Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

mighty91

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
258
Reaction score
11
Ma j***s takvog sponzora koji bi da se reklamira, a da mi kupimo stolice. Znaci imaju reklamu na dresu PARTIZANA i jos mi da kupujemo njihovo pivo gde veliki deo para ide njima u dzep a jedan mali deo za stolice.
Kao kad bi Reno dosao i rekao bicemo vam sponzori stavi te nas na rukav, kupite automobile i imate nasa vozila :D
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
A meni je smesno takvo razmisljanje. Nisu svi u tako dobroj finansijskoj situaciji.Ako ti mozes sebi da priustis 30 dana na moru,ja ne vidim da imas bilo kakav finansijski problem da platis tu sezonsku i da gledas onu utakmicu koju ti izaberes. Ja kupim sezonsku na pocetak sezone i ona mi je vec isplacena pocetkom oktobra,ostatak idem na taj DZ, "samo" placam put. Tako se radi godinama unazad,ako vec ne gledas kvalifikacije,onda nemoj da kupis sezonsku i budi ti taj ortak sto ce doci za dz na stadion. Samo se radi o tome da se poveca poseta koja je,svako ce se sloziti, kriminalno losa.

I dalje se ne razumemo.. ovo je 200 puta vec izvakana prica ali besplatan ulaz ,ako izuzmemo proslavu titule ili neki bitan dan u istoriji kluba, je pljuvanje u facu svim ljudima koji su kupili sezonsku i apsolutno je nebitno da li si ti vratio ulozene pare.. oni su od tebe,mene i drugih ljudi uzeli pare na pocetku sezone i dobili likvidna sretstva sa kojima su mogli da raspolazu odmah posle prve zvanicne utakmice sto ce reci da ne moraju vise da trose resurse da bi nas primorali da kupimo kartu za neko kolo.. oni su u win win kombinaciji cim prodaju sezonsku.. drugo, ako je toliko dobar ulaz za dz evo neka bioskopi dele karte za dz da povecaju popunjenost ? Nesto ne vidim da se to desava..
 

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
Sta se desava sa foto galerijom na sajtu kluba ? Dugo nema fotografija za 2007 i 2010 god ?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Opa, moja ljubav iz srednje skole upravo postavila sliku na fejsu na nekoj zurci i druzi se vidim bas prisno sa nasom direktorkom marketinga....upravo kontam da joj napisem i da joj prenese nase zamjerke u radu ,..meni licno uzasno zasmetalo to sto ne zna imena nasih pojacanja na promociji..:D

Nadam se samo da mi zena nece zamjeriti prepisku..
 
Последња измена:

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ne razumem zasto toliko penite oko toga "karta za ortaka"?! Meni je skroz simpaticna akcija. Bitno je da se nesto desava. Da vidimo da nas marketing nesto pokusava.

Јако симпатична акција. Да су нека нормална времена, па и да поздравим то дељење карата. Очигледно да је ова акција доживела тотални фијаско... http://www.sr.partizan.rs/56883-kupi-pet-ulaznica-i-gledas-derbije-gratis/ ...па сада на све начине покушавају да привуку људе.

Наравно, ја од ове конкубине и не очекујем да се на озбиљан начин позабави маркетингом. Прави људи у маркетингу би се запитали зашто нам је просек гледалаца такав какав јесте. А зна се зашто је то тако.

sto se tice marketinga, oni su mrtvi i ne zasluzuju nikakvu paznju a ne ceo topik na ovom forumu.

umesto da podrze grupu JNA i GTR kao projekte koji stvarno nose nesto mangupsko u sebi, projekti o kojima pisu razni mediji pa cak i NIN danas oni su im okrenuli ledja i prodaju sajkape i razne druge gluposti u crno-belom butiku.

Не да нису подржали Групу ЈНА, него су их завлачили више од пола године, уместо да су на почетку рекли да нису заинтересовани да их помогну на било који начин.
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Moram da pohvalim marketing,jer su ove akcije koliko-toliko urodile plodom i pocinju da daju rezultate. Ako se po jutru dan poznaje,mislim da cemo imati dobru posetu u prolecnom delu. Samo da se nastavi sa ovim trendom. Sada ne sme da se stane,idemo na svakoj sledecoj utakmici da nas je sve vise. GROBARIZACIJA BRE!!! Sal oko vrata i pravac Humska1! Ko izda,pizda! :D
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Ne salim se! Skroz sam ozbiljan. Samo cenim trud i rad i ubedjen sam da je akcija pomogla vecem broju ljudi,bar na iskotu i zapadu.
Plasim se da polako pocinjemo da pljujemo sve sto se radi ili ne radi u nasem klubu. Ja to necu da radim. Ono sto je za kritiku,treba kritikovati,ono sto je za pohvalu,treba pohvaliti.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Slažem se, akcija je skroz simpatična i ja je pozdravljam.....bez obzira što moj ortak mora danas da ide na utakmicu koja je bila prekjuče :D
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Marketing kolko tolko nesto radi u odnosu na predhodne godine i to je za pohvalu,ali opet to nije na nivou institucije kakva je Partizan.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Da, ja bih samo da dodam da su ponudili da mi daju kartu za sledeću utakmicu, s obzirom na to da mi je ova stigla sa dva dana zakašnjenja, što je isto vrlo korektan gest.
Sve u svemu, nisam za pljuvanje po svemu i po sveku cenu. Meni je ova akcija skroz u redu.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Posebno za ove koji se pale na nekakav "probuđeni marketing" :)buhaha):

Zakačio sam dole sekvencu iz spota koji kao promoviše kamp...obratite pažnju na redni broj meseca...

A ovo je izvod iz teksta sa sajta:
...Kamp će imati dve smene: prva je od 16 – 22 juna, a druga od 23 – 29 juna i obe traju po 6 dana sa 2 treninga dnevno...

Pa se vi i dalje oduševljavajte "probuđenim marketingom"...:buhaha

Oni ni mesec ne mogu da ubodu jebote...

Konkubino, jebala te "biki-siki" sa kojom si pravila video spot i kajrone na njemu...:puke

EDIT:
Što se tiče kao neke "značajno uvećane posete", ovo je još jedan dokaz da ne postoji gori narod na svetu kad je u pitanju pamćenje od našeg naroda...Jebote, pa ne godinama nego DECENIJAMA je poznato da je prva utakmica posle zimske pauze (ili prva utakmica u jednoj sezoni) uvek najposećenija jer se ljudi užele fudbala posle 2-3 meseca pauze...plus deliš karte za džabe...pa naravno da će u jednoj Srbiji, kad je za džabe, ljudi doći da gledaju uživo i kenjanje iz stojećeg stava a ne fudbal...Već protiv OFK neće biti 8.000 ljudi, biće ih manje...naravno ako se ne dele karte za džabe...a do kraja sezone poseta na utakmicama FK neće prevazići posetu na utakmicama KK, tj. biće manja (kao što je i jesenas bila manja)...što se inače NIKADA nije desilo do ove sezone...Toliko na ovu temu.
 

Прилози

  • bruka.jpg
    bruka.jpg
    25,3 KB · Прегледа: 136
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.197
Локација
Žrnov
Ma, sve su to kafanske price, moj Pionirko :D
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Da vidiš JeNeA kad ti direktorka doskoči pa pokrene nove akcije..

"Ne možete vi da povedete ljudi kolko ja karata mogu da pošaljem". :D

pa onda "Najmodernije odelo, iz Burde, konfekcije Zekstra" za posetioca koji dovede najviše ortaka...

pa snižene cene karata čak do 90% za posetioce sa članskom kartom Sps-a.. itd, itd..

Ja bih npr, simbolično, pustio besplatan ulaz taxistima, eventualno šnajderima.. :)
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Hmm... "Karta za dva ortaka" bi privukla 17000 ljudi na stadion ili gresim?

Videcemo uskoro da li je JE-NE-A u pravu sto se tice posete. Ja mislim da vecim delom jeste, mada ona delimicno zavisi i od vremena i od rezultata cerge i sl.

Jebote, kad se setim 90-ih, kad je na nekim budjavim utakmicama znalo da bude i po 20ak hiljada ljudi. A, opet bilo je jos vise onih sa par stotina ljudi.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Док се било ко труди и ради на томе да доведе и једног јединог Гробара у Хумску имаће моје поштовање .
Не желим да омаловажавам ничији труд , а ни жељу да уради нешто .
Сматрам да маркетинг служба треба да гађа родитеље са малом децом ,ту популацију. Да им омогући разне бенефиције и погодности јер је стварно много за вишечлане породице да финансирају викенд одлазак у Храм .Изађе то много . Срце ми пуно кад видим клинце на истоку и западу , а највише сам поносан када нам она дечица трчкарају по атлетској стази .

Да се ја питам отворио бих капије за сваку првенствену у Храму до краја .
Надам се ,да ће се наставити са промоцијама јер неки људи стварно немају да издвоје за карту , а гледали би радо Партизан .

Има још много начина за подстицај за долазак на стадион .
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Aj sad da budem malo i ozbiljan za promenu, pohvalio bih program dečije obuće koji je najavljen na sajtu. Mislim da će biti pun pogodak.

Samo ako je moguće uticati da se ažurira na sajtu butika, tamo nisam našao da vidim šta se nudi.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Jel' moguce da su i ime naseg igraca ( dobro, igraca nase skole i Teleoptika, Nastasica), pogrijesili na onom promotivnom klipu?

Nije '' Mateja Nastasic'' nego Matija Nastasic.

Uprkos tome, marketing jeste probudjen sa mrtve tacke, makar nesto se i desava, i to je ipak za neku pohvalu. Ta konkubina ( jeste :D ) se trudi nesto, mulja, ganja, pokusava...
 
Последња измена:

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Posebno za ove koji se pale na nekakav "probuđeni marketing" :)buhaha):

Zakačio sam dole sekvencu iz spota koji kao promoviše kamp...obratite pažnju na redni broj meseca...

A ovo je izvod iz teksta sa sajta:


Pa se vi i dalje oduševljavajte "probuđenim marketingom"...:buhaha

Oni ni mesec ne mogu da ubodu jebote...

Konkubino, jebala te "biki-siki" sa kojom si pravila video spot i kajrone na njemu...:puke

EDIT:
Što se tiče kao neke "značajno uvećane posete", ovo je još jedan dokaz da ne postoji gori narod na svetu kad je u pitanju pamćenje od našeg naroda...Jebote, pa ne godinama nego DECENIJAMA je poznato da je prva utakmica posle zimske pauze (ili prva utakmica u jednoj sezoni) uvek najposećenija jer se ljudi užele fudbala posle 2-3 meseca pauze...plus deliš karte za džabe...pa naravno da će u jednoj Srbiji, kad je za džabe, ljudi doći da gledaju uživo i kenjanje iz stojećeg stava a ne fudbal...Već protiv OFK neće biti 8.000 ljudi, biće ih manje...naravno ako se ne dele karte za džabe...a do kraja sezone poseta na utakmicama FK neće prevazići posetu na utakmicama KK, tj. biće manja (kao što je i jesenas bila manja)...što se inače NIKADA nije desilo do ove sezone...Toliko na ovu temu.
Kakav je bio do sada,marketing i jeste probudjen. Naravno da moze bolje,ali je bitno da je krenulo nesto da se radi. Ja verujem da je ovo tek pocetak.
Sto se tice greske i to je sastavni deo posla. Pa zar se tebi ili meni ili bilo kome nije nikada desilo da pogrsis nesto u kucanju? A i ne verujem da je licno Sneza kucala,kao sto verujem da ce se ispraviti prvom prilikom.
1. kolo JSL protiv BSK Borce (7:0) je bilo 3000 gledalaca. I zasto da ne deli karte uz sezonsku? Nije stojala na raskrsnici i delila karte. Videcemo u buducnosti kakva ce poseta biti,nadam se da ce se nastaviti sa vecom posetom. Zna se i zasto je toliko mala poseta (djura,podela navijaca,besparica itd.),tako da nas marketing ima jedan veoma tezak posao.
Nije resenje ni samo povremeno navratiti na ovom delu foruma i najgore ispljuvati nas marketing. Dokle god se nesto bude radilo imace moju podrsku.
 
Top