Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Pobeda. :clap
Plus što je velika sramota da nam stolice obezbeđuje Lav kroz akciju sa limenkama, umesto da je keš koji je smešan u odnosu na ono što je zarađeno uprava sama iskeširala za to.
Zamazivanje očiju, ništa drugo. Prvo semafor, sad stolice. Šta bi moglo biti sledeće?

Кров! :D

Журка би била потпуна.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
A meni smeta ova crna stolica u 17. redu broj 398 jer je ispod nje zalepljenja zvaka, verovatno od radnika sto je postavio :D


daj bre, ovo polako postaje stvarno smesno ... vratite se unazad pre par meseci,... pristali bi na sve boje novih stolica samo da nisu vise ovako sarene sa bojama koje ama ni malo nisu glavne u fudbalskom klubu.

Sada kada se postavljaju crno bele stolice, nebitno koja nijansa boje, dali preko sponzora, babe ili kluba, ovde se kuka kao da stavljamo drvene smedje stolice....


najbolje bi bilo da su providne/transparantne :D
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
Pun mi je kurac više kvazi navijača kojima je samo rezultat bitan, a to što uskoro uopšte nećemo imati klub, ili će spasti na amaterski status, a to VK, RK i OK već jesu. FK će uskoro, jer su opet skresali budžet, koji je sada 40% za sportiste 60% lopovima... koga to interesuje, bitno je da se fudbaleri ne nerviraju na terenu. Valjda će bolje da odigraju.

Gazda@ :clap:clap:clap......

O Grobari "slavni" a gde su vam muda?
Nekad su o vama ispredali cuda.
Grobari se pravi prevrcu u grobu,
Jer ste muda svoja, prodali k'o robu.



Zar ce ti hudfaji s'druge strane brda.
Nas da uce sta su navijacka muda?
Dok gledate nemo, stojite sa strane
Planovi se kuju , da nas sve sahrane.

Partizana ruse, a vas kurac boli,
Zar se tako boja crno-bela voli?

Partizan se voli, rece jednom Dusko,
Na stadion samo nek' dolazi MUSKO.
Da upravi ovoj srcem koje bije.
Kazemo svi slozno,
MESTO VAM TU NIJE!!!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.930
Reaction score
7.863
Kapiten I maketa stadiona
lav_00111753.jpg
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Dobro ,ajd da ne mračimo, super su stolice !!!

Naravno da je mnogo lepše nego do sada .

Dobra ideja za krov i Rubin . :)
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Stolice su savrsen spin, a gle cuda, potrebno je da se postave 3 meseca... Interesantno... I niko da se zapita- sta je razlog odlaganju?
Taman da se Partizanovci zanimaju za vreme sezone, da apdejtujemo radove na postavljanju istih, zeljno iscekujemo da vidimo kako su nas prepodobni Rasa i Mile Burek obradovali novim i udobnijim sedistima, jos ako ne skandiramo uprava napolje, mozda nam Roleks pusti grejanje da nam ne zebu guzice kada nas opet iznenadi sneg u martu...
Mada zajebali su se zestoko! Iznenadili smo ih svojom gluposcu- nisu ocekivali da drvimo o bojama stepenica?! Tu smo ih zajebali!
Oni ce nama zute stepenice, a belo- crni stadion... Sram ih bilo...

A da, ko nije bio skoro na stadionu- i dalje smrde svi hodnici, pucaju zidovi, a trava je A kvaljiteta!
 
Последња измена:

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Очекује се да ће све столице бити постављене за месец дана?!?!?

Месец дана вам мајку јебем!

Говна говњива неспособна.

Само одлажу коначан крај радова, ово је толико јадно и бедно да човек полуди од муке.

Попишам им се на лав смрдљиво пиво.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.158
Reaction score
2.122
Локација
u srcu šesnaesterca
Citao sam da je razlog kasnjenja ledena kisa koja je padala u Sloveniji pre mesec i kusur. Ta kisa je uspela da prvo zaledi, a zatim i obori mnogo elektricnih dalekovoda i zbog toga je nekoliko desetina mesta ostalo bez napajanja strujom. Neki privremeni izvori-agregati su postavljeni i zato fabrika koja pravi stolice nije mogla da ispostuje dinamiku isporuke.
Da li je istina da se stolice prave u Sloveniji ne znam, ali ovo je izjavio direktor stadiona. Inace za nevreme znam i iz drugih izvora i znam da ce neka naselja stalno snabdevanje dobiti tek u aprilu-maju.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Чак и да је производња столица прекинута на пар дана (док се не поправе далеководи), да ли је реално да ће се каснити више од месец дана?!

Ето, прво су рекли да ће све бити готово до почетка пролећног дела.
У прилог им је ишло време, никад лепша зима није била.

Онда, објаве да ће се каснити до почетка 2. кола.
Затим, кашњење се продужава према проценама за месец дана (данас тако објавише).


Како то одједном сад криви Словенци (ако су уопште они правили те столице)?

Како нико није могао да зна до кад ће се извршити испорука столица?

Сутра ће рећи да су гуме на шлеперима биле избушене негде у Хрватској...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
A da mi nismo te stolice možda naručili od Philipsa, a? K'o ekran, onomad :)
 

Julius Evola

Banned
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
17
Reaction score
13
Ко се бавио гузичарством при изради тих столица? Хоћу рећи, по калупу чије гузице су прављене? Знате, нису све гузице исте. Могло би да жуља, да прелива, а треба седети 90+ минута. Требало је спровестио једну акцију, под називом Гузица са столицу, у којој би сваки навијач, уколико уплати одређену суму новца, добио столицу по калупу сопствене гузице, која би била само његова, и не би могла бити узурпирана. Јер господо, како ћемо мислити ако нам гузицама није удобно?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
...Uzgred, pokušavao sam sebe da ubedim da se radujem crno-belim stolicama, ali braćo Grobari, priznajem da mi se iskreno jebe. Što se mene tiče, mogle su i one šarene da ostanu.

Upravo tako!!! Stadion samo što se ne sruši, a mi diskutujemo o jebenim stolicama. Alo bre, pogledajte na šta nam liči stadion, a tek trava.

Nama treba novi stadion, a ne šminkanje ovoga, i nemojte sada da mi kakite "odakle da platimo".

GOVNA IZ UO SU UKRALA JEDAN CEO NOVI STADION!!!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ma dobro bre ,naravno da bi bilo dobro imati nov stadion ,al ga nema (makar dok ga Tole ne napravi) , al što sad pljujete i stolice ???

Iako bih i ja voleo drugi raspored boja , iskreno me raduje promena stolica . Da , neće stolice da nas uvedu u LŠ , neće da smene Djurića , al lepo je za oko .

Jebiga , ne preterujte sad . Ako tebi Gazda to ništa ne znači , ima nas kojima je stvarno drago što se vratila crno-bela boja i što sad to pljuvati ?
 
Top