Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Поента свега је да је ова Управа дошла са задатком који им је дао велики вођа.

ФК Партизан се мора играчки деградирати, финансијски уништити и након терања волине, успостављање циганске доминације.


Чак и да Марко остане, багра се офирала! (сад и слепци то могу да виде)

Екипа и тренер ће бити минирани константно!

Довођење Бабуна и Миљкона...
Објављивање плата играчима...
Терање тренера...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Polako ljudi, šta ste napali na JeNeA. Pretpostavljam da je i on zatečen kao i skoro svi mi...
...Tumbica čak izjavljuje pre neki dan ,da je u stalnom kontaktu sa Nkolićem i da se redovno kosultuju oko pojačanja .

Ono što mene strašno buni su izjave nekih "obaveštenih" članova ovog foruma ,koji su nas ohrabrili na početku ,a danas opet pljuju ovu upravu . Nije mi jasno šta se tu desilo . Neko je tom Je-Ne-A dao neke informacije na osnovu kojih je čovek ovde hteo da ulije neki optimizam . Vidim danas ih i on pljuje...
Ako će nekima biti lakše ako se ovde istresu preko mene - pičite slobodno, neka vas mine želja, neka vam bude lakše.

Ja ću reći još ovo (zbog ove dvojice kolega gore koje citiram): Srbi su poznati kao pogan, generalno užasno loš narod. Ja Srbin to tvrdim već 20 i kusur godina. Ali, bez obzira na sve to, nisam verovao da pojedinci umeju da budu baš tolika govna, neviđena govna, strašna govna...Znači ponoviću - od četvrtka uveče, pa ceo petak, pa celu subotu, pa nedelju prepodne - UTRKIVALI SU SE KO ĆE VIŠE MARKU DA UĐE U DUPE, DA MU DA PODRŠKU, PONUDI POMOĆ, OBEĆA NAJŠIRU AUTONOMIJU...Nije mogao 4 dana da se iskobelja iz tog masovnog javnog ljubljenja njegovog dupeta!!! Cela uprava, cela, a najviše potpredsednik za sportska pitanja!!!!! I onda ovo...:pop :puke :pop :puke

Razlog za moj optimizam je bio najpre taj - to kako su se ponašali prema treneru počev od četvrtka (pa do nedelje, uključujući i nedelju), a tek onda neke druge stvari koje sam saznao a koje nemaju veze sa terenom (a koje su očigledno takođe laž, potpuna laž, jer ako je ovo sve bilo laž onda je i sve ostalo laž!).

Seme im se zatrlo svima.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Dobro je,sada je i JeNeA nas :)

Mislim cudno mi da si ti tako iskusan naseo na njihove price i glumu.. Zivimo u srbiji :confused
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Je-Ne-A,

Написао сам раније да колико ме радује твој оптимизам, у исто време ме и брине.

Нико не сумња да си ти све ово раније писао из најбоље намера, али брате:
- како можеш да верујеш у Управу коју чине сви ови смрадови?!

Од старта је све лоше изгледало...
Чуј, обећавали, увлачили се у дупе...


Гомила олоша, бескичмењака, среброљубаца, цигана, каријериста, курви...










.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
@PFC mania:

Ali čoveče, već u četvrtak uveče sede bre svi u "Milagru", Marko zvezda večeri, Marko a ne bilo ko drugi...
Petak ga cela uprava drka oko priprema, pojačanja, isplate dugova igračima...priča se i o žalbi na sramotnu suspenziju Zajednice, čak se svi oni podruguju istoj, govore kako će se ta suspenzija odjebati "levom" (što i jeste tako, za odjebavanje "levom")...
Subota ga potpredsednik za sportska pitanja drka satima oko sportskih tema, dogovori, kurci i palci...
Videli ste promociju kalendara....

Ovo je bre skroz nenormalno...hej bre oni govna smenjuju jednu TRENERČINU na ovakav način, u ovakvoj jednoj situaciji...paralisan sam skroz, ne znam šta još da kažem...

Definicija "ljudski poganluk" je danas dobila jednu novu, do danas nepoznatu dimenziju.

Pu majku vam jebem ološku!!
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Ovo je bre skroz nenormalno...hej bre oni govna smenjuju jednu TRENERČINU na ovakav način, u ovakvoj jednoj situaciji...paralisan sam skroz, ne znam šta još da kažem...

Imaš li ti info, ima li šanse da ovo sranje ne prođe? Verujem da si sve to tako čuo da si i sam šokiran, ali sigurno imaš više inormacija "iznutra" nego što ja imam...

Uzgred, nisam verovao u to što si bio ispričao o privatizaciji i mirnim snovima, ne zato što mislim da si išta slagao već zato što tim govnima ne verujem ama baš ništa. Ali kao što rekoh, pitam te ovo jer pretpostavljam da ipak imaš neki izvor u klubu...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.054
Reaction score
26.258
Локација
ante portas
nikolic.jpg
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sve se radi planski. Kazna FSS je odrađena planski da to bude jedan od izgovora zbog kog će smeniti Nikolića a postaviti Ivana Tomića koji se pre par meseci sprijateljio sa Karadžićem!

NIKO se nije obazirao na moje postove sredinom 2011. godine. Pisao sam da sam ½prisluškivao½ razgovor ljudi iz FSS u kom su sa čelnicima Partizana DOGOVARALI SUSPENZIJU Marka Jovanovića. Ne mogu sad svega da se setim ali svelo se na to da ga suspenduju što duže kako bi Partizan (Krstajić) bio ½prinuđen½ da ga proda jer neće moći da igra gotovo pola godine. Marko nije želeo da ide ali bilo mu je suđeno.
Pošto bi suspenzija važila za sve lige, dogovoreno je bilo da ga po transferu (ne bukvalno odmah) FSS oslobodi, odnosno da mu smanji kaznu. Poljaci su to znali.
To se i desilo a otvorilo se prazno mesto pozadi za dovođenje Andersona i tadašnji SD, sa par njih iz FSS, je uspeo da se ugradi u transfer!

Sve se radi uz dogovor FSS, samo što ovoga puta FSS radi po nalogu SNS-a!

Ljudi, bežimo iz ove zemlje!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.656
Iz raspalog novog pazara stize i tuzba za Marka, coveka su samo tako "namestili" i napravili od njega kao najveci problem srpskog fudbala dok ostala bagra radi sta hoce (Lalatovic, Terzic...)... a ja kazem... neka, neka nas jebu do kraja, ma svi pisaju po nama... Ionako ide sve u tom smeru da se Partizan skroz destabilizuje i to veoma uspesno... Malopre rekoh neka nam je Bog u pomoci a sad kazem da nam ni on nece pomoci... Dotakli smo dno.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.229
Локација
GG 1978
Kakve autogolove uprava sama sebi daje...
I da Marko ostane ( sto svakako zasluzuje ),kako ce raditi sa ljudima koji su ovo pripremali iza njegovih ledja..
Ja se jedino nadam da ce neko do veceras iz kluba izaci i sve ovo demantovati..
Ako imaju i 5 grama mozga uradice ovo..
JNA brate ostani i pisi potreban si ovom napacenom grobarskom drustvu ovde..
Ja znam a i svi ovde koliko volis crno-bele boje i koliko zelis dobro Partizanu..!
Boricemo se svi za bolji Partizan ali bagri necemo popustiti da unistava klub !!
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
@Je-Ne-A

Šta je onda moglo da bude "okidač" ovakvoj promjeni situacije? Da li se naslućuje razlog? Ima li nešto sa dovođenjima igrača sa kojima se MN ne slaže ili sa igračima koji bi MN htio a nisu po volji matorom jarcu? I koji je kurac Tomiću, da li stvarno želi ovako da počne ozbiljnu trenersku karijeru?
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Moram jos ovo da napisem, jace je od mene.

Ne treba da se koljemo po forumu, jer ipak svi zelimo najbolje za FK Partizan.
Mogao bih elegantno da poentiram nad nekim svojim upisima, narocito u poslednjih 7 dana.
Cemu?
Povredio bih na desetine clanova potencirajuci da nesto vidim bolje ili dalje.

Poslusajmo apel urednika i ne pozivajmo na nasilje, jer nas sigurno cekaju na zicer sa jednim uhvacenim PrtScreenom.

Ja cu malo da odmorim, pa 21.2. na JNA.
Tamo nas najmanje zele, ne zaboravite to.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Šta kaže Saša Ilić? Bio bi red da se javi, bar ja mislim da je vreme.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
JE-NE-A, Stojance.....ima tu jos ljudi, da se niko ne uvrijedi, uz administratore, urednike , gazdu, su esencija ovog foruma. Mozemo se slagati ili ne oko nekih stavova ali pljuvati I spocitavati neke zadnje namjere.....ne ide ljudi.
 
Top