Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Verovatno nas fudbaleri,treneri,radna zajednica u sebi teraju u kurac kad vicemo uprava napolje...kasno smo se setili...citave godine su prosle.
Ovi ih za sada placaju i svi su na njihovoj strani u klubu. To nam mora biti jasno. I u KKP su na njihovoj strani...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Pa to je stara Zekina fora da plaća čistačice redovno, da bi posle imao glas od njih, a šta se iza brda valja to treba navijače Partizana da interesuje prevashodno, a ne one koje Zekina bulumenta plaća.
Ko je u KKP na njihovoj strani?
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Грбић, Николић ...
за Партизан много дали ви сте
али премијера да вређате, достојни нисте

Da, i meni se cini da bi na novoj krpi moglo da se nadje dovoljno mesta da stanu svi potrebni karakteri za upis.
Decembarska akcija je pokazala da ne treba ostavljati dileme kod ovakvih poruka, jer ce Indijanci sa partizan.net opet naci povoda da seru.
Treba jasno pokazati saglasje sa politikom marsalata.
Krpa je mala, a vecna tuga...
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
@ Pekarski
...slazem se sa tobom da mi navijaci koji ce biti tu i za 30 godina treba da gledamo dosta sire na situaciju ali zaposleni u klubu nemaju taj luksuz i gledaju sasvim drugacije na sve. Svuda je tako...daj redovno plate,radice ljudi i bez zastite sa radioaktivnim materijama recimo...Da li ce to rezultirati rakom za 25 godina ili u slucaju FKP gubitkom titule...ide se na pomozi Boze,pa sta bude
Sto se tice KKP opet je novac razlog...mozda nisu na njihovoj strani ali im se nece ni zamerati ,mislim i da ih zabole ako PFK ne bude prvi na kraju...realno.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
mislim i da ih zabole ako PFK ne bude prvi na kraju...realno.
Ovo je zapravo suština onoga što sam hteo da napišem. To što zaposleni radnici u klubu primaju plate, ne treba da bude dovljan razlog da navijači budu zadovoljni radom uprave. To se valjda podrazumeva da se prima plata, pogotovo posle takvih obećanja kakvi su se čuli pred izbore.
I kada su navijači Partizana saranjivali Zeku (protiv čega sam lično bio) zaposleni u klubu su ga podržavali, tako da te stvari treba razdovjiti, one se same po sebi ne moraju podudarati, zato što su nam i ciljevi nisu isti. Siguran sam da onaj zaposleni u klubu što hrani porodicu od toga, ne bi imao ništa protiv da Partizan ne osvaja titule i trofeje, a da on ima dobru i redovnu platu. Tu se oni slažu sa Željkom Pantićem kojem trofeji isto nisu bitni, već koliko da udovolji onima za koje lobira, a koji imaju Zeku kao svog predstavnika u klubu.

Opet, posle onoga što su zimus radili Nikoliću sigurno da nemaju bezrezervnu podršku u sportskom sektoru (koji je realno nama najbitniji), sa druge strane igrači i stručni štab sve vreme imaju punu podršku navijača, a KKP nije ni ranije bio otovoreno protiv ove uprave, tako da to ništa ne menja u poziciji prema aktuelnim funkcionerima u klubu.
Obrazloženo je ovde više puta, zašto navijač Partizana ne može da bude zadovoljan radom ove uprave i zašto je veliko nezadovoljstvo zbog njihovih loših poteza.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
што се тиче те приватизације,волео бих да ми упућени објасне неке ствари
овде се прича о приватизацији ФК-а,а шта се дешава са осталим клубовима из спортског друштва,рецимо атлетика,женска кошарка,бициклизам,бокс,па можемо да причамо и о ватерполу,одбојци или рукомету,јер чини ми се да само фудбал и кошарка доносе колико толику лову.
да ли би будући власник преузео само ФК или и остале клубове спортског друштва


Privatizovao bi se samo FK Partizan. U tom slučaju bi istupio iz SD Partizan.
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Slazem se sve...mi navijaci treba da budemo najosetljiviji alarm,onaj koji reaguje na 0.1 nepravilnosti u sistemu. Ali tako je sve napravljeno da ispadamo pucisti,peta kolona...za neko ozbiljno rusenje uprave ili bar stopiranje toga sto naopako rade treba nam krcat JNA,pet godina za redom,nesto sto ima Dortmund recimo,lupam.... tribine sa kojima se niko ne zajebava tek tako...kriticna masa koja ce da nadjaca uticaj Juga...to je za sada naucna fantastika...ostaje nam gadjanje praznim plasticnim casama sa lozom i to je to.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ja sam ubeđen da je broj gledalaca na našem stadionu velikim delom i posledica toga kakva nam je uprava. Ljudi jednostavno u vremenu kada se bore za golu egzistenciju neće da se troše na neke loše stvari, koje inače nisu od juče.
Isto tako KKP kao nikada u istoriji ima podršku, zato što su navijači osetili taj iskreni bunt protiv nepravde i svega onoga što nam se čini, za razliku od fudbalskog kluba,koji je sušta suprotnost.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Ako misliš da je nepravda Crvena Zvezda, onda taj bunt svakako imaju i K.K. i F.K. - naravno svako prema svojim mogućnostima (u fudbalu na primer nema plej-ofa, ili fajnal-foura, domaće i Aba lige, itd, itd, itd.)...
Ako misliš da je nepravda onaj ko je na vlasti, Dule pesnik i filozof se buni stalno, ali još niko od košarkaša nije obuvao dve leve...i tako redom...

Ništa nije samo crno, ili samo belo, a i retko šta je baš toliko jednostrano jednostavno...
Obično nije.

Tačno je da vlast ne odlučuje o postavljanju čelnika našeg K.K.-a, a meša se u postavljanje čelnika našeg F.K.-a, ali nije to slučaj samo sa fudbalskim klubom, gde god mogu da stave svoju ,,šapu,, - oni je i stave...
Ja znam da u mojoj firmi, otkako ja radim, direktor je uvek bio (i ostao) u dobrim odnosima sa trenutno vladajućima, ali i oni sa njim...
To apropo toga, da li bi i zaposleni u Partizanu mogli da viču ,,Vučiću pederu,, i slično, i šta bi to sve impliciralo...e jebiga...svašta bi impliciralo...

Meni je malo žao da se F.K. stalno gleda kao neko ,,pastorče,, koje ne vredi ni podržati ni gledati, jer mu u vrhu sede ljudi iz SPSa, SNSa, itd...a to što se dole na terenu ovi bore koliko mogu i znaju (često ne znaju puno, ali bore se), to kao nije ni bitno...kao da i u firmama gde radite vi, ili vaši roditelji, na vrhu sede baš sve neke apolitične poštenjačine...
Nego, fudbal jednostavno nije više ,,in,,...a kad bismo ušli kojim čudom u LŠ, i dolazila bi nam Barsa i Real, e, onda bi bio ,,in,, itekako, ne bi bilo više važno ko sedi u upravi pa da se dođe na utakmicu...

Nego da se vratim opet na one pare i sponzora prema čemu i prema kome ste, priznajem, opravdano sumnjičavi i podozrivi...
Ali, da opet kažem jebiga, i dalje me drži isto mišljenje: bolje ikakve nego nikakve pare...ma kakve je namere imao onaj ko je pare davao, ako se od tih novaca kupe, na primer, dva dobra igrača pa oni jebu kevu Zvezdi u sledećim derbijima, uvedu nas u LŠ, i tako redom, šta me onda briga kakve je namere imao onaj ko je pare davao...

Pare su pare, bitno je kako će se upotrebiti...
Naravno, i tu imamo itekako razloga da budemo sumnjičavi i podozrivi, ali, imam utisak da zaista neki unapred-negativizam vrlo često caruje našim životima, pa tako i ovde na Forumu...
Šta loše može da bude u milion evra?
U principu ništa, dok ne počneš da ih upotrebljavaš, onda tek to može biti dobro, loše ili malo tako, malo ovako...

Pomalo su dosadne uvek iste ,,matrice,, ovde, kao dali smo titulu, pa onda ipak ne bude baš tako...pa onda kao neće niko doći u prelaznom roku, pa dođu Babović :roll:, Bandalovski, Balažic, pa onda, neće ni doći košarkaški plej, pa onda dođe Akojon, itd...
Brate, mnogi od vas, stalno, ili biće katastrofa (ništa od titule, ispadamo iz lige), ili euforija (nema niko jači, osvajamo sve)...
Tako i sad ovo za pare i sponzora, ua vlast, ua uprava, ua sponzor, ima ružnu boju, itd...
Nije ovo nikakva odbrana ili simpatisanje vlasti, uprave i sponzora, ali, znate šta, milion je milion, a ko uspe da skupi više, nek skupi i nek da...
Samo teško da ko može...

EDIT:
Kad se pojavio ovaj moj post na Forumu na njemu se ukazala kao neka sličica na koju treba kliknuti, ja nemam pojma kako se to našlo tu, a i kad sam je ,,kliknuo,, - to mi nije ,,otvrorilo,, ništa...
Sada sam je izbrisao (nadam se da je post ostao celovit i smislen), ali ako se još nekom ukazala ta ,,sličica,,, nit mi je bila namera da to postavljam, niti znam otkud ,,sličica,, ovde...(radilo se o nečemu što ima veze sa sajtom ImageShack?)
 
Последња измена:

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Stvar je toliko jednostavna da je ne treba mistifikovati. Nisu oni dali ovu crkavicu(koju su oteli od košarkaškog kluba) fudbalskom klubu Partizan da bi doveli dva igrača koja će da karaju cigane, nego da bi u javnosti imali pokriće da kažu kako pomažu i jedne i druge,a da Dule lupa gluposti. Samim tim spinom se gubi istina o tome da država u ogromnoj nesrazmeri daje mnogo više novca ciganima nego nama.
I šta ima navijači da kukaju o prodaji titule, kada je sam Vučela rekao da odlaskom Škuletića i Lazovića sa stavlja titula na kocku.

Ovi iz uprave fudbalskog kluba ćute i puše svom vođi, za razliku od Duleta, to je osnovna razlika koji običan svet vidi. Ne pamtim kada je više ljudi dolazilo na košarkaške utakmice.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Sramota je sto niko od fudbalskh legendi nema "nista da doda" na ovu situaciju u FK dok je situacija sa KK poptuno drugacija u tom smislu. Necega se izgleda plase....ukratko, fali nam fudbalski Dule....i ne mogu da verujem da takvog nema..
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Pa ćute iz straha... Mafija u sportu je 90 % u fudbalu i oko fudbala.

U košarci je tih preostalih 10 % mafije i sva je stacionirana u Železniku i oko koordinacionog tela za Železnik i Mali Kalemegdan!
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
A Vazura u zurnalu kaze da je cuo da je penal, al nema veze jer nismo zasluzili penal. Pa sve ti jebem posteno naprednjacko, ti umesto da trazis izuzece olosa mazica, koji nema utakmice na kojoj nas nije pokrao, ti se pravis pametan i ocenjujes sta je ko zasluzio. Svinjo zadrigla, gladna, glavata.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Ма, дајте Вазури шансу ... Разуме се он у лоптање, толике утакмице је одиграо, толико тренинга одрадио, стари је то фудбалски лисац, скоро као страначки му колега Кокеза.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Bem li mu mamu debelu, nisi ti tu da gledas fudbal dzukac, vec da lobiras politicki da stitis klub. Dzukac, ne samo sto ces obezbediti da se ne krade Partizan, vec dzukac da se boris da musavi ne prolaze kako prolaze...
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Бахати председник Партизана Поповић: Што ме нисте звали кад смо победили Јагодину?

23 март, 2015 30
Зоран Поповић и Војислав Недић, председник и потпредседник Партизана, финиш утакмице су испратили на ногама, изашавши из свечане ложе и посматрајући детаље кроз стакло клупске зграде Чукаричког




zoran-popovic%282%29.jpg
ФОТО: Н. Неговановић Челник црно-белих Зоран Поповић био је изузетно нервозан и на паркингу, замољен да представницима медија прокоментарише дерби:
Што ме нисте звали кад смо победили Јагодину? Што ме сад питате – рекао је Зоран Поповић, уз сочни додатак који није за новине.

http://www.zurnal.rs
 
Top