Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
I posle ce da bude ono "nemoj po glavi, druze plavi, mi smo na travi".
Mene i dalje brine to sto se prica o odlaganju narednog kola, zbog te parade, mnogi mogu biti kivni na vlast i pohrliti da luduju, ali s jedne strane i razumem sve te nitkove, za njih je taj dogadjaj kao derbi za nas i spremaju se i zivciraju danima, cak toliko da bi zbog njihovih imbecilnosti zaustavljali fudbal da se kotrlja, secam se jos onih predloga Seselja, da se sport zaustavi, jer Srbija ima pametnija posla...da li je ovo nesto drugacije od toga? I onaj slucaj sa Jevrejima, verovatno nije slucajan, sve je to povezano.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Molio bih samo onog koji dobije busen sa osušenom Miljkovom slinom iz sezone 2009/2010 da postavi sliku. A ukoliko neko osvoji srećni busen sa Sandrinim ili Snežinim ispljuvkom "beline" (moram koliko-toliko fino da se izražavam zbog dama) da odnese na DNK analizu. Pošto će taj ispljuvak biti kombinovan bar ćemo saznati ko je normalan pa ne konzumira dotične persone. Unapred hvala!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Dobra ideja, samo ne znam kako im to pade napamet. To su trebali da rade od prvog dana kad su počeli sa poslom. Štoviše, pozvati navijače da sami dođu i uzmu busen, ili više..

Što se rekonstrukcije stadiona tiče, to je sa našim JNA gotovo nemoguće. Možemo malo da ga šminkamo i to je to. Stavljati krov, menjati tribine... nema šanse.

Treba nam novi stadion!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Dobro de gazda... znamo mi do ro da su nasi predlozi u domenu naucne fantastike, ali pusti nas da izmastamo malo... ako nista drugo bar u mislima pojedini predlozi stvarmo jako dobro izgledaju.

A da treba nov stadion - treba!
A da se to odradi uskoro - nece!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.855
Локација
Beograd
...
Treba nam novi stadion!
E...al ste vi u dijaspori naviknuti na ono: ,,ladno al standard,,...
Treba nov stadion, pa ajde...
Ko? Kad? Kako?
Pa ovde, u otadžbini, sve treba novo, samo ne znam ko će to da plati...
Ovi što imaju lovu ne daju ništa, ovi što imaju malo, imaće uskoro još manje, a ovi što nemaju ništa, e i oni će uskoro da imaju još manje...
Čuj Gazdu, treba nam novi stadion...

Mož da bidne, (al nadam se da ne mora i da znači) da FSS stvarno nešto smuti za neki ,,nacionalni,, stadion, u nekom, da izvinete ,,pičkovcu,, (izraz za udaljene predele, koji čuh od jedne dame), a ta opcija udaljenosti i zajedništva sa ,,čergarima,, mi se ne sviđa uopšte...

Ja sam zadrti tradicionalista (pitanje samo kojih tradicija, al nema veze), tako da ja ne bih ni za milimetar mrdnuo sa našeg Brda, poštujući i tradiciju ljutog rivalstva sa našim protivnikom iz one rupe ispod našeg Brda...
Pa to ni jedan grad na svetu nema, dva ljuta rivala na udaljenosti od 100 metara, u centru grada...

I sad bi neko da tu tradiciju sruši, premesti, da pomiri naše rivalstvo nekim zajedničkim stadionom...

Nisam arhitekta, nisam uspešni privrednik, ja sam Kralj fanzina, više volim jedno drvo posađeno pored ,,JNA,, i propali stadionski restoran što miriše na bajato ulje, nego megaluksuzne parkinge i poslovne prostore na mestu tog drveća i ultračisti hotel na mestu zapuštenog restorana...

Znam ja da je takozvani ,,progres,, izgradnja i ,razvitak,, civilizacije i graditeljstva neminovnost i realnost, a gubitak prirode, drveća, zelenih površina sve veći, ali ne mora ta neminovnost, realnost i gubitak još i da mi se sviđa...
Ne sviđa mi se...
(A sviđalo mi se, ne sviđalo mi se, biće kako bude...)

Hoteli i parkinzi su za one koji imaju automobile i pare, ja nemam ni jedno ni drugo, meni lepše da dopešačim kroz drveće nego po betončini, a isto mi dođe da nemam para da ručam ni u bednom, ni u luksuznom restoranu (hotelu) - rezultat je isti - nema ručka.

Ua luksuz i modernizam, živeo tradicionalizam i romantizam!

:BB:clap:BB:clap:BB:clap
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... i onda se čudite što ste tu gde ste!

Verujem da je bilo i onih koji su smatrali da je WC sa tekućom vodom luksuz, i da je poljski klozet bio baš "kul" i prirodno. Šta će ti auto kad možeš i konja da jašiš, a ne moraš da trošiš na benzin. Što bi te plin grejao kad može i na drva...

Znate koliko će vam nedostajati oronuli JNA, kojeg i ja volim, kada se izgradi novi moderan stadion... kao metak u glavi.

A to "ko će sve to platiti" ne brini, ima onih koji vide koristi od svega toga i koji su spremni da ulože.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.330
Reaction score
4.025
Локација
Kobasicarija "Venac".
gazda je ovde u pravu. mi, u odnosu na ostatak fudbalske evrope nenormalno puno kaskamo sa infrastrukturom, ali pre ili kasnije, bice i tog novog stadiona. kad su makedonci podigli onaj show od stadiona, naci ce se neko resenje i za nas. kako? pa lepo: za nekih 5-6 godina standardi ce biti toliko poostreni da se nece imati kud. mi cemo na "moranje" dobiti novu gajbu.

e sad...budemo li to cedo morali deliti sa askalijama, bice zajebato.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
... i onda se čudite što ste tu gde ste!

Verujem da je bilo i onih koji su smatrali da je WC sa tekućom vodom luksuz, i da je poljski klozet bio baš "kul" i prirodno. Šta će ti auto kad možeš i konja da jašiš, a ne moraš da trošiš na benzin. Što bi te plin grejao kad može i na drva...

Znate koliko će vam nedostajati oronuli JNA, kojeg i ja volim, kada se izgradi novi moderan stadion... kao metak u glavi.

A to "ko će sve to platiti" ne brini, ima onih koji vide koristi od svega toga i koji su spremni da ulože.

Slazem se od prve do zadnje u ovom upisu!!!

i kao sto rece Diego,...za nekoliko godina cemo morati da napravimo nov stadion ili da igramo samo prijateljske utakmice jer ce nam takmicenje u evropi biti zabranjeno...


koliko smo samo zadnjih 10 godina potrosili u obnovu stadiona da bi koliko toliko ispunili zahteve uefe, mogli smo jos naci par sponzora i izgraditi novi a ovako se jebemo i strepimo bukvalno svake godine...to samo ima kod nas...posle kukakmo i amerika nam kriva hahaha


umesto da se ulozi, nadju sponzori i posle napravis 100 dodatnih stvari uz stadion od cega ce biti zarade, kao svugde u evropi...od cega ces onda zaradjivati vise nego na prodaji za ulaznice....ali ne...mi se u 2014. godini jos uvek jebemo sa cepanjem karata ispred stadiona i to nam je jedina zarada od stadiona.....smesno...
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
kada sam već pisao o toj famoznoj travi da kažem da sam bio i uzeo svoj deo busena.velicina nije baš u santimetar 10x10,dok je pakovano u plastiku za jednokratnu upotrebu kao kad kupujete sir.izgleda pristojno.posadio sam je u saksiju i nadam se da će se primiti,pošto sam već jednom uzeo busen 97.god na proslavi titule protiv čuke i nije se primio.toliko o tome
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Jel zna ko, koliko je stara ta trava? I pre je bila menjana, nije ponikla tu.

Ja sam jednom prilikom, pre 15-ak godina, uzeo kamencic, koji je vec bio otpao sa stuba, podno juzne tribine, ali nekako me pekla savest vremenom, da je to svetogrdje, ipak je stadion i osvestan objekat, mozda ti crkveni klerovi beleze nase postupke tamo,..i za to vreme nismo mogli da dobijemo derbi, te jedan u nizu mojiih sujevrenih postupaka tih godina bio da vratim taj kamencic na svoje mesto, sto je dalo rezultata, khm,..Naravno, ne mislim, da je to do mene, sujevreje je bolest u neku ruku, ipak kad klubu ne ide, svasta pada na pamet.

I pricajuci o stadionu, ta utakmica Srbije protiv albanije dize najvecu prasinu, po gradu, sudeci prema desavanjima po centru undergraNda, gde se vitlaju ljudi u belom i crnom, na svakom koraku, vec danima, te parade i jevreji su samo paravan, za ono sto ocekuje ljude iz militantnog sveta, nije ovo neka skendija ili Vokrijeva pristina, pa da se zezamo.
Mene brine sto su bas sad nasli dzajka i ona druga 2 debila da zajedno nasrcu na Toleta, kao da jedva cekaju da nesto krene po zlu Srbiji, pa da onda proglase i nas stadion i sve nas crno-bele kao strani element, a petokraku kao srpsku tvorevinu, tako su radili i od 80-ih, medju prost narod, samo sad imaju u planu i medju svima.
Na svakome je da odluci dal da pruzi podrsku Srbiji na stadionu, sto se mene tice, samo TV, kad bude prestao taj draskovicev hipicizam "partizan mi ubio drazu, kme", da bude u etru, odnosno da se samo rupcaga prikazuje za vreme himne Srbije, na RTS spici, i prodje jos jedno 15 godina, gde ce sad JNA biti u kadru, onda mozda i odem. Dotle, folk jezikom da se izrazim "Ni jednu rec topline, ni da joj pamtim ime, ona ne zasluzuje".
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.855
Локација
Beograd
... i onda se čudite što ste tu gde ste!

...
Šta će ti auto kad možeš i konja da jašiš, a ne moraš da trošiš na benzin. Što bi te plin grejao kad može i na drva...

Znate koliko će vam nedostajati oronuli JNA, kojeg i ja volim, kada se izgradi novi moderan stadion...
...
Osim nekih sitnica i krupnica, meni prija da sam tu gde sam...
Sviđa mi se oronuli JNA, koliko mi se sviđa i ne baš nov stan u kome živim...
Navikao sam...i da mi neko kaže, evo ti nov stan, nov jeste, ali nije moja kuća...
To o konjima, drvima, i modernim stadionima...evo, gazda, ti si na primer, koliko ja znam, lovac, je l tako, pa mu slično dođe da ti kažem, a što ti loviš kad mesa ima u supermarketu, a i životinje možeš da gledaš u Zoo vrtu...
E, ali, jbg, nije isto...
Stadion za koga sam emotivno vezan, i novi a ultramoderan, nije isto, hrana spremljena ,,na vatri,, ispod sača, ili ona ,,na struju,, - nije isto...
Ovo modernije uvek je brže, lakše, funkcionalnije, ali ne znači i da je baš u svemu u prednosti, ili bolje, zanimljivije, ukusnije...

Svestan sam da modernizacija mora doći i da stadion kad-tad mora da se iz osnova menja, ili da se gradi novi, sve ja to razumem, ali se ne radujem tome...
Moja mašta zamišlja zanosnu arhitektonsku rekonstrukciju stadiona, koji bi zadržao stare elemente da ga prepoznajemo kao isti onaj naš koji je ,,oduvek,, tu i bio, ali i mnogo lepši, moderniji, udobniji, funkcionalniji...
I sa sterilno čistim, mirišljavim Wc-om, u kome bi, umesto baba-sera, zaposlili manekenke da nam dodaju rolne toalet papira, i to besplatno... :D
Znam da je tako nešto moguće, ali i da skoro niko ne misli (kao ja) da bi to bilo potrebno...
Dobro, za manekenke bismo se složili :D , nego, mislio sam na stadion...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
...evo, gazda, ti si na primer, koliko ja znam, lovac, je l tako, pa mu slično dođe da ti kažem, a što ti loviš kad mesa ima u supermarketu, a i životinje možeš da gledaš u Zoo vrtu...
E, ali, jbg, nije isto......

Mesa punih hormona koje namerno trpaju da bi nas trovali. DA, 90% mesa koje jedem je divljač, pogotovo riba, koju sam uhvatim. Drugo, divljač ne možeš da kupiš u prodavnici, jer je zabranjeno da se prodaje. Dakle, ako voliš to meso nema ti druge nego pušku u ruke. OK, OK, volim i da pucam, do te mere da godišnje ispucam omanje skladište municije, na strelištu, naravno :D

Nazad na temu. Stadion nije samo zbog toga da se privuku fensi navijači nego da klub nešto i zaradi, jer biće tu i drugih objekata, a ne samo stadion.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.148
Reaction score
4.616
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Slazem se od prve do zadnje u ovom upisu!!!

koliko smo samo zadnjih 10 godina potrosili u obnovu stadiona da bi koliko toliko ispunili zahteve uefe, mogli smo jos naci par sponzora i izgraditi novi a ovako se jebemo i strepimo bukvalno svake godine...to samo ima kod nas...posle kukakmo i amerika nam kriva hahaha

umesto da se ulozi, nadju sponzori i posle napravis 100 dodatnih stvari uz stadion od cega ce biti zarade, kao svugde u evropi...od cega ces onda zaradjivati vise nego na prodaji za ulaznice....ali ne...mi se u 2014. godini jos uvek jebemo sa cepanjem karata ispred stadiona i to nam je jedina zarada od stadiona.....smesno...

Ako si zaboravio da te podsetim da projekt našeg novog stadiona godinama leži u nekoj fioci i ne može iz nje da izađe a čijom krivicom mislim da smo to davno raspravili.Sve ovo šta si napisao ispada da je krivica samo naša:confused
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.189
Reaction score
2.830
Локација
Где год ОН да игра!!!
Eh kako se radovah one sezone kada je Zeka objavio da se igra poslednja na ovom sadašnjem stadionu! Al' bagra nas sjeba, mislim ciganija! Što je rekao neko, za nekoliko godina na stadionu neće moći da se igraju medjunarodni mečevi! Iskreno, ne razumem vas većinu koji se nešto ložite na sadašnji JNA! Pa zamislite da imamo nov stadion u engleskom fazonu sa nekih 40.000 mesta! Zamislite kakva bi to fešta bila na evropskim tekmama!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
A atletske nema , pa uzivanje . Dahces im za vrat celu tekmu. ciganski lobi nas je sjebo tada .. Kuku gde mi da to odradimo pre njih ma idi ...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Stojance burazeru zasto se cudis.Mnoge su stvari u ocima mladzih narastaja(pretpostavljam da je monSi jedan od tih mladzih,ako nije izvinjenje) izgubile znacaj,sasvim su drugi kriterijumi sta je svetinja a sta nije u ova nova vremena,neke druge vrednosti su na snazi.I to je OK valjda tako treba da bude,nova vremena novi ljudi ,nove vrednosti.Sto se tice mene ja (jos)zeljno ocekujem dan kad cu spakovati porodicu i pravac za BG u nas HRAM da osetim istoriju da budem deo GROBARSKE FAMILIJE, da osetim huk na Je-Ne-A ,da kazem mom klincu-sine ovo je taj stadion ,ovo je taj klub uzivaj.Samo da je zdravlja dace Bog da zapevam "Fudbalski to je Hram stadion JNA.....:pfc:
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Pogledajte malo godine izgradnje engleskih stadiona. Najcesce kraj 19. ili pocetak 20. veka. Ali i dan- danas se igra fudbal na tim zdanjima.
Nas JNA je ove godine navrsio 65, ja bih voleo da na njemu igramo jos makar 35, a tada, ako bas mora, neka ga ruse, ali da na tom mestu napravimo samo i iskljucivo STADION, a ne neko sranje u sklopu trznog centra, ili slicno.

Uzgred, JNA je u sasvim dobroj formi, iako se mozda na prvi pogled tako i ne cini, ali taj stadion je kadar da na njegovom travnatom tepihu protrci jos dosta generacija igraca Partizana.

Da dodam jos nesto, vidim svi bi da imaju stadion bez atletske, a gde bi onda trenirao AK Partizan? I da nadje neko mesto, opet je (po nas) mnogo bolje da je tribina odaljena od terena, najbolji primer je Pionir i gadjanje protivnika svaku evroligasku utakmicu. Mogu misliti kako bi pljustale kazne od UEFA da tako nesto radimo na fudbalu. Radi se i na JNA , ali u mnogo manjoj meri, a i ko pokusa , tesko ce i da uspe u nameri.
 
Top