Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Ocigledno POCELO JE rusenje kluba.

Babovic i Miljkovic (tesko mi napisati) , slanje na usavrsavanje, teranje Marka Nikolica... Sta je sledece ?!

O Tumbakovicu kada cujem nesto tacno mi se stokam okrene.

A da SNS moze loze samo da donese , pa dokaz imamo preko. Na insistiranje (verovatno) dobili su licencu, ali kad nad popom ima pop samo su naje....
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
A "grobari" po internetu likuju sto je smenjen Nikolic, konstatuju da se obrukao u Evropi, nije davao sansu Fofani, izgubio titulu proletos. I to nisu neki preruseni cigani, nego "grobari", glavom i bradom, ovi sto glasaju za Fifija, mnogo su brzi i te munje.

:puke:puke:puke:puke:puke:puke:puke:puke


Treba nas jebati ...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Sve vam jebem da vam jebem, govna smrdljiva :banghead :banghead :banghead Kao što neko reče jedina nada da nećemo prodati titulu bio je Marko. Očekujem da im sad lagano prepustimo i derbi i titulu, a dovešće se i neko pojačanje čisto da nas još malo uvale u dugove :puke :banghead

Hvala ti Marko za sve!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.875
Reaction score
13.647
Jos nisu ni zagrejali fotelje a vec miniraju Partizan....ovo je planska destrukcija kluba i jos oce da nam zamazu oci sa Tomicem i Ciricem koji nisu dorasli funkcijama koje im se namecu koliko god ih mi kao navijaci postovali dakle sve naopako. Za sad nista dobro se ne oseća u vazduhu a oni koji pričaju da ce biti bolje neka kazu odakle im to, na osnovu cega to znaju.....covek iz bivse uprave dolazi na celo kluba - pa koja je logika jbt da ce biti bolje!!!!!????
Sprema se kosarkaski scenario.....
Babovic....EEEEJ BREEEE!!?? Ovoliko los predosecaj nisam imao ni dok je mutavi obećavao kule i gradove, terao Stanoja....
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
neverovatno je kako mi sami sebi zabijamo noz.
smenjujemo dva po meni odlicna trenera, pogotovo za partizan, prvo stanoja sa +10, a sad marka sa +6, s tim da ja jos stanoja nisam preboleo, a sad cu jos da se nerviram zbog marka.
SADA SAM JOS VISE UBEDJEN I MILION % SIGURAN DA JE MARKO SMENJEN DA BI OVA UPRAVA MOGLA DA DOVODI RAZNE KVAZI FUDBALERE I DA PRAVI RAZNE TALOVE , A MARKO TO NIJE DOZVOLJAVAO.
tomic ce samo biti marioneta, radice onako kako mu kazu.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.808
Molim vas, probudite me. Da li je moguce ovo?

Zasad mozemo ovo Zivetovo, ali ako cemo da se okupljamo, dajte da to bude vec danas ili sutra. Sto prije dok smo jos zagrijani i dok jos (mozda) nije kasno.
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Nemojte da se iznenadite ako nova uprava pocne da trazi novog trenera. Pocelo je zvezdino SNS prolece.

A razlog će biti, pa eto vidite, ne možemo da izdržimo 5 kola bez prvog trenera, moramo da mu nađemo pristojnu zamenu kako bi uspešno vodio tim do drugog mesta... Proleće je počelo još u novembru! Sad samo poprima ozbiljnije razmere!

Govna jedna smrdljiva!

Ako je neko mislio, da će ulaskom pičkoustog u klub, nama biti bolje, taj je onda budala.

10309127_885110964846848_7765651673209689135_n.jpg


edit: Oglasio se i jebač:
Ljubiša Tumbaković, potpredsednik Partizana za sportska pitanja, potvrdio je za Vesti da je Tomić novi trener, a u toku dana će podrobnije objasniti razloge za smenu na klupi.

Izvor: sportal.rs
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Ja sam im poslao ljubavno pismo, hajde, molim vas, još neko neka to uradi. Barem glas da dignemo. Sumnjam da će to išta pomoći, ali najlakše je reći "ne možemo ništa" i da onda ništa ni ne pokušamo.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Pa majku mu jebem više,neka me neko ispravi ako grešim,ima li Tomić 5 minuta trenerskog iskustva,koji smo mi banaana klub jebote......
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
Ma to je najmanje bitno da li ima trenerskog iskustva, nebitno i ko dolazi, da Murinjo dolazi ovo se ne oprasta... Debili maloumni...
 

nidzapa

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
422
Reaction score
33
Локација
Pancevo
Za mene je do daljeg ovaj klub mrtav. SVE VAM JEBEM MRTVO CIGANSKO. MAMU VAM JEBEM LOPOVSKU CIGANSKU.


Tomicu i Ciro odjebite. Gotivio sam ih obojicu. E sad mi se gade.


I DA DODJE MATERACI SVRSICEMO JOJ PO FACI. ZEKO LOPOVEEE.:puke:puke


Neko rece ili ce od nas napraviti zapadnoevropski klub ili ce nas ugasiti.

E pa ugasio nas je. Bilo lepo nekad... trudicu se da pamtim ovaj klub samo u pozitivnim stvarima.. Da se prisecam samo igraca i trenerskih velicina.


I Stanojevic kad je oteran, ljudi su se skupili, i sta bi? Nista.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
174
Reaction score
7
Локација
Велика Србија
Потписао сам петицију подршке да Марко остАне тРенер Партизана коју је наш друг zive поставио, иако имам добро мишљење о Ивану Томићу, мислим да је Марко одличан тренер, не истиче да је Гробарчина иако је сигурно већи Гробар од много њих који се бусају у груди. Играмо добар фудбал, стварамо много шанси тако да Шкулетић не може да промаши шанси колико Марко својом тактиком може да створи. ДвА дЕрбија две побеДе ПодршкА
МАРКУ НИКОЛИЋУ!!!
ИвАн Томић може дА дође на место побегуље у Кину слинавог тумбице.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.808
Moze li nesto UEFA da se ukljuci u ovo?

Nek neko kopira svoje pismo. Ja sam jos uvijek u toku. Nemam nikakvih normalnih rijeci, a da nisu psovke.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Stav Južne tribine:

Навијачи су већ изнели свој став новој управи око тренера Николића. Изразито смо против тога, а и људи који сада воде клуб су нам рекли да је то одлука Тумбаковића и спортског сектора са којом се ни они ни мало не слажу.
Уколико сутрашњи разговори не уроде плодом у среду (тачно време ћемо накнадно објавити) ћемо се окупити испред управе клуба и направити озбиљан проблем.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.875
Reaction score
13.647
Ova vrsta komunikacije i navijacke pobune je jedna totalna iluzija....bunimo se, a kao da se i ne bunimo dakle jedan prost filter za iduvavanje pritiska....bez stare dobre buke, kuke i motike nema nista, a nema ni vodjstva koje bi to organizovalo dakle nema prkosa ovom cepanju FK Partizan! Zec i Bik nisu oterani na ovom forumu, a cak i tada su uspeli da zadrze svoje pipke u klubu. Dakle grobari imaju razlog da izadju na ulice i pobune se glasno protiv lopova ali nemaju vodjstvo koje bi to organizovalo i u takvoj situaciji lopovi uzivaju i dokle god se to ne popravi NECE NAM BITI BOLJE ma sta god govorili razni "insajderi" "dobrocinitelji"! ...po MILIONITI put bre oce da nam zamazu oci sa "novom" upravom i obecanjima....ja to vise ne zelim da gutam a oni koji zele nek se jebu! Kad budu obecavali SAMO I SA SVOJIM parama tad cu da im verujem i kraj....
EDIT:
ETO GA!! Opet smo dosli do toga kako uprava nije kriva ni za sta sad je opet kriv sportski sektor sto se pokrenula prica oko odlaska Nikolica...sve stare fore isprobane...
 
Top