Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
a ladno danas pretrazio ceo google play store i nema je.. ja je skinuo, malo prosaltao i odma obrisao.. valjda su videli da su lose odradili i skinuli je sa marketa..
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Zna li se koliko smo sakupili procenata za crno-bele stolice? Jedno vreme je pisalo na sportalu valjda 5% za nas i 8% za cigane...
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Znaci za jedno 5 godina cemo dobiti nove stolice.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
A koliko nam treba da pobedimo? Nije valjda svih 100%!?
 

docco

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
331
Reaction score
1
Локација
Bijeljina
Ja mislim da nije u pitanju takmičenje. Svako skuplja za sebe.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zna li se koliko smo sakupili procenata za crno-bele stolice? Jedno vreme je pisalo na sportalu valjda 5% za nas i 8% za cigane...

Daj nemojte da se palite na gluposti... koje jebene stolice, koji bakrači. Nama treba stadion... da ne bi igrali kvalifikacije u Skoplju ili negde drugačije. Doduše to nam ne gine, jer čak i da ga dobijemo nekoliko godina ćemo morati da igramo na drugom mestu, dok se ne izgradi.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Daj nemojte da se palite na gluposti... koje jebene stolice, koji bakrači. Nama treba stadion... da ne bi igrali kvalifikacije u Skoplju ili negde drugačije. Doduše to nam ne gine, jer čak i da ga dobijemo nekoliko godina ćemo morati da igramo na drugom mestu, dok se ne izgradi.

Znam sve to nego pitam cisto informativno, koliko se secam negde u avgustu/septembru je pocelo ovo ''takmicenje'', ako nastavimo ovim tempom trebace nam 4-5 godina, taman da kad napravimo novi stadion ustedimo na stolicama :buhaha
 

Ofanziva PFC

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
100
Reaction score
26
Trivia

Potpuno je NEBITNO da li se marketingom Partizana bavi direktor ili direktorka, da li je akrep ili riba. Za direktora marketinga tako velikog kluba I jednog od najvecih sportskih brendova Srbije MORA da se postavi osoba koja:
a. Ima strast prema Partizanu i/ili
b. Ima marketinsko iskustvo
S obzirom da aktuelna direktorka marketinga ne poseduje ni jednu od navedenih karakteristika, mislim da je apsolutno gubljenje vremena organizovati “promotivne” akcije I slicne marketinske budalastine koje ova osoba sebi dozvoljava.
Ko je ciljna grupa Partizanovog vina I zasto se pobogu daju pare na brendiranje vina, kada vec postoji oficijalni sponsor u vidu drugog alkoholnog pica? Zbog cega se posecuje dom za nezbrinutu decu Drinka Pavlovic u vreme praznika I nikad vise I zasto se, na primer, ne pronadje neki talenat I medju decom bez roditelja? Ne, direktorka marketinga promovise kamp za decu od 2001. do 2006. godista koji ce njihovi roditelji da plate a deca ce se upoznati sa aktuelnim igracima I Mocom Vukoticem?! I sta je onda zakljucak – trazimo fudbalske talente medju onima koji imaju bogate roditelje.
Ne mislim da je gospodjica sposobna da napravi stetu, ali mislim da je nevidjeno gubljenje vremena imati ovako nesposobnu osobu bez ideje na celu marketinga. Ovo sto ona radi je prevazidjeno, jadno i dosadno. A sve to, samo zato sto ona nema znanje I volju da se na pravi nacin pozabavi promovisanjem kluba. Papagajsko ponavljanje kako je ona “uvek u crno-belom”, jadne prozivke “onog drugog kluba” zaista ne prilice klubu kao sto je Partizan. I povrh svega, njen plan je konstantno punjenje kase uprave na racun zaljubljenika (placanje 5 ulaznica za dve dzabe, dajte prilog za stolice I sl).
NAJISKRENIJE, ako iko ima ikakve mogucnosti da prenese ovu ponudu, nudim se da potpuno besplatno upotrebim svo svoje znanje I iskustvo u postavljanju ozbiljne marketinske platforme Partizana!
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Emisija je dobro i profesionalno uradjena. Ima priloga sa treninga,dosta intervjua sa igracima. Ja zadovoljan kako smo prikazani, Daj Boze da nas ima sto vise po medijima,naravno u pozitivnom kontekstu.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne vredi, radije će da citiraju "mondo", bilo koga drugog, čak i "youtube" nego klupski sajt...:banghead
A pritom svi znaju kakva je to nepravda prema čoveku koji taj klupski sajt uređuje i ko je grobarčina kakve nema na planeti Zemlji...

Inače, film je dobro napravljen, za mene čak iznenađujuće dobro s obzirom na šta nam generalno liči marketing (znam da klupski marketing nema veze sa pravljenjem ovog filma, to je "biki-siki" pravila sa svojom ekipom, ali je ipak neko trebalo da joj omogući uslove da ovaj film napravi, a to je ipak bio klub)...

Ovakav film je svakako afirmativan za klub i zbog toga od mene jedan najiskreniji :clap.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
A recimo nisi primetio da se par nas zalilo da sajt radi presporo...
Ma da moram da priznam da vec dva, tri dana radi ponovo ok.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Htedoh rodjaka da prijavim za kamp nas, kad cuh da je 6 dana 25 000 dinara, a kamp jednog velikog evropskog kluba 14 dana 300 eura zapitah se dal' su ovi normalni.

Nas target je unutrasnjost rece gdjica zlica, pa picka ti materina prcava koliko ces porodica naci koje ce izdvojiti 25 000 za 6 dana, sta ce dete da uradi uopste za 6 dana???
To sto ce dobiti dres, sorc i torbu i 6 dana provesti sa trenerima koji svakih 10 godina izbace po jednog igraca?
 
Последња измена:
Top