Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pljujemo stolice, jer nam s njima mažu oči. Stolice imaju nekog smisla ako je sve drugo kako treba, ili bar blizu. U FK je skoro sve trulo. Stadion se raspada, u upravi lopovi, dugujemo i Bogu i narodu, fudbaleri su debelo van proseka, igra je i dalje go korac... a vi diskutujete o stolicama. OK, lepo je to što su postavili stolice, ali džaba babi šminka!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.014
Reaction score
8.174
Ozbiljni klubovi uz partnerstvo sa sponzorom grade stadion.
Partizan sa sponzorom postavlja stolice trulom stadionu. :banghead

Ova uprava je pokrala do sad barem jedan nov novcat stadioncic, ko bomboncic, kao sto ih u Svici grade : http://en.wikipedia.org/wiki/Swissporarena
http://images.fotocommunity.de/bild...zern-cc1aebc2-c55e-44ca-929b-76ca967aa053.jpg

Stadion u Skopje recimo, jedna tribina je bila samo ostavljena, 3 tribine su od temelja sagradjene, krov za stadion, nova atletska staza, nov teren, stolice nove i na tu staru tribinu, rekonstrukcija te stare tribine, ukupno 60 miliona, nije uopste neko remek delo ali uzimam kao meru da bi ceo stadion kostao 80-90 milki, a ima 36 000 sedista. Nije ista cena neso sagraditi u Svici, i ovde, znaci za 100 miliona mozes da sagradis stadion sa 30 000 sedista, pa kako god okreces.

Ova uprava ako se uzme kolko su nas zaduzili, i kolke su prihode skrckali, i koliko su bili nesposobni da godinama nemamo generalnog sponzora, i sakacenja tima pred kvalifikacije za LS koje donose 10 milki, prodaja igraca ispod cene kad se uporedi sa Mamicevim prodajama igraca istih ili manjih kvaliteta, (sve mora da se racuna u nesposobnost uprave), kosta nas taman jedan nov novcat stadion od brat bratu 30 soma gledalaca.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Pljujemo stolice, jer nam s njima mažu oči. Stolice imaju nekog smisla ako je sve drugo kako treba, ili bar blizu. U FK je skoro sve trulo. Stadion se raspada, u upravi lopovi, dugujemo i Bogu i narodu, fudbaleri su debelo van proseka, igra je i dalje go korac... a vi diskutujete o stolicama. OK, lepo je to što su postavili stolice, ali džaba babi šminka!

Ovo zadnje me podseti na ono kada covek umre pa ga nasminkaju i obuku u odelo da izgleda lepo pre nego sto ga pokopaju. . .
Nadam se da necemo uskoro povlaciti paralelu iz ovoga.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ako nešto uskoro ne uradimo po pitanju stadiona, hoćemo i te kako.

Ozbiljni klubovi uz partnerstvo sa sponzorom grade stadion.
Partizan sa sponzorom postavlja stolice trulom stadionu. :banghead

Stadion u Skopje recimo, jedna tribina je bila samo ostavljena, 3 tribine su od temelja sagradjene, krov za stadion, nova atletska staza, nov teren, stolice nove i na tu staru tribinu, rekonstrukcija te stare tribine, ukupno 60 miliona, nije uopste neko remek delo ali uzimam kao meru da bi ceo stadion kostao 80-90 milki, a ima 36 000 sedista. Nije ista cena neso sagraditi u Svici, i ovde, znaci za 100 miliona mozes da sagradis stadion sa 30 000 sedista, pa kako god okreces.

Kojih crnih 80-90 miliona. Znate li vi kakvi stadioni mogu da se izgrade i za 40.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Tih 40 miliona je trećina onoga što je crvena sekta uzela iz kluba
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
35avzmr.jpg
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Je*es me ako ja ne bi ceo stadion u bele stolice.. komplet, i samo ime kluba i "sponzora" crno..

A vi koji spominjete novi stadion itd itd, verujte mi, ovim stolicama nama je indirektno stavljeno do znanja da novi stadion docekati necemo.. nikad. tolko
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Deki_blade,

Они неће да издвоје паре за неко јако појачање после одласка Јојића, а камо ли да издвоје паре за нов стадион.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Govna koja nas sada vode sigurno neće, ali neće ni oni tu biti doveka. Novi stadion bi i te kako dobro došao i klubu i gradu i državi.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Ma kakav novi stadion, to Vucic,Covic i slicni nece dozvoliti..Jedino sto bi oni dozvolili je nacionalni stadion..i
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Ne znam koliko su ljudi upuceni u to kako je taj covek oteran i dovedena ova radodajka ali to je velika bruka i sramota naseg kluba.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
je l' se Saranov tvit odnosi konkretno na zamenu stolica ili je jos nesto u pitanju?
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Па Јарић је довео Лав за спонзора, непосредно пре ногирања из клуба од стране багре, а на његово место доведена ова курвештија.

Страва и ужас.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Znači Jarić je napravio najdebilniji ugovor u istoriji!!!???
Neko od sponzora uzme silne milione da bi mu ime bilo preko tribine a mi mu još platili to. Em su par meseci zakasnili sa postavkom em je još uvek nisu završili. Ma dojajan potez Jarića/Biki/Siki/Đurića/Vujoševića!!!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Hahaha ...
Deset godina kukamo ca crno belim hramom i sad kad ga konačno dobijamo ,svi pljuju.
Jebem ti narod . Prokleti smo , nema šta !

Ko uzima pare za naziv na stadionu ?
Mančester, Čelzi , Barsa ... Koga bre bole tuki za natpis na našem stadionu ? Šta ,popiće se više Lav piva zbog toga. Nemoj da ste smešni .
Nemo da zaboravite da je to strana kompanija i da moraju nekom tamo gazdi da opravdaju što su dali pare . Mislite da ni ovo nije čista politika . Mslite da je baš Karlsbergu stalo do Partizana i natpisa na stadionu. Jebe im se i nemoj da se zanosite .
Pa mi već godinama nemamo ni sponzora na dresu . Ej ,dal ste vi svesni koliko smo mi anti reklama . I konačno neko pokaže i malo interesovanja za nas ,a mi ? Plujemo ! Šta ,kao mogli smo da uzmemo par miliona ,a ovi nas zajebali.
 
Top