Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.463
Reaction score
4.876
Sedi Moca, ali sedi i djura mutavi, nedići (čitaj: vučići), janjičari... ispada da taj Moca posredno podržava vučiće :confused

Tako da u ovoj borbi nema pobednika, postoji samo gubitnik - Partizan... osim ako se ne desi čudo pa se ostvari ovo iz komentara IN10...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
CvSFWr6.png


Svinja
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Mnogo velika stvar ko ce da vodi klub....dal Kurta ili Murta...a mozda i zajedno u duetu....zao mi samo sto je tribina raspadnuta, a ovo drugo se desava od 1966-e...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Ovako, cim je na N1 onda je 99% ekipa koja zeli na tron poslata od vlasti. Posto je N1 suprotna vlasti.
E sada i ovi koji su sada tu su isto tako dosli na vlast, samo sto nije bilo live prenosa sa zborova itd...
I da jos ona prica kako neko trazi lovu, zaposljavanje svojih bliznjih za glas. Pa molim vas kao da toga nije bilo nikada haha...
Tako da nzm sta da mislim o svemu.
Ne zna se sta je dobro za nas. Ako ostane ova ekipa onda ce nas busiti do bola a a ko dodje nova onda smo ikebana. :banghead
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Sedi Moca, ali sedi i djura mutavi, nedići (čitaj: vučići), janjičari... ispada da taj Moca posredno podržava vučiće :confused

Tako da u ovoj borbi nema pobednika, postoji samo gubitnik - Partizan... osim ako se ne desi čudo pa se ostvari ovo iz komentara IN10...
Bas tako.Tuzno je gledati sve one slike,posebno Savu na krokodilu
Obe strane gledaju iskljucivo svoje interese,partizan je tu na nekom 4 mestu.
Druga stvar je ovde diskutabilna.

1.Da li da pustimo udbase da nastave da vrsljaju, prave privatne kombinacije, a za Partizan ako pretekne

2. Pustiti da Nedic i Vucic udju u klub i moliti Boga da gospodar promeni misljenje i ostavi nas na miru ako njegov mladjani potrcko Novak uspe da udeli partiji reket iz kluba ,da kupimo neku slobodu


Jednu stvar NE ZABORAVITI sto kaze Zeljko ,i ja se slazim tu sa njim

Da li je realnije da Novak Nedic utice na Bjekovica u vodjenju kluba
ili
da li je realno(uopste) da Vazura utice na Zecevica ili ce biti obratno

Drugu stvar ne treba zaboraviti,a neko je vec pomenuo
NE ZABORAVITI NA KOJOJ SU STRANI AGENTI
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Rezimiracu kroz fakte i cinjenice (ne rekla kazala) dve struje i one koji u njima najvise ucestvuju u borbi za vlast u klubu.

1. Struja Novaka Nedica
- Novak Nedic sekretar vlade Srbije cije je predsednik Aleksandar Vucic, njegova desna ruka, i visoki funkcioner SNS-a. Novak Nedic je bio u upravi Partizana a napustio ju je izdavsi saopstenje za medije jer se nije slagao sa saopstenjem kluba u kojem se navodilo da se Partizan u Srbiji trenira kao Jevreji u nacistickoj Nemackoj. On je to negirao rekavsi da to nije tako. Da vas pitam, da li zaista nije tako, i da li su C. Zvezda koja za godinu dana smanji dug za 15 miliona evra i Partizan koji igra svake godine Evropu i proizvodi igrace isto? Pritom je krivicno optuzen za seksualno uznemiravanje.
-Nenad Bijekovic- bivsi fudbaler, trener i dugogodisnji sportski direktor F.K. Partizan.U vlasti Partizna bio sa Z. Zecevicem i I. Curkovicem. Sin Nedana Bijekovca je kum Nikole Damjanca glavnog partnera Falija Ramadanija i zeta Zvezdana Terzica.
-Slobodan Stanojevic- direktor gradskog zelenila i visoki clan SNSa, postavljen od strane gradskog menadzera Gorana Vesica coveka koji Partizan patoloski mrzi.
-Dragan Veljic- direktor EPSa i predsednik odbora za pravosudje u Savetu za pravna pitanja GO SNS Beograd.
-Veljko Odalovic- kadar SPS-a stari Udbas, sekretar ministarstva inostranih poslova, koji ima zadatak od SPSa da klub prepusti Nedicu i tako eventualno SNS pozove SPS u vladu Srbije.
-Dragan Djuric- polupismeni zlotvor i ljiga koji je u kompanijama u kojima je radio ostavio lljude bez poslova i u milionskim iznosima ostetio FK Partizan.
-Savo Milosevic- bivsi fudbaler Partizana, covek koji je pljuvao Toleta a sad ga za orden predlaze, koji je pljuvao Dragana Djurica sada do njega sedi, i covek koji je govorio da je Vojvodina opravdano napustila finale kupa sa Partizanom.

2. struja Zarka Zecevica
-Zarko Zecevic- bivsi kosarkas Partizana, dugogodisnji generalni sekretar, iz perioda vlasti sa I. Curkovicem i N. Bijekovicem. Najvece zasluge ima za izgradnju najveceg Partizanovg blaga sc. Teleoptik i covek za koga se vezuju odredjene finanskiske mahinacije i bogacenje na racun Partizana, i neko ko je 2000.spasio Partizan od ulaska DOSa.
- Ivan Curkovic- bivsi golaman Partizana, dugogodisnji Predsednik iz perioda vlasti sa Z. Zecevicem i N. Bijekovicem. Veoma cenjen i priznat u FIFI i UEFI koji sa svojim vezama mozda i jedini spas moze da bude Partizanu u vremenu zvezdaskog saveza na celu sa Kokezom i uplitanjem zvezdasa politicara.
-Milos Vazura- clan SNS bez funkcije u stranci. Prototip srpskog zaposljavanja preko veze, covek bez iskrustva i manira dostojnog funkciji u FK Partizan.
-Vladimir Vuletic- profesor na Pravnom fakultetu, doktor Pravnih nauka.
-Milorad Vucelic- predsednik JSD Partizan, dugogodisnji clan uprave kluba iz vremena vlasti Zecevica, Bijekovica i Curkovica. Bivsi direktor RTS-a iz 90tih, i prijatelj Slobodana Milosevica.

I napomenuo bih podrsku "predstavnika navijaca" struji Novaka Nedica, a te navijace cine saradnici DBa koji su unistili juznu tribinu, koji su je sveli na prosek od 300 ljudi prosecno,oterali prave Partizanovce sa juga, i medju kojima je glavni bivsi navijac Crvene Zvezde.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
A sta ako Bjekovic pobedi,postane predsednik,prodje tako vreme,raznorazni faktori pocnu da vrse pritisak i da rovare u i oko kluba kao sto su radili i bila je praksa,i Bjekovicu se onda skurci i digne ruke od svega ?
Vrlo realna pretpostavka.
Onda Partizan ostade na ovim kako ih ti nazva "zvezdama granda" sa otkopcanim dugmetima na kosuljama.

Ovu varijantu je govorio Zecevic na pres konferenciji dan-dva pre Skupstine,kao da je to maltene sigurno.Kao Bjekovic odlazi za 2-3-4 meseca i ovi ostali ostaju da rovare(i vladaju) protiv Partizana.Ali na toj desnoj strani su bili i bivsi igraci Partizana,na levoj(Zecevicevoj) bar ja nisam video nijednog.Obe opcije ne valjaju,tako da ce mo svakako biti nezadovoljni,kako god se sve zavrsi.
U svakom slucaju,posle 30 godina,posle bojkota i svih sra..a,mi se vracamo opet na pocetku.Tesko je da covek bude pametan u ovom trenutku.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.463
Reaction score
4.876
Tačno je da ima bivših igrača na strani Bika... ali šta to znači? Ništa pored ovih gmazova... imali smo mi u rukovodstvu Partizana i Batu Mirkovića, Petrića, Ivana Tomića, Stanoja, Krstajića, čini mi se i Kralja, Ćirića... i kako su prošli svi oni?
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
naravno da će bik pobediti .. to sam predosetio pre par nedelja ,pored ogromnog iskustva i država je iza njega ,makar ta jača sns struja ( andrej pičkousti i njegov brat peder )

šta će to sve značiti za FKPartizan videćemo ,mislim da pričamo o dve nijanse sive boje tako da se džabe stresiramo .. svakako smo pristali da budemo večito drugi ,samo se nadam u novoj sezoni sa mnogo manjom razlikom iza roma
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Svinjuro prosli su praznici smijes da izadjes iz kluba, nece ti sad niko noz pod grlo staviti. Mozes nastaviti da se tovis za jesen :D :D :D

Kako mi se sve ovo zgadilo. Necu vise da posjecujem ovu temu neko vrijeme. Dok mi se zivce ne vrate u normalnu. Sad se okrecem prelaznom roku :D: :D
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Pa nek pobedi Bjekovic, nek bude idealan trojanski konj, pa nek ga odjebu za 6 meseci i nek uniste i zavrse s Partizanom. Cigani nek uzimaju titule, vracaju dugove, igraju grupe po evropi a mi cemo biti na marginama kao sto smo i bili veci deo istorije dok Zeka i Curkovic nisu preuzeli klub i od tada mi poceli da budemo dominantni. Ja bih najvise voleo da dodju bivsi igraci finansiski situirani poput Petrica koji uzima milione na nekretninama a ne olos i sljam iz SNSa koji zastupa nase bivse vaterpoliste koji koji su sad uz vlast i koji tuze i onako osiromaseni klub, uz pomoc npr. Varge coveka koji trazi posao.

Ponavljam za svakog normalnog grobara su idealni Mijat, Milinko Pantic, Zlatko Zahovic, Bata Mirkovic, Gordan Petric...oni nisu tu zato sam svim silama protiv Vuciceve opcije i za Curkovica i Zecevica.
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
Zar Nedic nije bio u upravnom odboru Partizana i u vreme Djurica, kako tad nije smetao, 10 godina gleda utakmice Partizana iz istocne loze... Na drugoj strani imamo jako iritantnog Vuletica i Vazuru, a ovamo Mocu Vukotica, Milosevica... Ja sam ipak za opoziciju.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.201
Reaction score
18.707
Локација
U Kinšasi
Stoka je rekao sustinu. Mada na prvi pogled zvuci blesavo.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.771
Reaction score
6.399
Zec opet objasnio kako se ,,zatvaraju" izbori...

I ovo je bolja varijanta nego da nam se ponavlja opet onaj cirkus od pre neki dan ili da udje sns preko nedica na velika vrata. Sada napraviti koliko toliko respektabilnu ekipu za kvalifikacije.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
O kakvom ulasku Nedića vi govorite!?
Valjda o povratku. Nakon majušne pauze...

Ima li neko pametan da objasni ovo oko prinudne uprave?

@Sasha
Da, Vučelić, Mile i general će da naprave ekipu za ulazak u LE... Vo ime....
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Hahahah pazi muda, ostao debeli dvojac i Vučela, a nema samo Ćurkovića više. Kakvo raspuštanje sunce ti jebem!! Kako nas tovare, ovo nema nigde. Iako su mi odvratni, gadim ih se ali pozvao bi ovom prilikom "Grobare sa Juga" da preuzmu stvari u svoje ruke i isteraju bagru. Lakše bih svario Nediće sa Bikom nego ova govna.

Još jednom hahaha "raspuštena Radna grupa" :buhaha
 
Top