Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Na danasnji dan me je postalo sramota da kazem za koga navijam (bar u fudbalu).

pa me vi osudjujte koliko vam je volja
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Buduci da celavom treba da se isplati oko 240 iljada za dvije godine,iskreno se nadam da ce ih tuzit u slucaju kasnjenja rate od makar jednog dana.
A volio bih da ih jos dostina trenera tuzi.
O Tomicu ne bih dalje,o njemu kao coeku imam konstantno misljenje od 2008.
Sramota.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Fino je Rambo Amadeus rekao: "Nama je, tokom vijekova, u genima utisnuta sposobnost da trpimo nepravdu i tlačenje, da ne kažem apatija".

Pa ono, super nam je. Koji qrac da se organizujemo i da radimo bilo šta?
 

StefanG

Početnik
Учлањен(а)
17.01.2014
Порука
136
Reaction score
4
Na danasnji dan me je postalo sramota da kazem za koga navijam (bar u fudbalu).

pa me vi osudjujte koliko vam je volja

Što da te bude sramota, ti navijaš za Partizan kakav voliš, druga je stvar što od njega razni ljudi godinama stvaraju sprdnju i ruglo, ali ti navijaš za Partizan koji vidiš drugačijim očima od ljudi iz Uprave kao i većina navijača Partizana :confused
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Hejslel, nije njima to problem. Njima i odgovara gomilanje dugova. Cilj im je vrlo jasan.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Narodu se ne može ugoditi, ode mutavi, burek, ružić, a vi se nervirate jer su spasioci Partizana smenili trenera, pa valjda oni najbolje znaju...

Jebem ti sve kad neko može da veruje ološu naprednjačkom :banghead:banghead
 

StefanG

Početnik
Учлањен(а)
17.01.2014
Порука
136
Reaction score
4
Ajmo da krenemo sa nekom peticijom kao za Moreiru?!!!!

Valjda mozemo nesto da pokrenemo jebem mu mater! Kako su mogli navijaci Makabija.
Ako tvrdimo da smo najbolji navijaci onda daj jednom da pokazemo u ovakvom trenutku.
Ako treba da pisemo novinama, raznim medijima..

PODRSKA ZA MARKA NIKOLICA!!!! SMRADOVI IZ UPRAVE ODJEBITE OD NASEG TRENERA!

sp-nikolic.jpg

Podržavam ideju, možda vam izgleda smiješno, ali sjećate li se peticije za dolazak Rivalda. Što je najbitnije peticija je imala dovoljno potpisa za dobar odjek u javnosti, na portalima, u novinama...

Čulo se za glas i mišljenje navijača i simpatizera, a što Uprava nije to šljivila mnogo to je druga stvar.

Moje, vjerovatno mnogima i nebitno mišljenje je da treba pokušati sa nekom internet peticijom, malo raširiti po društvenim mreža, a onda će to lagano krenuti i po raznoraznim portalima, dobiće veliki odjek. Pa makar ništa ne dobili time, ništa i ne košta da pokušamo.

Da se podsjetimo kako je to bilo sa Rivaldom:

Peticija:
http://www.peticije24.com/zahtev_navijaa_partizana_za_jednogodinji_ugovor_sa_rivaldom

Propraćenost:
http://www.sportal.rs/news.php?news=64672
http://www.pressonline.rs/sport/ost...ana-napisali-peticiju-za-dolazak-rivalda.html
http://www.sportklub.rs/navijaci-partizana-zele-rivalda
http://mondo.rs/a228722/Sport/Fudbal/Navijaci-Partizana-Dovedite-Rivalda.html

Tada je čak i zvanični sajt ispratio sve, na neki način (prenijeli su priču sa MONDa):
http://www.partizan.co.rs/24475-navijaci-partizana-dovedite-rivalda/

Neka WebGazda ili neko drugi sa dužim stažom i ugledom na ovom forumu razmisli, pa ako ste za da krenemo, npr. ovdje http://www.peticije24.com/

EDIT: Vidim da je zive pokrenuo, dobro je, samo ljepši tekst neko da složi :)
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
GAZDA I SVI MODERATORI moj savet iako sam nebitan da se od sad pa u buduce banuje svako ko podrzava ovu vucicevu upravu.
kao sto je vazilo pravilo za snajdera.
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
Jos u to vreme 14k potpisa kada se tri puta manje pisalo i pratilo po forumima i mrezama... 'ajde nek neko skocka peticiju na brzinu pa da rasiirmo...
 

ZS

Početnik
Учлањен(а)
06.11.2009
Порука
53
Reaction score
6
Локација
Šumadija
hgg.jpg



Kako sada ovo zvuci smesno u odnosu na sve ono sto bi rekao u ovom trenutku... Mamu li vam...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
PISITE MEJLOVE!!!!!!

EVO PETICIJE:
http://www.peticije24.com/podrka_za_marka_nikolia

Jbga tekst nije nesto, ali sam na brzaka napisao. Ako neko slozi to malo bolje prekopiracu. :?

DAJTE LJUDI DA POKRENEMO NESTO JEBOTE!!!!! :banghead

Glasajte za pocetak. Ako neko moze da napise bolji tekst neka mi posalje ili postavi ovde.

Saljite ovo na ove mejlove:
[email protected] | [email protected]
[email protected], [email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Mail: [email protected]
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Koliko je smesno bilo citati izjave tkzv uticajnih forumasa koji imaju strasne insajderske informacije da ce ovaj klub konacno da stane na noge pa cak i da pomogne KKu i ostalim clanovima JSD-a. jos tuznije sto su ljudi poceli da im veruju.

a uprava nam je posle 2 dana uzvratila sa ..

1. najavom 8 miliona kredita
2. smenom nikolica (u pravo vreme jer ce do pocetka prvenstva svi da zaborave na njega a zamena mu je covek koji se nikad nije bavio tim poslom. bar da su Stanoja vratili)
3. priprema se smena DV-a sa mesta predsednika JSD-a tako da vise nece imati ko da ih ugrozi.


Ko ode na stadion daje legitimitet ovoj upravi. Kao BBB prazan stadion do daljnjeg! Imamo druge sekcije SD-a za koje valja navijati!!!
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Mnogo sam besan, gamad su udarila tamo gde smo najjaci.

Marko Nikolic mi je bio jedini razlog zbog kojeg sam verovao da se titula ipak nece prodati, posle ovoga, to bi bilo to.

Majku vam jebem nepismenu, sve ovo je maslo onog djubreta.



A, ako Ivan Tomic preuzme posao u ovom momentu, i indirektno ucestvuje u prepustanju titule smrdljivcima, treba mu jebati mater onu isfeminiziranu.

Nemoj da je neko stavio prefiks legende za tu smradinu sa piskavim glasicem.

Kao igrac je bio smesan, kao covek je smesna gnjidica sa viskom estrogena.

Picko jedna dalje od Partizana!!!
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.836
Локација
Beograd
Genius dodaj i dolazak onog smrada babovica na sve to.
 

StefanG

Početnik
Учлањен(а)
17.01.2014
Порука
136
Reaction score
4
Glasajte za pocetak. Ako neko moze da napise bolji tekst neka mi posalje ili postavi ovde.

Evo mog pokušaja, ako je OK postavi, ako ne idemo dalje sa prijedlozima, pisaću na ekavici, iako inače koristim ijekavicu jer sam iz RS :)

"Mi, navijači i simpatizeri FK Partizan ovom peticijom tražimo od Uprave da Marko Nikolić ostane trener našeg kluba. U momentima kada je bilo teško stvoriti koliko-toliko dobru ekipu - on je to uspio, iskazao se rezultatima i ničim nije zaslužio da bude smenjen.

Nadamo se da će Uprava uvažiti mišljenje navijača i tako demantovati mišljenje većine da je ovo prvi korak ka uništenju Partizana što je osnovni zadatak nove Uprave koja tako ni po čemu nije bolja od prethodne, čak pretenduje da bude i gora!

Ostavite Nikolića na klupi i dokažite da radite u interesu Partizana, a ne protiv njega."

EDIT: Možeš dodati i: "Više od pokušaja smene trenera Nikolića boli pokušaj dovođenja Ivana Tomića, čoveka koji ima iskustva u ovom poslu koliko i navijači Partizana. Dovođenje takvog čoveka u ovako bitnim trenucima za FK Partizan ravno je samouništenju."
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Ja ne verujem da postoji promil sanse da Marko ostane na klupi, mnogo je tu sujete i zle krvi u strukturi koja upravlja Partizanom, pa i sa njegove strane je nenormalno da saradjuje sa onima koji mu organizuju smenu iza ledja, ali svakako da svi treba da potpisu anketu i ostave komentar po mogucstvu prikladan, jer covek je svakako zasluzio podrsku i treba da se zna koji je stav navijaca koji razmisljaju u interesu Partizana.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Ovo je cist dokaz da Fudbalski klub Partizan odavno ne postoji zbog navihaca. Apsolutno, fudbalski klib i ljude koji ga vode, publika uopste ne ibteresuje. Da ih malo bar ibteresuju oni zbog kojih bi klub ikao sportsko udruzenje trebao da postoji, imali bi bar malo stida, ili cak i straha od par miliona ljudi koji prate taj Partizan. Ili bar od onih 10 000 koliko dodje na stadion. Ma boli njih kurac, boleo bi ih kurac i da su tribine potpuno prazne. Apsolutno vise im nista nista nista ne mozemo. Dokle god se nesto ne promeni na bolje i ne dodju neki totalno novi, normalni i dobri ljudi (sci fi scenario), fudbalski klub Partizan je svoje navijace otpisao kao pojavu.
Ostaje jos samo da izgubimo stadion (i na tome se radi) i da ode i poslednji igrac koji je tu zbog nekih svojih ubedjenja (otprilike da kapiten okaci kopacke o klin), i fk Partizan je potpuno ugasen. Ugasice svaki oblik svog originalnog postojanja, a ostace samo klub sa istim imenom koji se i dalje aktivno takmici u (za sada) najjacem rangu domaceg takmixenja.
 
Top