Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Lav pivo je nama generalni sponzor valjda je logicno da dobijemo vise para od cigana.

Sigurno je da pored stolica dobijamo i neku lovu.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Hoce li nam na dresu pisati Carslberg ?

Bilo bi mnogo lepse
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Ама смористе више са тим Карслбергом! НЕЋЕ! Писаће нам Лав и у Лиги Европе и у овој нашој Њива лиги и у Купу и у пријатељским . . . . . . . Наравно, пре свега, сарадња треба да се озваничи, мада то је већ готова ствар . . .
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Ako bude nesto ovako to je po meni OK...Samo da ne bude kao sa MSI ona podloga jos ispod natpisa
radikakomislis.jpg
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ako tako izgleda onda OK, što više baš dobro izgleda, ali znate i sami kakav nam je marketing. Verovatno će biti neka zelenkasta podloga, a preko nje ovaj grb u šućmurastim bojama. Setite se samo MSI i plave podloge... sve dok Voja iz FK nije sredio da podloga bude crna.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Мислим да није толики проблем боја спонзора на дресу, битно је да се реклама естетски уклопи како треба. У историји смо имали име спонзора и у црно-белој боји али и у неким другим бојама, зависно од тога ко је био спонзор. На пример, светски позната AIWA је на нашем дресу имала лого са црвеним словима јер то је била њихова боја. Сетимо се и SUPERFUND-a, IMLEK-a...

Као што Партизан држи до своје црно-беле боје, тако и спонзор држи до своје боје јер често је та боја кључни део визуелног идентитета спонзора.

Битно је да не буде крпа са именом спонзора већ складна реклама која се лепо уклапа у дрес.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jeste, ali i Imlek i Superfund su bili odvratni na našem dresu. Tačnije, naš dres je izgledao odvratno sa tom četvrtastom reklamom, dok VW iako plav je izgledao sasvim OK. I GOMA je bila crvene boje ali je dobro stajala na dresu. Znači, slova bilo kakve boje mogu da prođu, ali da su bez četvrtaste pozadine.
 

Dr.Hofmann

Guest
Šta Đuru zabole kurac za estetiku,kad on nosi žute cipele i crno odelo, juče u Gornjem Milanovcu...

Mi da budemo "srećni" što su oni bilo koga iskopali da nam bude kakav takav generalni sponzor, a ove estetske finese o kojima vi pričate , su u današnjem Partizanu naučna fantastika...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
VW bi i na ovom dresu izgledao super, mene samo plasi da ne stave oblik kao sa Lav piva kao sto je na flasi, sa sve onom kapom gore.
Ako gleda neko iz marketinga, a na dam se da Sneza cuta forum, po mom misljenju ovo bi bilo idealno, ako nista mozda Voja prenese nasa razmisljanja gospodi iz marketinga.
Odmereno, jebacki, bez lavovskih glava, onako grobarski. :D
lavlogo.jpg


Svakako u evropskim utakmicama nece moci da stoji ta glava na dresu zbog pravila uefe oko logoa.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Samo da u LE ne bude Lav sa plavim okvirom, a s obzirom na to ko nam vodi klub, verovatno je to u planu. Za Super njiva ligu ćemo se isciganisati sigurno, "što veća, slika to bolje".
Daj Bože da grešim.
 

Vladoste

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
87
Reaction score
2
Enslaved po meni je to i najlepse a i najlogicnije, kako si tako siguran da ce biti samo lavlja glava?
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ako gleda neko iz marketinga, a na dam se da Sneza cuta forum, po mom misljenju ovo bi bilo idealno, ako nista mozda Voja prenese nasa razmisljanja gospodi iz marketinga.

Ako Sneza cita forum, vec ga je napustila prije par stranica gdje smo diskutovali o stajlingu, nacinu izrazavanja i fizickim aktivnostima koje bi upraznjavali sa njom :D
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Ako Sneza cita forum onda mi je jasno zasto se danas na konferenciji obukla kako dolikuje.:D Kako kritika deluje,a? :)
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Немојте и на овој теми писати о дресу, зар не видите да се два сата о томе пише на теми Дрес Партизана...?
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Sad sam bio na sajtu FKa i nesvidja mi se sto je logo Adidasa odmah ispod logoa Lav-a. Trebalo bi da Adidas bude uz one druge sponzore,a Lav sam na vrhu kao generalni. Ili da se uradi neka piramida. Lav pa dva sponzora pa onda ispod tri sponzora itd. Sajt bi izgledao lepse i ozbiljnije.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Brate biće i to, kolko dugo nismo imali generalnog, svi u klubu su zatečeni. :D
 
Top