Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Malo je reći da sam bio šokiran kada sam video koliko naplaćuju taj kamp. :eek: Iako je moguće platiti u ratama, ovoliko dranje u zemlji sa platom od 300e, je blago rečeno besramno. Isto tako je bilo sa kartama za LE. Ljudi bez ikakvog osećaja za sredinu u kojoj žive. Ako se zna da najviše Partizanovih igrača dolazi iz unutrašnjosti u kojoj je ekonomska situacija još gora, onda je jasno koliko dobro "targetira" direktorka sa Megatrenda.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.801
Reaction score
29.764
Локација
Beograd
:eek:
I ja sam užasnut cenom kampa...

Pa, 25000 dinara je nečija plata...
Nisu svi u ovoj zemlji dileri, makroi, i ,,kontraverzni biznismeni,, pa da je to za njih ,,sića,,...

Piše na sajtu Partizana šta dete dobija za to, ali, ja se pitam - a šta Partizan dobija od toga?
Po 25000 od svakog bogataškog deteta, kome roditelji mogu da plate to zadovoljstvo...

Valjda Partizan treba da traži neke nove, buduće asove, a to se ovako sigurno ne radi...

Stvarno bezvezan potez našeg marketinga...

Možda ja za tu struku nisam kvalifikovan, ali, potpuno mi je idiotski primenjivati neke ,,fore i fazone,, koji prolaze tamo negde u bogatijim zemljama...

Ljudi, bre, spustite se na zemlju (i to zemlju Srbiju), postanite svesni gde živite, i kako ljudi oko vas žive, pravite strategiju prikladnu za okruženje...

Jebote, Eskimima ne treba zamrzivač, a Crncima na Ekvatoru ne treba grejalica, iako se i jedan i drugi proizvod lepo prodaju u USA i EU...
Tako i Srbima uglavnom ne treba usluga koja košta 25000 dinara, jer od tih para treba da prežive ceo mesec...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
...Jebote, Eskimima ne treba zamrzivač, a Crncima na Ekvatoru ne treba grejalica, iako se i jedan i drugi proizvod lepo prodaju u USA i EU...
Tako i Srbima uglavnom ne treba usluga koja košta 25000 dinara, jer od tih para treba da prežive ceo mesec...

Eskimima i te kako trebaju zamrzivači, da im se hrana ne bi previše smrznula. Verovao ili ne.

Nego, gde je ona android aplikacija. Da je pravila moja osmogodišnja netjakinja napravila bi je do sada.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Што је најлуђе од свега ја не знам да ли су по тим камповима нашли неког играча који је оставио већи траг у клубу.
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Ne znam da li je bas skroz on-topic, ali tice se ovog placanja od 25 soma, sto je strasno, da se razumemo...

Pa ovde kod mene u bloku ima jedan mali, decko ima takav sut i kontrolu lopte, da sam se ja odusevio, mali je bas klinja, 2/3 razred osnovne mozda, ne umem ja to da procenim, pika sa caletom fudbal na terenu, mali je neverovatan, mene ostavio bez teksta. 2X bolji od 80% one decurlije sto pika fudbal po balonu i slicno... A TVRDIM da njegovi nemaju para da ga upisu u tako neku skolu fudbala, sto je steta...

Pa meni je cale od druga pricao kako su pre Kezmanovim trazili ne znam ni ja koliko da bi igrao, e sad ne znam da li je prvi tim ili nesto u mladjim kategorijama ne secam se...

U svakoj startnoj postavi u mladjim kategorijama, mozete naci bar 2 klinca koja su nezasluzeno u istoj. Ne samo u Partizanu, svuda...

Bitno je da ti platis 25 soma, a to da li znas da igras ili ne je sekundarno...

Eto vam jos jedno od objasnjenja zasto roditelji guraju decu sto pre u inostranstvo, jer oni bas mnogo uloze u njih i ocekuju da im se to vrati.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Problem je sto ovo nije skola fudbala, vec kamp koji traje nedleju dana i vode ga strucnjaci koji su se vec dokazali...
Cast izuzetcima naravno... Generacija 94 ocigledno ima nesto. A, od cuvene generacije '86 koliko je dobra bila vidi se danas, a verovatno se mnogi secaju hvalospeva...
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Izvinjavam se onda, nisam pazljivo procitao, pomesao sam to i skolu. Kamp sluzi za to da se tu eventualno primeti neko ko ce ici u tu skolu fudbala... Platiti 25 soma za sansu da te neko medju onolikom decom primeti i pozove u skolu je previse, a po meni i bacen novac, sem ako ti klinja nije kao onaj sto sam ga opisao gore.

Kolega iznad lepo kaze, to je za one koji imaju, a deca im nemaju pojma...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.801
Reaction score
29.764
Локација
Beograd
Eskimima i te kako trebaju zamrzivači, da im se hrana ne bi previše smrznula. Verovao ili ne.
...
Ma, da, pomešao sam malo - Eskimima trebaju zamrzivači, a Srbima ne trebaju, jer nemaju više šta da stave u njega...
Ja sam isključio i zamrzivač i frižider, a nešto se mislim, inspirisan tvojim iskustvima, da nabavim i neku pušku, pa sad, ako u Beogradu baš i nema jelena i losova, valjda ću bar nešto, ili nekoga uspeti da roknem! :D
Jbg, nije baš o marketingu, al' došlo mi... :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Ma polako 25 soma nije nista....kinta koja treba da se da da bi necije dete dobilo prednost je mnogo veca jer talenat nije nikakvo merilo....kad se krade krade se sa stilom....
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Kako bi bilo dobro da ovako nešto uradimo, samo kao naš mini dres:

$(KGrHqZHJCQFCU6uHR7KBQpFgTZY(g~~60_12.JPG


Em je lepo za oko, em je korisno, em ne bi trebalo biti ni skupo (kad bi Kinezi napravili, mogli bi prodavati za 5-8 €).
 

middle finger

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
69
Reaction score
15
Dobra ova android aplikacija. :banghead
Kasne samo mesec dana. Verovatno cekaju da prodje promotivni period.:D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Директорка и данас бриљирала...

Мондо

Trener prvog tima Vladimir Vermezović još iz igračkih dana po dobrom pamti kopačke nemačkog proizvođača sportske opreme.

"Kao igrač sam 1986. i 1987. u dresu 'Adidasa' sa Partizanom osvojio tuitule prvaka tadašnje Jugoslavije. To je moja omiljena oprema i verujem da ona najviše odgovara svim fudbalerima. 'Adidasove cipele' su najbolje", rekao je Vermezović.


Na ove reči nadovezala se direktorka marketinga.

"S obzirom da 'Adidas' ima vrlo kvalitetnu liniju za dame, ja bih na kopačke stavila štikle", našalila se Filipovićeva
.

Идиоткиња какве нема.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Joj, kako glupa organizacija... Joooj, kako glupa ova Sneža... :pop

Interesantno, lutke nisu stradale.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Па била су изложена сва три дреса која смо носили од како нам је Адидас технички спонзор - 2010/11, 2011/12 и садашњи из 2012/13.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Aha, nisam mnogo gledao, video sam samo onu sliku gde su sadasnji i onaj iz LS, moja greska. Svakako sam ocekivao bordo plavi, ali cu se nacekati.
 
Top