су му вратили пасош, да може да лети као сав нормалан свет???
Док се не докаже супротно, ово чему се вечерас радујемо, је баш то - згодна играчка за обилато лучење серотонина и ендорфина пред скори излазак на биралишта и у тренутку када су се заглавила државна кола у глибу генијалне владине политике у јужној српској покрајини.
Како ствари стоје изгледа да ћемо сазнати и да је неко убио Ћурувију, добићемо и Београд на води, црни Арапин ће да гради неку небеску кулу, а Трамп хотелчину, тако да је игара довољно и за све укусе, а што се тиче хлеба и њега ће бити на претек јер није било дозвољено спајање празника и луфтирајка за српску нову, тако да ћемо надокнадити онај минус од лане када је иста ова влада препоручила да се све уради супротно, па смо тако дестабилизовали економију која ће се већ прекосутра сасвим стабилизовати.
Али да не машим тему и да не тражим преко хлеба погаче, дај шта даш, ако ова сапунска кафанска прича донесе ма какво добро нашем клубу, макар да нам овај прелазни рок на нешто наличи, онда лајкујем беспоговорно, а шампањац са леда не вадим до даљњег.
Кад још помислим и на то какав муљ се и даље безбрижно крчка у Хумској док мутави објашњава своју екстрадевичанску невиност дође ми да пијем само воду. И то чесмовачу. Ужичку.
 
Последња измена:

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
DOS'O JE I TAJ DAAAN!!!:šal

...Koji sam cekao jos od krajem Avgusta 2009-te!


Ali da smirimo dozivljaje, ipak kao sto kaze kolega crno-beli, ko zna koliko dugo cemo trpiti posledice kancera koji se natrupao u nas klub. Nadam se ne duze od 2 meseca!

Mada ipak valja se proslaviti ovaj lep poklon od deda mraza za pravoslavnu Novu Godinu!:celebrate


P.S. Lepo je opet svratiti do ovaj deo foruma nakon nekoliko meseci samovoljnog otsustva! :)
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
To je naš forum - širok dijapazon reakcija na današnja događanja: Od otvaranja flaše domaće šljive zapečaćene i namjenjene za svadbu sina jedinca pa do dileme da li staviti kokice u mikrotalasnu ili još ne, uz rizik da nas proglase nepopravljivim sanjarima.
I zato mnogo volim ovo mjesto!
Sljedeći korak: Kandidovanje "107+" za jedno od pet mjesta u Skupštini kluba!!!
Ispunjavamo sve uslove iz Statuta, ne vidim razloge zašto ne. Mislim da bi i eventualna nova uprava time dala do znanja da prepoznaje borbu za klub koji ljudi koji su jezgro te grupe vode već godinama na internetu i "na terenu"

Ponavljam: Predstavnik navijačke grupe "107+" mora biti kandidovan za članstvo u Skupštini!!!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Иако је говно на заслужено место отишло макар и на 48 сати, ово је тек први корак... Неко је лепо рекао, све је могуће, па и да се нагоди! Ми то као навијачи не смемо да дозволимо. Не да се нагоди наравно, ми ту не можемо ништа, али лик и функција председника је срозана на најниже гране. На ту карту ударити и не дати му да уопште и помисли да икада више и размишља о Партизану!
Надам се да ће и у најскорије време се огласити и опозиција, и надам се да ће у њој бити нормалних људи којима Партизан нешто значи, па самим тим завредети навијачку наклоност!
Црно-бели рече да немамо снаге да се радујемо, истина је, не можемо се радовати као рецимо да се то десило 2010. или неке године у том периоду, али опет, за сваки трачак наде, и сунца који обасја Хумску, треба се радовати. Довољно смо и патили и трпели, ред је да се једном издигнемо и испливамо из ових мутних и блатњавих мочвара!
 
Top