Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sasha daj molim te...ovdje na forumu caruje demagogija prve klase vec odavno...svi samo pricaju o visim ciljevima SPS, SNS....svi kao sve znaju ko hoce da udje u klub, ko mu misli dobro ko ne...forum pun genijalaca i obavjestenih ljudi...sjajno...

DOBRO, ako Bik i Nedici hoce da uniste klub zasto onda ovi sto nece da ga uniste uzimaju sluzbeno auto covjeku koji je u klub svojim radom unio bar 40-50 miliona eura i od cijeg rada ZIVIMO VEC OD RASPADA JUGOSLAVIJE.

Zasto niko od forumskih genijalaca ne odgovori kako to onda pozicija u klubu ne zeli da unisti Partizan.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.801
Локација
Храм фудбала
Pa to oni prave ustedu na troskovima. A Trba moze stopom ili biciklom putovati po Srbiji.
Ova prica me mnogo podsjeca na pricu o protestima u RS, i ovamo sam na strani "izdajnika" pa cu tako biti i u FK. Jos samo da nas pocnu plasiti sa drekavcem u slucaju da Bik pobjedi.
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
@krme

Ako hoces da upoznas "bota" javi se privatnom porukom vidimo se protiv fmp-a. Ako si toliko grobar i ides na utakmice mozda me znas iz vidjenja. Ne pisem ti ovo kao pretnju ili ista slicno, vec grobari su braca, upoznacemo se i popricati. I nisam toliko za Zeca koliko sam protiv propasti Partizana a poznavajuci ove druge zlotvore to ce se desiti. A mozda i tebi smeta kad Partizan izjavi da smo u jezivom polozaju u odnosu na cigane kao Nedicu kad je dao ostavku.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Ja stvarno ne znam kako ovde moze iko ikoga ikada da podrzava.

Sustina. Ne postoji manje zlo, zlo je zlo.

Ali, da je KKP brze bolje potrcao da izda saopstenje, kako se ne bi uvredili psiho i njegova struja:puke. Ili su tamo svi do jednog ljudi bez kicme, ili neko uzurpira sajt KKP (pogledati pod saopstenje gde se pise o Bericu, ili o sramnom lizanju bulje psihopati koji nas mrzi iz dna duse).
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.801
Локација
Храм фудбала
Evo oglasili se i iz Atletskog kluba i oni su protiv. Krenuo Bikcina u konta napad. Iznabadabavaj ih sveeeee.
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
A ja mislio da je dosad bila sns uprava. A ja mislio da je Novak Nedic doveo Vazuru, a ja mislio da smo s ovom upravom imali minus preko 30 bodova, a ja mislio da je ova uprava unajmila saleta mutavog da je cuva od partizanovaca sa zapada...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Zasto niko od forumskih genijalaca ne odgovori kako to onda pozicija u klubu ne zeli da unisti Partizan.


@Maxi ne smatram sebe forumskim genijalcem ali cu probati da pametujem malo.

Niko od ovih sto se otimaju oko NASEG KLUBA ne zeli da ga unisti,pa ni prva usta Srbije.Zasto?Jer jos ima novca,jer je Partizan zlatna koka jos uvek,a gde su pare tu je i svadza.Sto se ne otimaju za neki tamo fk druga mladost.E sad sto u borbi za novac Partizan je kolateralna steta jebiga.Tuzno ali cim pre iscicaju sve iz kluba(ko i da bude)brze ce da klub uzmu pod svoje PRAVI I ISKRENI PARTIZANOVCI.Do tad cemo glodati koske koje nam svremena na vreme bacaju.Jebe se svima njima za Partizan.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Zbog cega svadja drugari?
Jedni hoce da kradu novce od FK-a,drugi zele to isto.
Neka izadju nedic i gmazura na tv duel,i objasne zasto nije dovedeno par adekvatnih pojacanja pred Bate.
Ko je kriv od njih dvojice za to idiotsko necinjenje?

Verujem da smo svi,ili vecina svesni da u obe opcije ima moralnih spodoba koje bi da rade na stetu kluba,ali nas cist navijacki poriv tera da se opredelimo za jednu stranu,pa kada se vec opredelimo trazimo razloge da je odbranimo.

Izvinjavam se botovima ako ih ima,i ako rade po zadatku,ali ja ih iskreno nisam primetio.

Eto,posto ja ne mogu da izaberem stranu sam,vodicu se odlukom za koga su Hokejaski i Vaterpolo klub.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Utera im Zeka do balcaka, mislim nema nesto razloga za radost, ali da je bolja opcija, jeste.


A ja mislio da je dosad bila sns uprava. A ja mislio da je Novak Nedic doveo Vazuru, a ja mislio da smo s ovom upravom imali minus preko 30 bodova, a ja mislio da je ova uprava unajmila saleta mutavog da je cuva od partizanovaca sa zapada...

Nista ti ne kontas, sve je to bio Nedic, koji je vedrio i oblacio po klubu sto licno sto preko Vazure, medjutim dosao Zeka i rekao dosta, Nedic dobio nogobulj, Zeka naravno nece da placa navijace, otud da janicari koji su do tog trenutka stitili upravu postaju najveci neprijatelji.

Sve je to interes a raduje saznanje da pickousti nije svemoguc, puca polako sve vise i vise
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Klasican izbor da li da umres vesanjem ili da te streljaju..
Jebem ti sve .

Ovi trenutni bi mi bili manje gadni da sutnu vezaru debelog krmka sa 0 dana radnog iskustva.. On je klasicna slika prosecnog sns debila/bota.

Zanimljiva stvar je ta da je zeka otvoreno krenuo protiv sns struje koja je naklonjena pickoustom ciganskom pederu.. Svi mi znamo da pickousti ne postoji za oko 2god ali da li to zeka zna jos nesto ?

Mada i dalje postoji mogucnost da je ovo sve jedna velika predstava za prosecnog coveka
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.999
Reaction score
26.037
Локација
ante portas
Bjekovic bi da bude predsednik bez minuta iskustva u predsednikovanju.
Čovek je posenilio, ko zna šta mu je sve obećano po kafanama, kafanicama, restoranima.
On na skupštini ćuti, a mesto njega skaču Veljko Odalovic kriminalac u rangu Cokija,pitajte srbe sa Kosova šta misle o njemu, jebač Jorgovanke Tabakovic.
Skače i direktor Zelenila Vesicevo govno,direktor Eps Veljic partijska zadrigla glavudza,Saša Antic zove telefonom.
I Bjekovic će okružen ovim i ovakvim ljudima da spašava Partizan.
Savo Milosevic izgubio pozicije u savezu pa bi sad da rešava stvari u Partizanu onako cirke iz kafane.
I na sve ovo gradska logistika Vesica kretena, i Sinise Malog.
Picoustog zabole, ima ko da rastura Partizan zadaci su raspodeljeni .
Zecevic je makar iza sebe ostavio Teleoptik koji nam drži glavu iznad vode.Ispravno je braniti ga od ovog ološa.
 
Последња измена:

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kako da se oupšte pojave, kada ima ovih koji strastveno podržavaju jedne ili druge. Jednostavno ne žele da imaju treću mogućnost, a i jedni i drugi vode Partizan u sigurnu propast.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Odavno sam digao ruke od učestvovanja na sportskim temama foruma, ali prosto me svrbe prsti da napišem nešto. Ne mora niko da pročita, moram da izbacim iz sebe jer je situacija u klubu svakakva, samo ne normalna.

Ovde se više ne radi o tome koja je od dve podjednako kompromitovane strane nekome draža, ja sam uveren da su se svi oni svima nama smučili. Ipak, neke stvari ne smeju nikako da se smetnu s uma. Prva, da ovo nije obična izborna bitka, već borba za opstanak kluba.

O kakvoj većini opozicije se piše u pojedinim postovima, meni nije jasno. Da su imali većinu, ne bi se onako ponašali na skupštini. Kompletna opstrukcija je dolazila sa te polovine. Onaj najglasniji (Stanojević, ako se ne varam) je na kraju pozvan da sedne zajedno sa Vazurom, čovek tri puta broji glasove, ne zna ni sam šta hoće. Zašto paralelno nisu i oni brojali broj prisutnih ako sumnjaju u mahinacije oko brojanja i utvrđivanja kvoruma? Pa nije bilo unutra 5.000 ljudi nego 50-60.

Savo se ponaša u stilu kokainskog zavisnika, Odalović ne uzima materijal za skupštinu, pa čak utiče i na Bjekovića da ne uzme, Varga i Moca kao podivljali, ne mogu da ih prepoznam.

Opcija koja ima većinu ne ponaša se na taj način. Da su zaista imali većinu, mogli su je pokazati glasanjem po bilo kojoj tački tokom skupštine, da je bila održana.

Bjeković se ponašao korektno, nije on problem, problem je onaj ko stoji iza njega. Ako kandidat predsednika i legenda Partizana postupa na mig izvesnog Odalovića, nema šta dalje da pričamo o autoritetu.

Treba biti slep pa ne videti ulogu Nedića. Da je sa druge, Ćurkovićeve i Zečevićeve strane kao kandidat istaknut i Musolini lično, za Musolinija bih bio, samo ne bih bio za opciju koju podržava gensek Vlade Srbije, na čijem je čelu dokazani Partizanov zlotvor i mrzitelj, gosn premijer.

Treba takođe biti selektivnog pamćenja pa ne videti koja struja svih ovih meseci vrši pritisak, koja struja na svakoj utakmici preko navijača sa juga pola vremena posvećuje upravi i gađa ložu jajima (sad odjednom ne važi ono "naše je da navijamo, nije naše da pevamo protiv uprave").

Cela priča opozicije je u bukačkom stilu, spin do spina - najave po medijima "imamo većinu, imamo 35 glasova". U tom stilu je i ova njihova propala inicijativa da zakažu skupštinu za 6. juni!? Oni ne mogu da je zakažu, oni samo mogu da predaju 1/3 potpisa, a na organima kluba je da je zakažu za mesec dana.

O tome da ljudi iz omladinske škole sede u istoj ekipi sa Draganom Đurićem, koji je tu školu ostavljao bez plate po nekoliko meseci - nemam reči. Toj mutavoj spodobi je trebalo zabraniti pristup klubu na manje od 5 km. Pri tom, neki od trenera u toj školi ne bi znali kako izgleda trenerska klupa da im Zec nije našao mesto u omladinskoj školi. Iza sebe nemaju ama baš nikakve rezultate, možda samo poneko ispadanje iz lige. Neki od tih bivših asova su mi totalno razoočaranje, još jedan dokaz da olako koristimo izraz "legenda". Ove naše "legende" su po ko zna koji put, samo glasačka mašina i oruđe u rukama ljudi željnih vlasti u Partizanu.

A opet, tužno je videti kako su na suprotnim stranama Zavišić i Vukotić, Tomić i Kralj, Rašović i Kovačević, Šoškić i Hasanagić...

Da je bilo ko bio izabran na toj skupštini pre dva dana, bilo bi manje zlo nego da se sve ovo oteže, pa da se zakazuje skupština za mesec ili dva. Kad već nije izabran niko, zar nije bilo razumno da se sedne i dogovori, u interesu kluba, jer sezona počinje. Ali ne, "biće skupština 6. juna". Samo Partizanovim dušmanima odgovara ovaj vakuum, da nemamo izabrane organe kluba. Ovo je savršena situacija za gosn Pičkoustog, verujem da uživa dok gleda kako se glože dve strane.

U tom smislu moja apsolutna podrška za ove odluke JSD Partizan. ANDREI i zapad27 su objasnili, daleko sažetije od mene.

I daleko od toga da su Zečević i ekipa cveće (Zeca smatram za glavnog krivca za mnoge stvari, pa i za to što je na svojim leđima uvalio u klub istu ovu ekipu, dok su kumovi Nedić i Vazura bili zajedno).

I meni bode oči Vazura, ali Vazura je niži rang odlučivanja. Ali ako znam ko vodi priču iza kulisa s druge strane, meni je sve jasno. Ćurković i Zečević mogu biti onakvi ili ovakvi, ali pozicija i ugled Ćurkovića u Evropi su jedini naš adut u borbi protiv pomahnitale zvezdasrpske države.

Za kraj - koliko god nekome bilo smešno - da, radna grupa jeste stabilizovala klub, u odnosu na jesen.

Pišem ovo ne kao nečiji lobista, već svojom voljom. Pozdrav svima do sledeće prilike.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
,,Prestajem da pusim, pijem i pocinjem da vodim zdrav zivot kako bih doziveo da se draganu djuricu ispisam na grobno mesto."

Zagor, 2012.

Slucaj zatvoren.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
http://mondo.rs/a906234/Sport/Fudbal/KK-Partizan-protiv-odluke-JSD-Partizan.html

Evo ga, KK Saopstenje Hvala Premijeru... kad su se oni oglasili brze- bolje, naravno "samoinicijativno", kad je agentura za tu stranu, kad je par direktora komunalnih preduzeca tamo, Nedici guraju uveliko, a sve to pod pritiskom onog koji otvoreno hoce da nas unisti i uveliko radi na tome- nema nazad- PLJACKAJ ME ZEKO PRI OCIJU, MAMU TI JEBEM LOPOVSKU, ALI IM NE DAJ PARTIZAN!!!

Jebem mater "legendama", svima do jednog, koji su tu da dodju i prodju na po neku funkcijicu u klubu, pa se posle mandata svi od reda jadaju novinama, ja sam hteo, al' mi nisu dali. Pa kad nisu dali desetorici, koji se kurac opet svi gurate unutra, bezposlicari jedni? Otvarajte kafice i spa centre zenama nepismena bagro koja da nije Partizana ne bi dinara videli, picka vam materina!!!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Crno-beli, da Zec ima i V od vecine sve bi rijesio na novoj skupstini za 15 dana...on nema cak ni kvorum da napravi sljedecu skupstinu i da pobijedi ako druga strana ne dodje npr...
Ovo danas je potez koji je iznudjen jer prvi put ne moze da namjesti glasanje.
Ko podrzava Vucelica, Vazuru i Curkovica ne podrzava struku, citaj mucenika Trbojevica.
Ja na stvari pocinjem da gledam bukvalno jer nisam u vrhu SNS kao vecina forumasa pa da znam njihov plan preko Nedica.
 
Top