Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Mutavi je pričao da neće on da prodaje "ime na dresu" generalnom sponzoru za 200, 300, 500 hiljada... bilo bi lepo da vidimo koliko je teško to sponzorstvo... i šta smo mi obavezni... jesmo obavezni da pijemo pivo?

I kad je taj ugovor potpisan? Jel' bila neka svečana ceremonija potpisivanja ili nešto slično? Moguće da sam propustila taj svečani momenat....
 

Dr.Hofmann

Guest
Ih a nama se kao žuri sa postavljanjem stolica, pa ako je neko vremenom istreniran da bude neko strpljivji od Japanskog samuraja to su Partizanovi navijači, par meseci tamo vamo nam ne znači ništa...

Možda i bolje da sačekamo malo taj rasplet sa stolicama...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
. jesmo obavezni da pijemo pivo?
.

Ako moramo da pijemo pivo...Onda ovo sa pivom i nije neki veliki problem.:D
Inace,za razliku od mnogih,ja na sajtu ne vidim nikakvo poboljsanje.Neke sitne kozmeticke sitnice se primecuju,ali nista vise od toga.
Ovo postavljanje crno-belih stolica koje ce da traje godinu dana,a ne 4-5 dana kao sto je normalno je jos jedan dokaz kakav nam je Marketing,a i ceo klub.Nemamo mi nikakav Marketing,nemamo ni klub,nemamo nista.
A onoj mutavoj budali je koliko se secam u programu bio "Novi Stadion".Kreten sad hoce da nas ubedi da se stolice menjaju godinu dana???U Skopju su za 3 dana izvadili 14.000 stolica na jednoj tribini (bili kao nasi na JNA) i zamenili ih za stolice koje su drugacijeg tipa(na preklopu).A nasima treba godinu dana,jos ce nam opet uvaliti one najeftinije...
Neka se nose u pm i oni i njihov Marketing.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Ja bih vama (nama) samurajima poskidao sve stolice sa Stadiona, da malo vežbate sedenje i meditaciju na betonu (i dupetu)...

Al' ne može zbog UEFE...međutim, i dalje nisam samo za crne i bele stolice, iako većina jeste, pisao sam već ranije zašto...

Ja sam za bordo-teget stolice, ali tako da svaka ima štrafte k'o dres...a može i još nekih boja da bude na stolicama, znači, može i crnih i belih, ali, ne bih da na bilo kom sektoru preovlađuje crvena boja...zato i rekoh da stolice (ako su bordo i teget) budu, svaka ponaosob, na štrafte...
Da, možda bi stvarno pravo rešenje bilo da upotrebimo obe naše kombinacije koje smo imali na dresovima, tokom istorije...? Tako bismo ,,razbili,, monotoniju, umesto da se odlučimo za samo dve boje...malo je to boja za onoliki prostor...

Ne pijem pivo, ne razumem se baš mnogo u internet, nisam na ,,Fejsu i Tvitu,, a i nervira me kada se izgled sajta promeni, jer onda teže nalazim ono što sam ranije nalazio za milisekundu - ali, znam da to mlađe zabavlja, i da im se sviđa...svako vreme nosi svoje breme, o tempora, o mores...

Ne mogu reći ni da se preterano razumem u dijalekte, izgovore i akcente, kao i u ,,čitanje,, sa lica, i ,,čitanje,, nečijih gestova, gestikulacija, grimasa, ali...volim da pokušavam da tumačim ponešto kada posmatram i slušam neku osobu...i to me jako zabavlja...

Prvi put videh Snežu Marketing u jednoj takvoj situaciji, doduše, na sajtu samo, i, bilo mi je baš zanimljivo da studiram njen ,,psihološki profil,, i slušam na koji način akcentuje pojedine reči...zna li mi neko reći, odakle je ona, gde je živela, itd...?
Da li je u mladosti nekad slušala onu Šabanovu, ,,Sneg je opet Snežana...,, ili možda onu, od Peđe D' Boya ,,Sneeežžannaaa,,...itd, i tako to...
 

Dr.Hofmann

Guest
Ovaj Samuraj je odlučio da do daljneg utakmice posmatra iz moje fotelje u dnevnoj sobi , tako da ja iz perspektive novopečenog foteljaša, mogu reći, zabole me za stolice i meditaciju:D

Druga stvar, u moru problema koje su zadesile naš klub boja stolica je važna koliko i odnos nataliteta i mortaliteta u Svazilendu:D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Užički kadar Baneta bumbara... pardon - Roleksa...

Ali nije ona tu po političkoj liniji, nego zato što, po sopstvenim rečima, ima obimno iskustvo: vodila je sopstveni ugostiteljski objekat na Zlatiboru, bila je u UO Turističke organizacije (dal' Užica i Zlatibora, ne bih da se ogrešim), a bila je i u marketinškom timu Megatrenda...

A po akcentu, ipak mislim da je pre slušala onu od TOmislava Čolovića "Lepa Sneža nagazila ježa"
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Ja sam za bordo-teget stolice, ali tako da svaka ima štrafte k'o dres...a može i još nekih boja da bude na stolicama, znači, može i crnih i belih, ali, ne bih da na bilo kom sektoru preovlađuje crvena boja...zato i rekoh da stolice (ako su bordo i teget) budu, svaka ponaosob, na štrafte...
Da, možda bi stvarno pravo rešenje bilo da upotrebimo obe naše kombinacije koje smo imali na dresovima, tokom istorije...? Tako bismo ,,razbili,, monotoniju, umesto da se odlučimo za samo dve boje...malo je to boja za onoliki prostor...
Мислиш? Шта кажеш да позади напишемо презиме и број сваког играча који је до сада играо за Партизан? И спонзоре напред, не би било лоше... А на доњи део столице да урадимо фазон шортс... У источној ложи у боје и штрафте какве су нам некада (и сада) биле (јесу) тренерке, а у западној да их офарбамо у Зекстрина одела.

ЈЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕСТЕ. :buhaha
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
И да на разгласу пуштамо песму: Лепаа Снеежаа нагазила јеееежжжаа!
Ух милине!
:buhaha
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Kad sam prvi put procitao tekst, razumeo sam da je rok za postavljanje stolica do kraja ove godine. Jednostavno sam preleteo pogledom preko cifara "2013", i bio ubedjen da pise "2012", jer mi ni na kraj pameti nije bilo da u ovom slucaju moze da se radi o sledecoj godini. :pop Bukvalno, kao da grade novi stadion, sto rece neko pre mene... Jao, jao, jao... Razocaranje je blaga rec za ovo. (Ko mi je kriv sto sam uopste nesto i ocekivao. Zar ne?) Stvarno smo tragikomedija. I Lav i mi ovakvi, kad nas tako zajebavaju. OK, bolje ikad nego nikad, ali zar sve mora da ide tako jalovo? A "derbi u ispijanju piva" necu ni da komentarisem...:puke

Bilo bi jako korisno kad bi neko, ko je u prilici, uspeo da sazna kakav je plan kad su u pitanju te stolice. Da se unapred razjasni koje stolice ce se stavljati, koje boje, kako ce tribine izgledati, da li ce nesto pisati na njima itd., da nas ne saceka i tu neko neprijatno iznenadjenje poput ovog, po principu i "ono sto se konacno uradi, ne uradi se kako treba", pa da nam i nove stolice presednu. Ako ikada i dodje zavrsetak tih radova. Nista me ne bi zacudilo da se "do kraja 2013." sve izjalovi i zaboravi, tj. ostane mrtvo slovo na papiru.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Eto, da se i ja uozbiljim:

Naravno, ima bitnijih stvari nego što su to stolice, kada je neki klub (u ovom slučaju, ovaj, naš!) u pitanju, ali čak i postavljanje stolica, njihov dizajn, boja, uklapanje u arhitekturu Stadiona, svrsishodnost i dizajna i boja, sve su to stvari kojima treba da se pozabavi neki pravi stručnjak za to, dizajner, arhitekta, esteta, itd...a ne amater!

Možemo mi na forumu da pišemo sve i svašta (na primer i o stolicama, i o stadionu, ili, na temi o Vojsci i o Migu - 29), ali ozbiljan posao, treba da odradi ozbiljan, obučen i obrazovan profesionalac (o stolicama treba da povede računa k'o što rekoh neki ozbiljni arhitekta, dizajner, esteta, i još plus Partizanovac, koji bi poveo računa o nekim našim tradicijama, a Mig može da vozi pilot obučen za taj avion, a ne neki priučeni amater...a mi na forumu možemo o Migu samo da ,,piskaramo,,...)

Nažalost, u Srbiji se često poslovi, ili prilika za odlučivanje o nečemu, ili bilo čemu (pa tako i o stolicama na stadionu!), dobija putem neke veze (političke, ili veze neke druge vrste), a ne na osnovu nekog kvaliteta, koji čovek kojem daju odgovornost za nešto, zaista poseduje...

Eto, ostaje samo da se nadamo, da bar stolice na našem stadionu, mogu da budu postavljene u nekom razumnom roku, i u nekom razumnom dizajnu...

Kažem, ostaje samo da se nadamo...
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Gledam slike na facebook stranici i na svakoj Lepa Sneža. Kao da je ovo sve njena lična promocija. Baš mi je bez veze.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Sneza kanda nesto radi:D Dobro ona jeste kadar Mice Megatrenda sve to stoji ali bar se nesto pomera, kako tako, ovo sa pivom je nebuloza decenije. Sta takmicimo se koliko sam skapirao sa najsrbskijim navijacima vaseljene i pobednicima svih kvizova i SMS glasanja za stolice(oni za bus), izgubicemo.

E bede bedne od sponzora ni stolice ne mogu da nam stave. Sneza privlaci neku paznju sto kazete vise njenih slika nego sprtista, videcemo na sta ce to izaci.
Ali sve je to sminka klub je truo dok je Mutavi tu osim sportskog dela, Crni iz Tripkove se popravlja:D
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Kad su stavili tekst, nadam se da su ga pročitali do kraja.
Toliko o Partizanovim štampanim glasilima, uz nadu da će se jednog dana opet pojaviti onaj stari, dobri "Partizanov vesnik", pa makar i na običnom, novinskom papiru. Mislite o tome.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ах, маркетинг ради пуном паром :roll:

http://www.sr.partizan.rs/partizanovi-casopisi-kroz-istoriju/

Преузето са блога http://crno-bela-nostalgija.blogspot.com/search/label/Partizanovi časopisi

Наравно без навођења извора.
To se redovno radi u Srbiji. Evo ja danas čitam gradske novine i vidim da su mi najopuštenije skinuli dva teksta sa sajta i ostavili ih nepotpisane.
Stvarno mi nije jasno, valjda postoji neki red.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Ih, 'ajde molim te, i vi ste stali za tekst-dva... kao da je sapun pa će da se istopi :buhaha:

Šalu na stranu, nedopustive su takve stvari, ali se dešavaju. .. često i svuda...

Dopada mi se novi sajt, mada što se mene tiče, ni izgledu starog ništa nije falilo... za sada kod novog ne primećujem neke bitne pomake u funkcionalnosti, tako da je, za sada, što se mene tiče, ovo samo promena radi promene....
 
Top