Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.634
- Isplacene plate trenerima, igracima, uskoro i radnoj zajednici
- Placen lep deo poreza
- Doveden generalni sponzor
- Vec uplaceno za izgradnju internata koja pocinje uskoro
- Renovira se pomocni teren
- Uplacena najveca pomoc ikada kosarkaskom klubu

Jel ti malo za 3 meseca? Koliko je uradjeno za prethodnih 5 godina?

Ja apsolutno ne smatram da je ova uprava zlatna, i mislim da je bilo i mnogo boljih resenja, ali pljuvanje po defaultu je praksa postala ovde.
Dobio si odgovore na ta pitanja i slazem se s njima tako da ne bih nista dodao.

Da, a trener Nikolic i igraci ce mirno da prihvate i "prodaju" titulu ciganima.. Istu pricu vrtite svake sezone po forumu.
Normalno da nece da prihvate i zato sto nisu privatali zato smo uspeli da napravimo onaj niz. Uprava je non-stop radila protiv kluba, trenera i igraca i kad neko radi tako nesto sasvim je logicno da pomislis da ne zeli uspeh ali sportski deo je dugo odolevao destruktivcima iz uprave i namestenim utakmicama ciganije sve do prosle sezone kad je sportski sektor pao pod tim uticajem destruktivaca ali ipak sacuvao cast i naplatio debelo i ciganima i upravi prevarantske metode. Sada su prodali napad tima koji jurisa na titulu, otupili ga i nisu nista uradili da nadju prave zamene, a Nikolic ako se snadje snasao se, a cak su i njega umalo sazvakali kao Stanoja bez ikakvog osnova. I sta me bre boli kurac sta su uradili sve kad znam da su nam otezali borbu za titulu!!!?? Mislis da ce nesto od tih planova da se ostvari do kraja ako ne uzmemo titulu? Oce al do mojega!! Prema ciganima se politicka banda koja sebe naziva "drzavom" godinama ponasa kao da su sampioni univerzuma svake sezone sta mislis da ce da bude ako stvarno osvoje titulu? Lopovi iz uprave cepaju, sportski sektor krpi, lopovi iz uprave cepaju, sportski sektor krpii i tako dokle?! Pa jos kazu ne valja im kosulja lose si je zakrpio treneru ti si krivac, godinama si ti krivac mi sve radimo a ti nam smetas....more jebem im mater svima i ne znam da li mi je zalije ovo sto sma napisao ili to sto jos postoje neki grobari koji su u stanju da brane lopovsku gamad!!
Dok ne stave Partizan na noge u finansijskom smislu i omoguce treneru respektabilnu ekipu ne interesuje me kakve planove imaju i kakve su planove zapoceli. Trenutno znam da su nam okrnjili ekipu i mnogo otezali borbu za titulu i to mi je dovoljno da ih pljujem i osporavam u svakom trenutku.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Šta se bunimo, pa došla nam je američka kompanija za generalnog sponzora. Ili je neko iz ove uprave slagao? Ma, nije moguće.

Serem se na sponzorstvo, da. I na upravu. I koji sam ja magarac što sam uopšte i dozvolio da mi padne na pamet da je Zečević ipak Partizanovac i da će biti pametan.

Odvratno.
 

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Izvukao ih je transfer Škuletića, jer oni prebijene kinte do sada nisu doneli u klub

Gazda, moras ipak priznati da je velikih transfera u Partizanu uvek bilo, ali da se pare gotovo NIKAD nisu usmeravale na prave stvari i investicije.

Sad svi pominjete transfer Skuletica, ne razumem poentu, pa zar se ranije nije prodavalo?:confused
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ja sam i rekao da su uradili neke dobre stvari, ALI!!! Od prvog dana su sve zasrali, pa se sada malo vade. Ja ovoj SNS grupi ništa ne verujem. Gde su im sponzori!!! Telekom uopšte ne računam, on nam je dodeljen po naređenju. Moraće oni dosta dobroga da urade da bi meni promenili mišljenje. Sledeće dobro koje moraju da urade je da najure CEO MARKETING TIM, ali to se sigurno neće desiti.

Zaklaće nas na spavanju... ili će bar pokušati!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Uradili su nekoliko dobrih stvari za kratko vrijeme, meni licno je veoma bitno taj internat vise da se pocne i zavrsi jer ce tada klinci biti svi na okupu i na oku. Skuletic nije trebao biti onako odradjen ali su valjda nesto naucili, sjetite se samo kakav kriminal prema prvom timu je mutavi radio.
Sponzor je plus ali je cifra kriminalna jer je sponzor ciganski kao i drzava. Valjda ce i za nas da ostane neki siromasni arapin kad dodje zakon o privatizaciji...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nego da upitam... šta beše sa objavljivanjem koliko se nama duguje. Prvo da se preoprave papiri pa će onda da objave, ili su opet "aljkavi"!
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ja se iskreno nadam da nećemo postati vlasništvo nekog arapskog bednika kojem će ovo biti zanimljiva igračka dok ne skonta da ovo nije nikakvo tržište i onda našu Svetinju preorijentiše na arapski svet.

Nepopravljivo, eto. Jebem im mater svima, i SNSu i Arapima. Bolje da postanemo trećeligaš nego da sve ode u ruke nekog arapskog idiota i izgubimo identitet.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
U ovakvom okruzenju Partizanu i da dobije neverovatnu ponudu iz Nemacke za privatizaciju ona nece biti dozvoljena i busice se sa svih strana..
Dok god su cigani u blatu nama ce se otimati imovina a njima ce se na stadion dovoditi Arapi,Rusi,razni Kineski investitori..
Nas dok su ovakvi zakoni i ljudi koji ih sprovode samo moze zapasti neko ko ce nastaviti urusavanje i pljacku kluba po zadatku..

Ko je protiv privatizacije ?

Svako ko se grebe od Partizana i naravno cigani jer znaju da nam dodje pravi gazda i sa ovim minusom koji imamo mi bi ih ugasili sada kad su u dugu do guse..

Protiv provatizacije su i svi oni koji su nam stadion papiroloski uzeli i svi oni koji ga ne vracaju..

Protiv privatizacije su i svi menadzeri koji su se debelo oparili od druge omladinske skole u Evropi..

Ko je jedini na gubitku..Partizan i nasi zivci..
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Daj nek napise neko nesto za taj internat...ko ce da ga radi,ko je radio projekat...i kad vec imaju dokumentaciju spremnu..i pare obezbedjene...sto onda jos uvek ne pocninju sa gradnjom?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.634
Ne radi se nista....to je kao fol sve zapoceto sve je u toku dok jednog dana ne odu i za sobom ostave jos veci lom. I ta privatizacija me brine jer ko zna na sta ce ona da lici u ovoj banana zoni.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
U ovakvom okruzenju Partizanu i da dobije neverovatnu ponudu iz Nemacke za privatizaciju ona nece biti dozvoljena i busice se sa svih strana..
Dok god su cigani u blatu nama ce se otimati imovina a njima ce se na stadion dovoditi Arapi,Rusi,razni Kineski investitori..
Nas dok su ovakvi zakoni i ljudi koji ih sprovode samo moze zapasti neko ko ce nastaviti urusavanje i pljacku kluba po zadatku..

Ko je protiv privatizacije ?

Svako ko se grebe od Partizana i naravno cigani jer znaju da nam dodje pravi gazda i sa ovim minusom koji imamo mi bi ih ugasili sada kad su u dugu do guse..

Protiv provatizacije su i svi oni koji su nam stadion papiroloski uzeli i svi oni koji ga ne vracaju..

Protiv privatizacije su i svi menadzeri koji su se debelo oparili od druge omladinske skole u Evropi..

Ko je jedini na gubitku..Partizan i nasi zivci..

Приватизација Партизана је могла да буде завршена пре три године. И данас је могуће приватизовати Партизан у року од пар дана - да постоји воља, и да се то не кочи са највишег државног врха.

Зашто? Па зато што ће се пре наћи купац за моју ФК Сремчицу него за премијерову Црвену з. Три године, у сваком контакту са странцима, нуди се Црвена з. за "удају". И даље, нико је неће. Зато се коче сви остали. Буквално, сви клубови у Србији који претендују да буду професионални (ту изузмите Црвену з. и ОФК Београд) су таоци једног клуба. Цигани су камен око ноге српског фудбала, који све вуче на дно. Ако се она дави, и не може никако да се спасе, онда је вођи драже да се сви остали клубови подаве.
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Secam se sezone 92/93 valjda...prosek gledalaca na utakmicama 200...rts prenosio svaku,tukli smo neki napredak 10-0 ...samo se Misa Tumbas cuo na stadionu kako urlice :napred Partizan.
I onda protiv Rada odluce da puste besplatan ulaz...30 000 doslo.Mijat od treme i cuda promasio penal :wink:.
Sad ne mora besplatno ali neka bude 50 dinara,za decu 20 din za istok,zapad. Neka se navijaci vrate prvo na stadion...da se usadi u mozgove da je vikend za JNA i Pionir a celzi,bajern,real...ima i repriza ako bas volis vrhunski fudbal toliko.
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Možda je već neko napisao, juče u jutro, beše vizuelni spektakl u jutarnjem programu Pinka. Jovana i Sneža kolena u kolena.
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
@akiopaki
Ne samo srpski fudbal ceo sport je taoc jednog kluba. Mada saznacemo uskoro ako puste da coki privatizuje mutanta onda vise nece biti prepreka ali pitanje da li ce i to da dozvole.
U trenutnoj situaciji drzava da pokloni nekom kupcu 30-tak miliona evra da ispegla deo dugova (kao za fiat) pa da onda privatizuje zljezdu za dinar, mislim da bi bilo malo ponuda. Oni nemaju nista ni stadion ni skolu ni tim. Mi imamo jedan od ova tri Teleoptik je suvo zlato ali opet koliko para treba za novi stadion, kad pogledas realno ni mi ne vredimo vise od 20 miliona ...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ja se iskreno nadam da nećemo postati vlasništvo nekog arapskog bednika kojem će ovo biti zanimljiva igračka dok ne skonta da ovo nije nikakvo tržište i onda našu Svetinju preorijentiše na arapski svet.

O tome ne treba da brineš. Zna se ko je uvukao svoje kandže u FK i on će sigurno da bude deo tima koji će kupiti klub.

Приватизација Партизана је могла да буде завршена пре три године. И данас је могуће приватизовати Партизан у року од пар дана - да постоји воља, и да се то не кочи са највишег државног врха.

Najveći problem je što pojedini političari planiraju da se, bez potrošenog dinara, "ugrade" u tu privatizaciju. Upravo zbog toga smo i popušili za stadion, kada je sve bilo spremno, ali eto neko je upitao "kako ja ne vidim moje ime u tom projektu"! Plati pa ćeš se videti, pička ti materina lopovska!!!!!!!!!!

Zakon o sportu je samo šarena laža. Nema naša privatizacija ni mnogo veze sa ciganima, lova je u pitanju. Da se debelo plati, ili ugrade pojedini kriminalci iz Vlade Smrdije, Partizan bi bio privatizovan za tri dana... a Bogu je bilo potrebno sedam dana da napravi zemlju.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
што се тиче те приватизације,волео бих да ми упућени објасне неке ствари
овде се прича о приватизацији ФК-а,а шта се дешава са осталим клубовима из спортског друштва,рецимо атлетика,женска кошарка,бициклизам,бокс,па можемо да причамо и о ватерполу,одбојци или рукомету,јер чини ми се да само фудбал и кошарка доносе колико толику лову.
да ли би будући власник преузео само ФК или и остале клубове спортског друштва
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Mi smo verovatno jedina drzava u evropi u kojoj nije moguca privatizacija klubova ne znam sta je razlog ali tako je. Evo vam iz okruzenja Rijeka je privatizovan klub, sarajevo, cak i vardar eeej bosna i makedonija mi smo verovatno u rangu albanije i crne gore mada za njih nisam siguran ...
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
da li je istina ono sto prenosi masnokoso mutavo cigansko djubre da su popovic i vazura najviše su bili iznervirani Petrovim gestom , dok je vucelic izdejstvo da ne bude ostro kaznjen,i da su ga nagovorili da napise pismo koje su objavili na zvanicnom sajtu ????
ako je to istina onda se poserem u usta tom sns ciganskom sljamu,da bog da im se glave osusile
 
Top