Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Sta je bre ovo ljudi, skrivena kamera? jebena sramota i ludacki potez, menjaju najboljeg trenera u zadnjih x godina

kakav ivan tomic? gde je on bio trener? sta je bre ovo?

aj tumbo postavi i djanija za direktora mladjih kategorija
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Klasična politička odluka. Tri dana posle dolaska na celo kluba, ej... Čak i da ne bude otimačine kao prošle godine, ovo će vrhunski da odradi posao destabilizacije ekipe. Govnima koja su prodala klub na ovako sraman način ne zelim više ime da čujem, makar odigrali 300 utakmica za klub. Mrš stoko!
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Kokeza otvorio sampanj...ceka svinjara,petardinja,tomica...dabogda se zagrcnuli,majku vam jebem!Jebo vas pickousti bagro IZDAJNICKA!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Po jutru se dan poznaje. Ko je gajio iluzije
po pitanju zeke, tumbe, cire, o ostalima da ne
pricam, onda su se sad otreznili.
Osecam da se ovde nece zaustaviti,
da najgore tek dolazi. Nije mi dobro otkad
ovo procitah, da mi sami sebe
urusavamo, kao sa Jusufijem, Stanojem...Secam se kad je smenjen Jusufi da je najveci garagan u mom gradu castio celu kafanu. Tada nisam odmah shvatio, ali nakon vremena jesam. I oni su znali gde im je najveca opasnost, kao i sada. Djubradi prodana!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Umalo nisam pao sa stolice.

Ovo je prosto neverovatno. Prosle godine smo promenili trenera kao prvi na tabelu, sada takodje. Kakvo ciganisanje majko mila, ne mogu da verujem...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Kao veliki postovalac lika i dela Ivana Tomica mislim da je ovo jedna od najsramnijih smena trenera u istoriji FKP, a sami znamo da ih je bilo dosta.

Sto se mene tice nek se svi nose u tri lepe picke materine...
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Čekajte, sad će Gordan Petrić da (opet) oštro istupi u javnosti protiv ovakvih poteza nove uprave? Ili ne?
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Mrtvi rasista,Fors, celavi prepotenko nije osvojio titulu prosle godine. Trebalo ga je i ranije smeniti.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Punks not dead!

Ivan Tomić (37), inače, nema obaveznu trenersku PRO licencu, ali bi tokom januara trebalo da postane polaznik novog kursa trenerske škole FS Srbije. Trenutno obavlja dužnost selektora omladinske reprezentacije.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
I da osvoji titulu, i da igramo LS ovo je dzulovski potez koji vise prilici onima iz rupe.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
I šta ćemo mi Grobari da uradimo povodom ovoga?
Kao i uvek ništa . . .
Mutavi je da pokrije neslaganje sa Stanojem dovodio Granta(koji ipak ima trenersko ime) , a Zec odma ubacuje poletarca Tomica(ako je istina sve ovo sto se pise , mada Sensei napisa da jeste).
Ne ulazim u Tomicevo "Grobarstvo" , ali ljudi , on REALNO, po iskustvu, nije dorastao ni Teleoptiku . . .
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
I na kraju se ispostavilo, da je ipak taj Dusko, koji je prolupao , secer ga unistio , ne zna sta prica, za sve bio u pravu. Sad cak po nekoj teoriji i ono otvoreno stajanje na stranu govana iz prosle uprave iz ove perspektive i nije tako los potez, znao je on da moze biti samo gore. Voleo bih da da ostavku na mestu predsednika JSD, i javno podrzi Nikolica.

Nikolic je trenercina kakvog dugo necemo imati. Mozda sada , kazem mozda , i uzmemo titulu cisto da ne bude bas toliko providno, ali posle toga nam sledi brza propast. Ocekujem neko zvucno pojacanje, maksimalno sminkanje.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Obozavaoci Machiavelli-a ima da zive zanavek... Rodili se kao govna,ziveli i umrli kao govna.Nazalost,kurva sudbina uvek prica o njima!
NISMO ISTI!
Dukljanin,Sale i Marko,uvek NASI!
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
I na kraju se ispostavilo, da je ipak taj Dusko, koji je prolupao , secer ga unistio , ne zna sta prica, za sve bio u pravu. Sad cak po nekoj teoriji i ono otvoreno stajanje na stranu govana iz prosle uprave iz ove perspektive i nije tako los potez, znao je on da moze biti samo gore. Voleo bih da da ostavku na mestu predsednika JSD, i javno podrzi Nikolica.

Nikolic je trenercina kakvog dugo necemo imati. Mozda sada , kazem mozda , i uzmemo titulu cisto da ne bude bas toliko providno, ali posle toga nam sledi brza propast. Ocekujem neko zvucno pojacanje, maksimalno sminkanje.


Ja ocekujem vise zvucnih pojacanja, jebi ga, tako se nabijaju dugovi + kredit koji da uzmemo i udri, eto nas za 3 godinu u situaciji kao cigani samo nama drzava nece oprostiti dugove nego nas gurnuti u podrum...
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Ja sam očekivao da će se danas špekulisati o smeni Marka Nikolića jer je od juče Stanojević slobodan, ali mi ni na kraj pameti nije palo da će ga stvarno najuriti. Prosto ne mogu da verujem, a posle neka neko iz uprave izađe pred kamere i neka nam kaže da je ovo u interesu Partzana... Čovek je prvi na tabeli, kara cigane, igara Evropu, nije ispao iz kupa i oni ga oteraju?! Kao što je neko od kolega sa foruma već napisao, prvo ručak sa Terzićem i Kokezom, a sad ovo? Da li ovako počinje zvezdino proleće? Sramota! :banghead
 
Top