Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.086
Локација
ante portas
Prvo rucak sa Terzicem i Kokezom pa sad ovo.Preselo mi je jutro kad sam procitao ovo.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Bilo je prica da Marko Nikolic ide na leto u italiju i da ce zato Tomic biti zamena. Ne znam zaista sta je sad u pianju.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Mislim da su posle ovoga zasluzili da ih pljujemo!
Sastanci sa terzicem, ovo sranje.. vec su mi dokurcili smradovi.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Objavio je i ganzzi mozzart...Klasican primer sabotaze kluba. Tri dana posle izbora, prvi potez je smena trenera koji je napravio plus 6 i izborio LE u nikad gorim uslovima.:prekrsti Tumbakovic jos jednom pokazuje kakva je gnjida. Javno je podrzavao Nikolicev rad. Kakav je ovo skup ništarija na jednom mestu...
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Izgleda da je ipak Fofanina struja pobedila na izborima. Dole picko celava, rasisticka!
Prokleti navijaci, proklet klub.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Generalni direktor Partizana za “Sport”: Prvo plate, pa ostali „požari”, radim na dovođenju generalnog sponzora

DLS - Z. IVKOVIĆ | 29. decembar 2014. 09:51 | Komentara: 0
Vazura: Došao sam u Humsku da obavim svoju profesionalnu dužnost, da postavim klub na stabilne noge i učinim sve da ga vratim na staze stare slave






Miloš Vazura foto: D. Babović



Nijedan operativac Partizana ne odmara, niti će odmarati tokom novogodišnjih i Božićnih praznika, jer situacija u klubu nije nimalo laka i potrebno je obezbediti plate radnicima, kako bi sa osmehom dočekali praznične dane.


Novi generalni direktor crno-belih - Miloš Vazura postavio je tu obavezu sebi kao prioritet i tokom minula četiri dana gotovo nije napuštao prostorije kluba iz Humske. Pored gorućeg problema - dugova, mladi stručnjak ima jasan plan kako da posrnulog gigatna ponovo vrati na noge i finansijski ga stabilizuje u potpunosti, pa ga čeka ozbiljan rad u reogranizaciji poslovanja i marketinga.
Vazura napominje da do sada nije radio u sportu, ali je sticao iskustvo u državnim institucijama, što je i mnogo veći izazov.
- Partizan je moja velika ljubav otkako znam za sebe i počastvovan sam činjenicom što sam dobio priliku da radim i pomognem klubu - kaže Miloš Vazura za „Sport”. - A, pored toga došao sam u Humsku da obavim svoju profesionalnu dužnost, da postavim klub na stabilne noge i učinim sve da ga vratim na staze stare slave. Niko od nas zato neće odmarati, kompletan Upravni odbor, počevši od predsednika Zorana Popovića do ljudi u sportskom sektoru su svakodnevno angažovani na rešavanju problema i tekućih pitanja.
Da li ste do sada bili angažovani u sportu?

GRUBOR POMAŽE MLADOM STRUČNjAKU Kako je već ranije najavljeno u medijim, uz Miloša Vazuru će raditi i generalni sekretar Darko Grbor, koji će mladom stručnjaku pomoći da se adaptira na novo radno mesto i uputiti ga u sve tajne Partizana.
- Darko Grubor ostaje na mestu generalnog sekretara, jer je godinama u klubu i njegovo iskustvo je zaista veliko. On će sve vreme biti uz mene i pomagati u poslu. Verujte mi da smo svi ushićeni i voljni da radimo, drži nas i entuzijazam i euforija. Svesni smo odgovornosti, veličine Partizana, što je izuzetno dobro, jer ćemo svu energiju usmeriti ka tome da pomognemo klubu i izvučemo ga iz teške situacije - kaže Vazura.
- Nisam, ali isto tako nisam razmišljao ni kada je došao poziv iz Partizana, iz razloga koje sam napomenuo. Moj posao je da klubu obezbedim normalno funkcionisanje, da rešim problem sa dugovanjima na svim nivoima i tome sam posvećen maksimalno.
Šta ste postavili kao prioritet?
- Još uvek prikljupljamo informacije, stvaramo jasnu sliku stanja, koje će verujem već posle vikenda biti kristalno jasno. Prioritet je da zaposlenima obezbedimo platu do Nove godine i učinimo im praznike lepšim i bezbrižnijim, a odmah posle 1. januara ćemo učiniti sve da imaju još jednu uplatu na račun. Postoji zaostatak od četiri prinadležnosti i to je dug koji mora da se izmiri, kako bismo nastavili dalje sa „gašanjem požara”. Potrebno je samo malo vremena da sagledamo činjenično stanje, jer plan već postoji.
Radnici su minule nedelje okončali štrajk?
- To je veoma lepa vest, jer su nam na neki način poslali poruku da veruju u nas i naše angažovanje. Zato i ne želimo da odmaramo, moramo jednostavno da uzvratimo na poverenje. Postoji problem i sa grejanjem stadiona, polovina objekta funkcioniše sa hladnim radijatorima i to je nedopustivo. To je takođe jedan od prioriteta.
Možete li da ocenite kakva je situacija u Partizanu u momentu kada ste stupili na dužnost?
- Situacija nije laka, ali ćete detalje saznati već naredne sedmice kada dobijemo tačan izvešaj. Sada bi to bilo nagađanje, a kada stignu izveštaji imaćemo jasnu sliku. Dobićemo tačan podatak o broju zaposlenih, a posle toga će se angažovati i revizorska kuća, koja će utvrditi tačna dugovanja.

KĆERKA MIA NAJLEPŠI POKLONKoliko se Miloš Vazura angažovao u novom zadatku u Partizanu, najbolje svedoči i činjenica da nije želeo slobodne dane, iako supruga treba da mu podari prvu prinovu u porodici. Kćerkica Mia je sigurno najlepši poklon Milošu za Novu godinu.
- Očekujemo prinovu svakog časa i moram da priznam da sam veoma uzbuđen. Kćerkica Mia je prvo dete u porodici i najlepši poklon, koji sam mogao da poželim. Ipak, i pored toga, nisam želeo da uzimam slobodne dane, jer sam se angažovao da i zaposleni u Partizanu dobiju svoje poklone - novac pred praznike i zato sam i u nedelju dolazio na posao, bio sam u klubu do 15 časova - napominje Vazura.
Koliko će otprilike vremena trebati da klub stane na zdrave noge?
- Daćemo sve od sebe da to bude što pre, a jasno preciziran plan ćemo predstaviti javnosti odmah posle praznika. I, to će biti jedno od retkih oglašavanja, jer smo došli da radimo i pomognemo, a ne da se promovišemo u javnosti. Bitno je da se oslobodimo dugova i onda će sve biti mnogo lakše.
Iako mu je uska specijalnost oraganizacio deo, Vazura, kao i svi „partizanovci” priželjkuje uspehe u sportskom sektoru kluba.
- Izuzetno bitno da i sportski deo kluba nastavi sa dosadašnjim uspesima i da se na kraju sezone osvoji titula, što svi prižljeljkujemo. To je već u domenu potpredsednika Ljubiše Tumbakovića i sportskog direktora Dragana Ćirića, u koje svi imamo neizmerno poverenje, kao uostalom i u stručni štab i ekipu. Funkcionisali su sjajno u najtežim momentima, verujemo da će u maju biti razloga za radost, ali i u julu, kada se svi nadamo nekom od evropskih takmičenja - jasan je Miloš Vazura.

RADIM NA DOVOĐENjU GENERALNOG SPONZORA!
Poslednje četiri godine Partizan je osvajao trofeje, igrao u evropskim takmičenjima, Ligi šampiona, ali i Ligi Evrope, međutim i pored sportskih uspeha, organizacioni deo kluba nije pratio tim, pa nije bilo generalnog sponzora, niti prihoda od marketinga. Miloš Vazura je odmah detektovao problem i napominje da se već uveliko radi na tom polju.
- Radim na tome da klub konačno dobije generalnog sponzora, jer se, koliko znam, ljudi u klubu nisu time ni bavili, već nekim drugim stvarima. Velika je greška što se čekalo da država nađe sponzora, jer to nije njihova obaveza. To se radi privatnim kontaktima i zato sam se već angažovao, postoji mnogo ljudi koji žele da pomognu. Ne mora to čak ni da bude kompanija iz Srbije, možemo da agnažujemo strane firme, ukoliko se, recimo, plasiramo u neko od evropskih takmičenja. To je nešto što sam naučio radeći u državnim institucijama i primeniću u Partizanu - jasan je Vazura.

KOLEGIJUMI ZA LjUDE NA SEKTORIMA
Mladi stručnjak planira da uvede niz novina u poslovnoj organizaciji kluba, jer su i ti segmenti, tvrdi Miloš Vazura, bili krajnje zapostavljeni. Ljudi na odgovornim mestima će morati da podnose izveštaje svake sedmice, kao i da pripreme šestomesečni plan aktivnosti.
- Uvešćemo kolegijume početkom svake sedmice, što do sada nije bila praksa ni u jednom sektoru kluba. Želja mi je da radnu nedelju počnemo izveštajem marketinga, direktora stadiona, direktora sportskog centra, što do sada nije bila praksa, niti se time neko bavio. Tražiću nedeljne i mesečne izveštaje, kao i da svako od njih unapred predstavi šestomesečni plan aktivnosti, koje su pripremili. Tako ćemo zajednički da odlučimo šta je dobro šta nije, treba li nešto da se koriguje, unapredi. To se do sada nije radilo i zato nismo imali priliva od, recimo, marketinga, koji je važna oblast - ističe Vazur

novosti.rs
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Било је то пре 26 година када смо ми навијачи осетили да би једна генерација Партизана могла да направи бум, јер је тренер који их је водио доста обећавао. Али гле чуда, сменио је Зечевић Јусуфија, што је био увод у смене у управи, а Партизан је завршио на 6. месту. Ко јебе Партизан, некад га ваља и мало саботирати, не би ли се поставили подобни кадрови. За то време, комшије су радиле на стварању екипе за освајање Европе, што им је и успело три године касније. Толико о том успешном генсеку, којем су испред носа отели најмање два играча златне генерације ц.звезде.

Четврт века касније, иста слика, исти прсти умешани. Раде гласачке машине као 1988, као да се у међувремену ништа није променило, као да није нестао читав један поредак, држава...

Овај клуб као да је, што рече наш друг форумаш, у временској капсули, отпоран на све промене.

А ми ћемо и даље да будемо овце за шишање, а вала и треба нас јебати.

Мучка ђубрад.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Nije proklet, nego je udbaška prćija 30 godina. Ovo je rukopis udbaškog kopileta Zarka Zečevića, koji su Mutavi i ekipa samo kopirali, a normalno je da nastavljaju ovi iz Stranke nepismenih Srba. Dakle, klub se konstantno peče na tihoj vatri, manje više stalno stanje dozirane krize, potresi u pravilnim ciklusima od po godinu, dve. Sve već viđeno.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Celokupno novo rukovodstvo je deklarativno dalo Marku podršku i obećalo mu maksimalnu autonomiju, ali i pomoć! Svi pojedinačno! Oči u oči, face to face, sami od sebe, trpali su se u red ko će prvi da bude!!! I to ne pre 100 ili 300 dana, nego u četvrtak, petak, subotu i u jučerašnju nedelju!

Vest koju je plasirao "Žurnal" je neverovatna. Meni se čini kao skrivena kamera, toliko mi je neverovatna. :prekrsti :eek: :pop

Ne želim u ovo da verujem, ali...bude li istine u svemu ovome, posle svega šta su Marku rekli oči u oči, face to face, dabogda im atomska bomba pala u klub i sve ih satrala!!! Od prvog do poslednjeg!!!

Tu onda više nije reč samo o Marku i o tome što su njemu u lice lagali, tu je onda stvar još 100 puta katastrofalnija!

http://www.zurnal.rs/fudbal/partiza...io-ozbiljnu-ekipu-u-nemogucim-uslovima-za-rad

Tromesečna suspenzija da bude razlog? More...Kao prvo, FSS može da duva kurac za pripremne utakmice u Turskoj, u krajnjoj liniji odigraju se tamo bez gledalaca i tačka - član 12 jasno definiše šta jesu a šta nisu javne utakmice (kad bi za trenutak zamislili nadležnost FSS na teritoriji Turske, što je samo po sebi smejurija)...Kao drugo, tri prvenstvene utakmice kazne - pa klub je sam rekao pre 2 dana da to ne priznaje, da će se žaliti...Kao treće, pa čak i da ostanu 3 utakmice kazne - raspored je takav da ćemo te utakmice dobiti (dve na JNA i protiv Donjeg Srema u gostima) i da Marko sa Mauricijusa telefonira u to vreme ekipi...Kakva crna smena zbog sramotne suspenzije...
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.435
Reaction score
11.912
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Kao što sam pisao u slučaju otkaza Rašoviću: Nikoliću tuži klub za svaki cent ugovorne obaveze.

Napalm i uranijum po Humskoj. RESET, majke vam jebem mrtve!
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Celokupno novo rukovodstvo je deklarativno dalo Marku podršku i obećalo mu maksimalnu autonomiju, ali i pomoć! Svi pojedinačno! Oči u oči, face to face, sami od sebe, trpali su se u red ko će prvi da bude!!! I to ne pre 100 ili 300 dana, nego u četvrtak, petak, subotu i u jučerašnju nedelju!

Vest koju je plasirao "Žurnal" je neverovatna. Meni se čini kao skrivena kamera, toliko mi je neverovatna. :prekrsti :eek: :pop

Ne želim u ovo da verujem, ali...bude li istine u svemu ovome, posle svega šta su Marku rekli oči u oči, face to face, dabogda im atomska bomba pala u klub i sve ih satrala!!! Od prvog do poslednjeg!!!

Tu onda više nije reč samo o Marku i o tome što su njemu u lice lagali, tu je onda stvar još 100 puta katastrofalnija!

http://www.zurnal.rs/fudbal/partiza...io-ozbiljnu-ekipu-u-nemogucim-uslovima-za-rad

Tromesečna suspenzija da bude razlog? More...Kao prvo, FSS može da duva kurac za pripremne utakmice u Turskoj, u krajnjoj liniji odigraju se tamo bez gledalaca i tačka - član 12 jasno definiše šta jesu a šta nisu javne utakmice (kad bi za trenutak zamislili nadležnost FSS na teritoriji Turske, što je samo po sebi smejurija)...Kao drugo, tri prvenstvene utakmice kazne - pa klub je sam rekao pre 2 dana da to ne priznaje, da će se žaliti...Kao treće, pa čak i da ostanu 3 utakmice kazne - raspored je takav da ćemo te utakmice dobiti (dve na JNA i protiv Donjeg Srema u gostima) i da Marko sa Mauricijusa telefonira u to vreme ekipi...Kakva crna smena zbog sramotne suspenzije...
Cekaj brate,ti si jedan od Odabranih kojima verujem na ovom forumu,ODUVEK!Znaci ni ti nisi siguran!Nisi valjda presao u sns:prekrsti
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.086
Локација
ante portas
Ovo ne bi uradio ni pomilovani radmilovacki guzojebac da su nam ga postavili na celo kluba.Ovo je nista drugo nego otvorena sabotaza pucista koji su prevratom na zboru usli u klub. Gnoji Zecevicu,gnoji.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Celokupno novo rukovodstvo je deklarativno dalo Marku podršku i obećalo mu maksimalnu autonomiju, ali i pomoć! Svi pojedinačno! Oči u oči, face to face, sami od sebe, trpali su se u red ko će prvi da bude!!! I to ne pre 100 ili 300 dana, nego u četvrtak, petak, subotu i u jučerašnju nedelju!

"A jedan poziv menja sve"
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Cigansko prolece je ove godine krenulo iz naseg kluba i to malo ranije.Jebem te drzavo!!Nadam se da su ovo samo novinarske patke..
 
Top