Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.322
Reaction score
2.551
Локација
Humska 1
Cipelice za prvi šampionski korak


U paleti licenciranih proizvoda FK Partizan, na zahtev velikog broja malih Partizanovaca, naših najslađih navijača, na tržištu se mogu naći cipelice i pantofnice obuće PAVLE sa oznakama FK Partizan.
Obuća PAVLE i FK Partizan su izašli u susret zahtevima potrošača i dizajnirali modele cipelica za najmlađe navijače u veličinama od broja 16-30.
Obuća je izrađena od prirodnih materijala, sa anatomskim uloškom, uz stručne konsultacije sa fizijatrima i ortopedima.
Kvalitet potvrđuje Standard ISO 9001:2008 i deklaracija na proizvodima dobijena od Jugoinspekta ad.
Neka prvi dečiji koraci budu šampionski.

Prodajna mesta obuće za najmlađe navijače:
SRBIJA:
Partizan on-line shop: www.crnobelibutik.rs
Crno-Beli butik na stadionu u Humskoj i u Kolarčevoj- kod Knez Mihajlove ulice u podzemnom prolazu kod palate Srbije.
Maloprodajni objekti Obuće PAVLE u Nišu, Beogradu, Kraljevu, Kruševcu i Čačku.
Pored ovih objekata cipelice se mogu naći i u partnerskim radnjama širom Srbije, KiM, Crne Gore i Republike Srpske.
Zvanican sajt kluba
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Sad zam zvao crno-beli butik da ih pitam za brojeve, jer na sajtu u ponudi imaju samo brojeve do 24. Reče mi čovek da su to cipele i patofnice pravljene za bebe i decu koja tek prohodavaju, kao i da u planu nemaju nikakve veće brojeve. E sad, da li će proizvođač nešto uraditi, pitanje je.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Nije resenje ni samo povremeno navratiti na ovom delu foruma i najgore ispljuvati nas marketing....
Jel ti to meni šalješ ovakvu poruku? Meni? :pop
Decembar 2012...:pop
Sad da imam tu moć - iz mesta bih te naterao da pročitaš sadržaj svih 65 strana na ovom topiku. Ali od prvog posta na ovom topiku pa sve do ovog mog poslednjeg.
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
To sto sam uclanjen na ovom forumu decemra 2012 ne znaci da sam manje grobar od tebe ili da manje volim Partizan od tebe.
Od kada si promenio ime i od kada je novi marketing u klubu samo dolazis da ispljujes bilo sta vezano za isti.
Samim tim sto si navijac Partizana, insajder sa tacnim informacijama i stariji od mene imas moje postovanje i stvarno cenim tvoje postove. Ono sto sam napisao se odnosi samo na ovo temu i nista nisam ni slagao.
Ne zelim raspravu ili bilo sta drugo sto moze dovesti do poena ili bana. Pozdrav i svako dobro.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sad zam zvao crno-beli butik da ih pitam za brojeve, jer na sajtu u ponudi imaju samo brojeve do 24. Reče mi čovek da su to cipele i patofnice pravljene za bebe i decu koja tek prohodavaju, kao i da u planu nemaju nikakve veće brojeve. E sad, da li će proizvođač nešto uraditi, pitanje je.

Šteta jebiga...
Baš je dobra fora. Odmah sam hteo da naručim za ćerkicu ali neću džabe da ulazim na sajt ako nema brojeva.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
A preterali su i sa cenama ovi nasi, 2000 u butiku adidasovom polo majica kao oni sto nose, samo bez grba naseg a oni rebnuli 3690, tacno se vise isplati da odem i prisijem grb :S
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Šteta jebiga...
Baš je dobra fora. Odmah sam hteo da naručim za ćerkicu ali neću džabe da ulazim na sajt ako nema brojeva.

Ista stvar. I ja bih mojoj maloj narucio ali ovo je napravljeno samo za one koji ne hodaju.:D

Daj cita li ko iz marketinga ovo pa da se reaguje. Klub ima potencijal mnogo vise od marketinga da zaradi ali treba i mozak malo da se ukljuci.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
To sto sam uclanjen na ovom forumu decemra 2012 ne znaci da sam manje grobar od tebe ili da manje volim Partizan od tebe....

Znam da nije meni upućeno, ali svejedno da odgovorim. Naravno da staž na forumu ne znači da neko više ili manje voli Partizan.

Što se marketinga tiče i tu se slažem. Ne treba pljuvati radi pljuvanja. Bilo je ove sezone lepih poteza, mada nisu ništa bitnije doneli Partizanu. Oni ili ne kapiraju ili jednostavno ne znaju, ali marketing nije samo "promocija kluba" nego valja tu nešto i zaraditi.

Kad kažem "zaraditi" naravno mislim da PARTIZAN zaradi, a ne kojekakve pijavice koje su se pripojile klubu i uzimaju po 35% od svega što se zaradi. Kad ih sve nabrojiš i sabereš sve što oni zarade, Partizanu ostane jedva 15%!!!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Kakvi su aljkavi i debilni ne bi me cudilo da od te prodaje nemaju nista vec da sve ide nekoj firmi sa kojom saradjuju i koja proizvodi to. Klasika.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pa to i pričam. Nekoliko ljudi kontroliše sve u vezi prodaje i marketinga i skidaju najveći deo novca. Ništa ne može da prođe a da oni ne skinu kajmak.
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Šteta jebiga...
Baš je dobra fora. Odmah sam hteo da naručim za ćerkicu ali neću džabe da ulazim na sajt ako nema brojeva.
"Obuća PAVLE i FK Partizan su izašli u susret zahtevima potrošača i dizajnirali modele cipelica za najmlađe navijače u veličinama od broja 16-30."
Ovo je sa oficijalnog sajta. Gledao sam na sajtu crbo-belog butika i stvarno stoje za velicinu do 24. Ostaje da se nadate da ce da rade i vece.
Ja taj probel nemam,jer moja cerka ima 8 meseci i broj za nju ima! :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.198
Локација
Žrnov
Gde nam nestade onaj lipicaner glasnogovornik?

Ima li jos koja kurvestija da se zapati na onaj nesrecni stadion?
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Borili ste se za emancipaciju a sad svaka koja izgleda bolje od masu grutki i pritom je na nekoj funkciji je kurvestija.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.198
Локација
Žrnov
pa ako je tebi TO emancipacija, slobodno ozeni Sandru Partizan.... a mutavog da zoves deci da ti bude kum...
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ko dovodi ovo kod nas, Bane, Ðura, Raša??

emancipacija :buhaha

Moja greška, pardon.
 
Последња измена:

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Kad bi na toj poziciji bila neka grutka od 90 kila u neukusnim pantalonama uzimalo bi se za primer emancipacije zena u drustvu, ovako posto riba izgleda dobro odmah je kurva.
Apsolutno sam protiv diskriminacije.
Do sad nije pokazala nista na tu poziciju, znaci treba da dobije otkaz. Ali histericne diskriminatorske reakcije ne mogu da podnesem. Pa 50% od radnih zena posao nalaze preko muza, decka, nebitno, i svi su kurve? A za nju i nemate dokaz da je tako dobila :D ali ajde i da jeste ne mogu a da se ne protivim na diskriminaciji.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.198
Локација
Žrnov
Ja prosto ne mogu da verujem da vam se svima recnik sa slova E prevrnuo u trenutku kad ste trazili znacenje reci "emancipacija" na rec PROSTITUCIJA...

Pa 50% od radnih zena posao nalaze preko muza, decka, nebitno, i svi su kurve?

Kako ti druze kvalitetno lupetas! Kad moram tako da ti kazem... jel ti znas kakva je razlika izmedju toga "naci prosao preko veze" (pa makar bilo i preko muza) i preko "tudjeg kreveta" !!!! Hoces da kazes da je isto sponzor i muz?!!!!

Ma i ja sam budala s kim diskutujem i na ciji nivo se spustam....
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jasmina, hajde smiri se, ne znam za koji moj...da ne kažem šta...upadaš u neku polemiku u vezi stvari koje zaslužuju samo otklon.

Marketing FK Đurgarden je apsolutno u skladu sa onim što FK Đurgarden danas predstavlja.
(ovde ne mislim na sportski sektor, na tim...taj sektor je jedna druga priča, on kakav god da je još uvek zaslužuje ime FK Partizan)

Ovde treba staviti tačku. Kad se klub uozbilji po pitanju organizacije, upravljanja i svega ostalog, biće automatski ozbiljniji i trilion puta profesionalniji i po pitanju marketinga...pa će se znati šta je direktor marketinga, šta je promotivno lice (i treba li da ga ima jedan FK), šta je hostesa (i treba li da je ima jedan FK), šta je "PR", ko je kome nadređen a ko podređen, kakve stručne kvalifikacije neko mora da ima, kakve reference, kakvo iskustvo, kakav način izražavanja i generalno javnog nastupa mora da ima u sebi itd, itd...
 
Top