Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.430
Reaction score
11.892
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Do juce su pljuvali Nikolica kad je izgubio titulu a dobio sve sto je trazio i Vulicevica i Skuletica i Drincica I Lazovica sto ni jedan trener pre njega nije dobio, a danas ga ti isti brane.

Pa? Gde je blempro?

@ fkloznica

Ne otvaraj stare rasprave iznova. Evo, ja na primer, vidim odlično. Kritikovao sam ga za stvari za koje smatram da je odgovoran. A, u kurac više...
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Прва одлука спортског сектора ке сасвим у складу са занимањрм председника - свињарија.Штета је нанесена без обзира на епилог свега. Јасно је да Марко, Ћпрић и Петардињо више не могу радити у истом клубу. Ко покуша да испегла ово чини медвеђу услугу Партизану. Да ли је иком нормалном могло пасти на памет да врати петардиња после оног што је направио пре годину и по дана? Да постави Ћиру, који је ван фудбала десет година, на место спортског директора? Ко гарантује да неће битибушења на пролеће, било Марка од стране спортског дела, било неког другог од стране играча? правили смо проблем тамо где га није било, као да и без тога немамо гомилу истих. По мени, Петардињо марш из клуба. Ћирићу припретити васпитним мерама. Несмемо препустити СНС багри да нас узму без борбе.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Da se razumemo. Da je taj isti Tumba ili Popović ili Ćirić pre izbora rekao : "ako mi pobedimo ,promenićemo trenera ,jer mislimo da Partizan može bolje " ,to bi bilo ok . Mislim ,neki od nas se ne bi s tim složili ,ali to bi bilo pošteno ,ovako postaju jajare ,ne drugačije od onih koje su smenili .

Tumbica čak izjavljuje pre neki dan ,da je u stalnom kontaktu sa Nkolićem i da se redovno kosultuju oko pojačanja .

Ono što mene strašno buni su izjave nekih "obaveštenih" članova ovog foruma ,koji su nas ohrabrili na početku ,a danas opet pljuju ovu upravu . Nije mi jasno šta se tu desilo . Neko je tom Je-Ne-A dao neke informacije na osnovu kojih je čovek ovde hteo da ulije neki optimizam . Vidim danas ih i on pljuje . Šta to znači ? Da u ovoj upravi već ima podela ? Da možda neko od sadašnjih rukovodećih ljudi želi nešto dobro da uradi ,ali da je možda stigla neka direktiva da se to ne sme ????

Ono što bi me isto razočaralo je ,ukoliko bi Tomić preuzeo ekipu ,posrao bi se sam sebi po faci . Način na koji je on oteran ga je mnogo zaboleo ,a sad kad bi on trebao da bude taj koji menja ,to bi sad bilo u redu ?!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Иако сам мишљења да Николић није капацитет као Станојевић, одговорно тврдим да је ова неправда, готово иста као и са Станојевићем! Нисам превелик љубитељ лика и дела Марка Николића, али не видим разлог да се он смени! И заиста истински сам против његове смене.
 

MikiPFC

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
293
Reaction score
1
Локација
-MoJ Beograde-
Ne zelim da vjerujem da je ovo istina. Hoću makar da se nadam da je ova gnjida od Tumbakovića zagrizla prevelik zalogaj.



Znaci Nikolic se smjenjuje jer je "izgubio" titulu prosle godine?


maximilian72 je svatio poruku.

A sto mene pitas tj ubacujes nesto sto nisam rekao u stilu ZNACI ZATO se ovaj smenjuje ? Gde sam to napisao ? Procitaj jos jednom pa porictaj sta je @maximilian72 napisao, on je svatio.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Само су незналице говориле да је Николић незналица. Ако се ова "смјена" обистини, треба бомбу бацити на ЈНА и шукурац све! Безобразан и безобзиран евентуални долазак Томића.
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
Treba neko da prosledi ovim stranicama po FB, tu ce ljudi najvise videti za peticiju...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.887
Reaction score
13.711
Nakon svega ovoga jasno je da se sprema cigansko prolece samo sto se ovaj put sprema sa dva kuvara, a ne samo jedim kao prosle sezone gde su cigani i pored istorijskog rekorda od 13 namestenih utakmica strepeli za titulu do kraja. Sad ce sve to biti malo vise izvesno tim pre sto se derbi igra u rupi. Jedan Marko Nikolic nije uspeo da slomi ciganski niz namestaljki, a uspece covek koji nema dan trenerskog posla!!?? Strasna logika...
Kosarkaski scenario je u pripremi sve je dogovoreno ostaje samo pecat da se udari....
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ovo je tumbina simultanka i to je jasno. Steta nece biti prevelika samo ako Marko o tome nije licno obavijesten te sve ostane na novinskim natpisima. Ako je Marko ipak vec dobio poziv nema nazad nikome.

Smjena Jokana, plavog, Stanoja, Vuka a sada i Marka je ista matrica ili srpska posla. Jedino pospani i pijani Grant je bio strano tijelo ali on je jedini od njih otisao sam.
 
Последња измена:

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Koliko sjajnih poteza nove uprave za samo nekoliko dana:

1. Spremni zu saradnju s komšijama
2. Fenomenalni marketing se neće mjenjati
3. Dobijamo novog trenera
4. Najavljuju se extra pojačanja u vidu sjajnih Babovića i Miljkovića...

p.s: Boja džempera :love
Kažu da slike govore više od hiljadu reći

legende.jpg
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Nakon svega ovoga jasno je da se sprema cigansko prolece samo sto se ovaj put sprema sa dva kuvara, a ne samo jedim kao prosle sezone gde su cigani i pored istorijskog rekorda od 13 namestenih utakmica strepeli za titulu do kraja. Sad ce sve to biti malo vise izvesno tim pre sto se derbi igra u rupi. Jedan Marko Nikolic nije uspeo da slomi ciganski niz namestaljki, a uspece covek koji nema dan trenerskog posla!!?? Strasna logika...
Kosarkaski scenario je u pripremi sve je dogovoreno ostaje samo pecat da se udari....

Sprema se kurcina,jedna podebela za ciganku!Ima nas koji necemo cutati i gledati.Jedno su dilovi koji imaju pojedinci,a sasvim drugo sabotiranje kineskog petardinja koje apsolutno niko ne mora da trpi.Jedina gora stvar od pickoustog je pakost i ljubomora pojedinaca iz uprave.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Rekao sam ranije da neću više nikad podržati nijednu akciju Juga jer sam mnogo razočaran i isti.
Ali ako se organizuje neki protest, bilo šta, od strane njih, spreman sam da svoje reči pogazim i pridružim im se u tome.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Problem-za-Partuzan-Grobari-izmedju-Nikolica-i-Tomica.html
Mondo(ne znam dal je zabranjen,ali u ovakvim okolnostima...)

Ima i za peticiju.
Zajebao se Tumbica bas junacki,ko mu jebe mater glupu.Tesko ce mu ovo proci,velika se galama digla. Al Nikoliceva i Tumbina saradnja je sad prakticno nemoguca.
Ja sam mislio jutros da novinari kao i u vecini slucajeva jedu govna ali stvarno neverovatno glup potez,iz vise razloga. Tomic ako prihvati i on je neverovatno glup.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
- СНС са најболеснијом породицом цигана на власти нам постави Управу, онако на силу.
- Нађу пар бивших играча (ментално ретардираног ћирића који као да је пао са марса и не зна где се налази - ''поставе'' за СД).
- Наравно, то није довољно, јер клуб морају да разјебу 2 врхунска олоша и лицемера - тумба и зечевић (од сад, па надаље и убудуће, пише се малим словом).
- Очекивано, узеће се кредит за враћање дугова (немој неко да је дао своје паре или довео неког спонзора).
- Смениће се тренер кога мрзи 116% циганске популације (циганштуре из Рајка Митића, из Новог Сада и Новог Пазара) и довести куртончину од човека и тренера - Ивана Томића.
- Наравно, тренер и екипа која је у ненормалним условима направила +6 у односу на државно мезимче се морају уништити!
- Како окренути екипу против навијача? Хм, па да - довести Стефана Бабовића! Наравно, то им није довољно, дај да нас силују са помињањем Александра Миљковића!


Да ли је сад свима јасно да је ова Управа доведена да нас уништи и то по убрзаном програму?

Да ли вам је сад свима јасно шта хоће велики вођа?


Највећи скуп олоша и говнара је дошао у Партизан!

Следи минирање екипе, јер цигани морају да освоје титулу, а Партизан да се уништи на свим ниовима.

Ко то до сад није схватио, тај је ментално заостао и не вреди му објашњавати.


Што се тиче писања истакнутих чланова који су одушевљени новом Управом :pop:pop:pop:pop:pop:pop:pop:pop: :
- просветлите нас да не живимо више у незнању, јер ово је ненормално како нас сахрањују.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.283
Sad je na redu JUG da se pokaze...

Moze da se upotrebi ona iz Kosovskog boja ,, kakvi budemo sutra, bicemo doveka"! Ne odbranimo li Marka bolje odmah katanac da stavljamo na klub.

Tu saradu sa Tomicem necu gledati ni na tvu!

Bruka!!!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ако будемо чекали да се верни Југ покаже, онда да се разилазимо полако...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Do juce su pljuvali Nikolica kad je izgubio titulu a dobio sve sto je trazio i Vulicevica i Skuletica i Drincica I Lazovica sto ni jedan trener pre njega nije dobio, a danas ga ti isti brane.

Prosvetli nas sve, molim te. Nismo "pametni" kao neki sto su ukapirali tvoje ideje sto treba da nas vode.
Kakvo proseravanje.

Da se podsetimo kako je to izgledalo, neki iz tala, a mnogi iz ideala su pevali:

I da dodje Materazi,
svrsicemo joj po faci,
zeko lopove, zeko lopove.

I da uzmes sve tri krune,
Grobari ti cerku pune,
zeko lopove, zeko lopove.

I da dodje Ilic Sasa,
bice Mia kurva nasa,
zeko love, zeko lopove.

I da kupis ti Zidana,
leteces iz Partizana,
zeko lopove, zeko lopove.

I da kupis Kanavara,
Mia ti se s' nama kara,
zeko lopove, zeko lopove.

I da uzmes Kup UEFA,
lezaces kod Vlade Trefa,
zeko lopove, zeko lopove.

I da klecis ispred Juga,
robija te ceka duga,
zeko lopove, zeko lopove.

Ne jebemo samo Miu,
vec i celu familiju,
zeko lopove, zeko lopove...
 
Последња измена:

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Tumbakoviću jajaro!!!

Koliko vidim,odnosno pročitak na JF forumu Jug je ovaj put dobro odreagovao i nadam se da od ove smene nema ništa,vidim pominje se smena kurve iz marketinga!
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Ponovo ću postaviti svoj post od prije par dana. Ne znam da li je dozvoljeno, ako nije pokažite milost. Uvdje, u USA, kada neke stvari nemaju logično obješnjenje obično kažu "Follow the money" ("Prati tok novca").
Nije nemoguće da je Mia Zečević postala osoba br.1 za "BG na vodi!!!
Nije nemoguće ni da je perverznjak od 62 godine koji jebe nekoga ko je upola njegovih godina pokušao nešto na svoju ruku. Odjebi! Tumbakoviću momentalni otkaz, kao i svakome ko radi protiv Partizanovih interesa. Ćiro odjebi, vrati se u voj svijet alkoholnih isparavanja i prepusti ozbiljan posao ozbiljnim ljudima!


Nikola Nedeljković, čovjek Pere Matića, je imenovan za direktora BG na vodi.
http://www.ekapija.com/website/sr/pa...ograda-na-vodi

Nedeljković je sa Mijom Zečević suvlasnik firme Novaston.
http://novaston.com/
 
Top