Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ne znam ko to prica kad je vise nego verovatno da Kapiten nastavlja igracku karijeru ali ne u Partizanu.

Ne cak ni u Evropi.

Rekoh ponuditi

Iako ne znam, cisto sumnjam u to, Sale da je to zeleo otisao bi jos pre 6 godina, jedino ako nisu bas neke pare u sta opet sumnjam, nije on bas neko ime van nasih granica a godine je vec presisao, pa jedan Ronaldinjo koji je 3 god mladji je bez kluba

Mi eto da smo pametni ko sto nismo da dovedemo najboljeg fudbalera svih vremena kojeg sam ja imao prilike da gledam da se malo sprda u ovoj nasoj ligi, otplatili bi ga na posetu i marketing samo.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.453
Reaction score
12.120
Локација
Beograd
Mutavi nije u stanju ni sam sebi da pomogne.On ce nekome da nadje angazman u Kini...pa taj ne zna ni gde je Kina.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.485
Reaction score
41.380
Локација
Žrnov
Velike su pare...
Nije jos prihvatio 100% ali verovatno hoce...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.485
Reaction score
41.380
Локација
Žrnov
Mozzartsport pise da su nam cigani napali upravu u lozi...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Jesu imali bar kalasnjikove?
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ко зна кога су ти напали. У нас нема управе, ми баштинимо радну групу.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Da je sreće pa da su ih pobili tamo iako ih je verovatno nedić poslao zajedno sa ciganskim drugovima sa "juga".

Kakva sprdnja od države ,sve misliš ne može gore ali uvek se iznenadiš..
 
Последња измена:

Legion

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
54
Reaction score
2
Локација
Wien
Za mene posle Ovog derbija, sve je zavrseno u vezi uprave. Unistili nas u svakom polju, igracki kadar nam je nikad gori, trener,....

Vreme je za promene, legende samo gledaju svoj interes, niko nece da vodi nas Partizan, nemoguce da nema normalnih ljudi koji bi dosli u Partizan iz ljubavi, da pomognu da postanemo vec jednom ozbiljan klub.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Čiji cigani su ih napali? Pravi ili Nedićevi preletači?
 
Top