Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Podržavam sve osim smene Ilieva. Čovek je uradio dobar posao i stvarno ne vidim zašto bi njega neko menjao sad kad nam je potreban.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
I meni, ja sam za to da se istale, bar ovi za koje se govori. Neće to biti loše. Pod uslovom da odu ovi, za koje se govori da će otići.
Ja sam za, iako sam svjestan prošlosti!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
I ja bih zadrzao Ilieva definitivno ali mislim da ce da lete i on i Tomic' jer boze moj svaki predsednik ima svoje zamisli kako treba'...
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Sto se tice Ilića u fotelji, mi bi i Totija "pokvarili"... Idi Sale u omladinsku i uci nove Iliće.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Podržavam sve osim smene Ilieva. Čovek je uradio dobar posao i stvarno ne vidim zašto bi njega neko menjao sad kad nam je potreban.

Zato sto je lazov i manipulator. Zato sto danas kaze jedno a sutra vec nesto sasvim drugo. Zato sto u ovom prelaznom roku nije doveden ofanzivni vezista. Zato sto je zajedno sa Tomicem napravio cirkus u vezi Abubakara, kojeg su se prvo odrekli pa shvatili da im treba, da bi zatim bio prodat.
Iz ove uprave ja bi jedino zadrzao ovog Vuletica ili kako se vec preziva, svidja mi se stil kojima pise saopstenja. Sve ostalo ocerati.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Šta se dešava sa licencom? Čemu ova sramota? Ko je kriv? Niko ništa ne piše ili sam ja promašio temu?
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Sad su izbori, vucic zlonamerno uspostavlja saradnje sa drzavama i kompanijama, koje su eliminisavale Partizan, iz evrokupova, poslednjih godina, antisrpski cin. I Partizan treba da ima partijske lidere koji bi cz poraze pretakali u nase monetarne prihode, bez obzira na rezultate izbora, na ravne casti da se zivi, ako nije jos vreme da se ukine banda crvena.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.022
Reaction score
26.089
Локација
ante portas
Ali ko bi reko da ce Zekan i Bikonja opet da se vrate na mesto zlocina i tu u paketu :D Dobro mislim Zekan nikad nije ni odlazio,mozda samo formalno , de facto uvek je bio tu.
Zekan po cenu zivota nece odustati od FKP.
Jebiga ima tapiju na njega,a privatizacija i novi stadion uvek vise u nekoj buducnosti...

Ovo mi je bilo najrealnije.Mucelu,Vazuru i CO. pustaju niz vodu ,jebiga Vazura je potrosni materijal.Takvih ima na svakom cosku,pun ih je Beograd.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
E ovo je za kokice i pepsi, sesti u prvi red i gledati reakciju "navijača Partizana". Kakav incest. Jel sad Zeka lopov? Ili je postao dobar pošto je sa šefom Nedićem?
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Ne razumem pojedine na ovom forumu. Podržava se bik, koji će opet da šenluči po klubu sa zecom kao pre 10, 15 godina. Znači pristajemo opet na 2 za 1 ili 1 za 1 titule u korist cigana. Opet se pristaje na Petah Tikvu i slične sramote. Mislim, svestan sam ja da ovde nema 'leba, ko god da dodje, dok ne bude te jebene privatizacije, ali ne mogu da pristanem i na ovu kombinaciju opet. Kenja mi se tačno i povraća u isto vreme.

Biku i zecu odjebite od FKP više jebem vas u usta žvaljava!

Smrt fašizmu - živeo Partizan!!!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Mrzi me da vam nadjem svoj post od pre mesec dana ,ali sve sam ovo predvideo .

Kao neke svadje ,neke borbe ,neka komešanja ,a na kraju rodjaci :

ZEKA - BJEKA - ĆURKOVIĆ

ponovo na čelu Partizana !

Hhahahaha ,živ šou ,ovo samo u Srbiji može .

Što je još gore od ovoga, ne može čovek da se buni protiv toga ,jer im je alternativa Djurić ili neki Vazura ili neki novi svinjar ....
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Кад само видиш први интервју по преузимању функција извињење Гробарима за Петак Тикву и остала срања која су направили.
Наравно уз обећање да неће више :D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.994
Локација
Kobasicarija "Venac".
braca bluz ponovo jasu. zarko u ulozi elvuda, a nenad kao dzejk, naravno.

poznato je da je prdesednik u nasem fk-u bas ono sto's kaze "inokosni poslovodni organ. zanimljivo ce biti ko ce ustvari vuci poteze: vladajuca politicka bulumenta(izvesno sns) ili upravo elvud, nezavisan od iste. kapiram da je dovoljno finansijski jak za tako nesto.

sve, sve, ali da bik pristane da bude lutka na koncu:roll:.
a tek pitanja vezana za sportskog direktora i trenera...bice sve osim nezanimljivo.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kad pogledam snimke Partizana iz zeka-bjeka ere i ovaj sadašnji "moderni" dođe mi da kažem biče preuzimaj, spašavaj, gutaj vijagre, jebi vazure...
 

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
Ovo je sve tranzicija...Jbg. oterali smo Đuru,ali Đurini principi titula pa sve ostalo bili su mnogo bolje rešenje nego ovo eksperimentisanje sa Evropom...Treba na kraju krajeva razmišljati i ko posle Toleta,da ne dozvolimo ciganmali da se usidri na čelo FSS...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.435
Reaction score
11.918
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ti opasno ispiraš mozak.

U poslednje tri sezone, ovi šabani su oteli dve tutule dok je Tole - grobar ćutao.

Daće Bog da oteramo ciganšture sa juga, sa Savezom će to mnogo lakše.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Meni je drago što im je davao te licence, jer smo se lepo zabavljali njihovim igrama u Jevropi, a onda, posle prvog kola i ispadanja, svi zajedno na najbliže kupalište.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Zec i Bik u koaliciji? Pa to je nemogućno.
Očekujem Krla za sportskog direktora, SS-a za trenera, Ramadanija za tim menadžera, Domenkia Adiju za špica.

Ne bi me čudilo ni da udomimo i Mačora Tola Balansera, nakon što ga kokezuju iz FSS-a i staračkog doma jer je prešao gornju starosnu granicu.

Makabi Pentah Tikwa nek se plaši.
 
Top