Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Kakva glupost!
Bilo bi lepo da počnu da im dodeljuju trofeje za najboljeg strelca na pripremama. I onda za 15 godina naprave rubriku ½Stari asovi-golgeteri½ i urade pričicu sa Washington-om i njegova sećanja na sjajnu golgetersku seriju na pripremama u Dubai-u!

U poslednje vreme me baš slatko zasmejavaš :buhaha.

Slažem se da je potpuna glupost u statistiku ubacivati bilo šta što nije sa zvaničnog meča odnosno spajati zvanične i prijateljske.
Ako hoće već da se pokaže ukupan broj odigranih utakmica, odvojiš zvanične utakmice, pa onda dodaš kolonu pripremne, prijateljske...itd. Mislim da nije loše imati i tu informaciju ali samo kao odvojenu od ovog osnovnog dela.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Normalno da je glupost.
Pre neki dan Aškovski daje intervju ½Divan osećaj dati gol da debiju½ (u tom fazonu) a ovamo ga vode da je odigrao 27 utakmica!

Uhvatio sam se njega trenutno ali znači da su svima dopisane prijateljske utakmice. Ne mogu da verujem! Ne treba ništa da se računa sem zvaničnih mečeva, JSL, KUP, i EVROPSKE UTAKMICE!
Nije ni glupost niti dopisano, uvek je stajalo tako na zvanicnom, nigde ne pise da je neko odigrao toliko ligaskih utakmica, vec da je odigrao toliko utakmica za Partizan.
Kao sto svaki crveni karton sa zvanicne prijateljske utakmice moze da se racuna tako moze i utakmica.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Kraj rasprave o prijateljskim, zvaničnim i nezvaničnim utakmicama, tema je marketing!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
kad smo kod marketinga...odem na partizan.rs, kliknem na srpski, a onda salje na sledecu adresu:

http://62.240.13.111/

Sprdnja malo, a? Ne bi bilo lose da mi pise partizan.rs u browseru, a ne ove brojke...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa jos nije gotov sajt. To je normalno dok je sajt u izradi jer se prebacuje na jaci server verovatno.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Не знам али од када је ова госпођа преузела "маркетинг" ми ређамо победе, и то убедљиве :D
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.675
ja mislim od kako su posetili Nika Vujcica da redjamo pobede:wink:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Ja mislim da od kad su počeli deca da se igraju, mi ređamo pobede :D
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Сигурно је од свега по мало па зато деремо :)

Клупски сајт је бољи од претходног али није сада ништа толико специјално да би се то бројало као екстра одрађен посао. Сасвим солидан преурађени темплејт.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Филиповићева: Дуго смо тражили генералног спонзора

1 окт, 2012
Директорка маркетинга Партизана, Снежана Филиповић, рекла је да нови сајт црно–белих који је од данас у функцији има велики значај за промоцију клуба и додала да шампион Србије има амбициозне планове у наредном периоду:

ФОТО: www.partizan.rs
– Интернет страница има велики значај за промоцију самог клуба у националним, тако и у интернационалним оквирима. Оно што бисмо волели да се не промени, јесте податак да сајт има преко пет милиона прегледа годишње. Промене су направљене у структури сајта и његовом садржају. Познато је да је сајт Партизана увек ишао испред осталих сајтова код нас и слободно можемо рећи да настављамо традицију.
Као један од највећих успеха маркетинга Партизана, она је навела низ активности око довођења нових пословних партнера, а пре свега потпистивање уговора о генералном спонзорству са компанијом „Карлсберг“.
- Дуго се радило на проналажењу генералног спонзора клуба и сарадња са Карлсбергом је потврда доброг рада у Партизану, посебно имајући у виду да се ова компанија у свом пословању, када одлучује о давању спонзорства, руководи искључиво комерцијалним разлозима. Очекивања су нам се поклопила и резултат тога је “Лав” на грудима играча.
Филиповићева је подсетила да ће Карлсберг, односно Лав пиво бити генерални спонзор у текоћој сезони, а да постоји могућност да се тај статус задржи и у сезони 2013/2014. Она је додала да ће у будућности клуб из Хумске наставити са склапањем квалитетних спонзорских и пословних аранжмана са успешним компанијама.
Директорка маркетинга навела је и да Партизан ради на припреми званичне апликације за мобилне телефоне и таблет рачунаре и најавила кацију „Да нам свима буде топло”, која ће почети 20. октобра и трајати до 15. децембра, а циљ ће бити прикупљање одеће за оне којима је то најпотребније.

Koliko sam cuo, ceo posao sa Karsbergom je odradio momak (Vlada se, mislim, zove) koji je po dolasku ove karikature napustio marketing, tako da je Djurinoj maskoti ostalo samo da finisira pricu i zauzme zavodljivu pozu na svom novom radnom stolu.

http://www.zurnal.rs/2012/10/01/filipoviceva-dugo-smo-trazili-generalnog-sponzora/index.html

Sigurno ovde ima ljudi koji su upuceniji, pa neka me isprave ako gresim.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Дуго се радило на проналажењу генералног спонзора клуба и сарадња са Карлсбергом је потврда доброг рада у Партизану
To, što se radilo toliko dugo na pronalaženju sponzora je, naprotiv, potvrda očajnog rada u Partizanu. Kao da je želela da kaže da je klub dugo birao, odbijao ponude raznih sponzora, dok se naposletku nije pojavio Carlsberg. A onda je, posle dugo nećkanja, klub ipak prihvatio uslove ove kompanije..Što je najverovatnije zasluga novog direktora marketinga.:banghead
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
http://www.mondo.rs/s261554/Sport/Fudbal/Veciti_derbi_u_ispijanju_piva.html


Компанија Карлсберг Србија, спонзор је ФК Партизан и ФК Црвена Звезда. Као спонзор Партизана обавезали су се да ће до краја 2013. поставити црно-беле столице на ЈНА, док је ФК Црвена Звезда до истог периода обећана куповина клупског аутобуса. Међутим, компанија Карлсберг је одлучила да се једно од обећања (црно-беле столице или аутобус) испуни раније. Пре рока ће бити испуњен услов клуба чије брендирано пиво буде прво достигло одређену количину купљених лименки у продавницама.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.027
Reaction score
26.107
Локација
ante portas
Dakle mi cemo te stolice da otplacujemo preko kupovine Lav piva :D .
Drugim recima navijaci ce isfinansirati stolice tako sto ce da kupuju pivo .

Edit: Joco pa ako su dobili priliku da sponzorisu svoje ime i logo na dresu Partizana i to u Ligi Evrope mogli su da nam odrade stolice .
Oni reklamiraju svoje pivo preko nas i to ni manje ni vise u LE a veruj mi to uopste nije mala stvar .
 
Последња измена:

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
A ne nego ce nam neko dati nesto na lepe oci...
Zasto mi se cini da ce cigani dobiti autobus a mi izvisiti za stolice...
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Ovi uslovi trebalo bi da budu ispunjeni najkasnije do kraja 2013. Ali, postoji realna mogućnost da se sve završi mnoge pre zacrtanog roka. Međutim, Partizanu i Zvezdi u tome je potrebna pomoć navijača, pogotovo onih kojima je pivo omiljeno piće.

Какво просеравање, као да нам граде стадион, па постављају рок од 15 месеци. Па тих 30 000 столица је могуће заменити за 20 дана, а не верујем да је цена столица преко 500 000 еура на ту количину. За такву инвестицију то и није неки велики износ.
Овако нас неко условљава и поклања нам нешто као да смо бедници најгори.

Мени не би сметало да столице буду и бордо тегет, јер ми се чини да би распоред црно белих столица уколико се лепо не уклопи може бити монотон.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Да али цигани кажу да не пију лав пиво од кад су нама постали генерални спонзор :lol:
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Ау бре рођаци, па ви нас зајебавате...
Какав је ово генерални спонзор који курац кад нас уцењује за пишљиве столице. И то уцењује нас да ће помоћи циганима ако не будемо добри. Какав бре вечити дерби у испијању пива, јесте ли ви нормални. Не би купио ово говно од пива сад ни из ината.
 
Top