Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Samo da Kralj ne bude novi sportski direktor, jer je to korak unazad.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Sledeći video iz kancelarije, ilijev u kariranom sakou puši tompus i smeje se sa udbašem i krmkom. Kao da živimo paralelnu stvarnost, monti pajtona i Alana Forda zajedno!
Fun fact: Vulinov brat je glavni urednik Alan Forda u Srbiji već minimum 15 godina, čak mislim da je i sam vulin aleksandar bio u jednom trenutku.
Nije to ni slučajno baš.

P.S. Premestite u otpad, nisam skontao koja je tema odma
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Sto je najgore Ilijev i nije najgore od svih radio svoj posao, imao je dobre pogotke, prodaje, vala i promasaje ali ko nema? Kapiram da je Ilijev vecinu iritirao zbog svojih nebulozbih izjava. Kao sto rekose kolege, Ilijev je tu tek treca karika u lancu
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.303
Локација
Novi Sad
IliJev imao pogoTke do mojega. Mislim da nigde ni ne mozes naci spisak koga je sve dovodio kao SD, za pola ih nismo ni culi nikad garant.
IliJev nas iritira svojom narkomansko-bedno-investitorsko-bugarskom facom, glupim izjavama i jos glupljim naprednjackim fazonima tipa 30sekundi igrac... al aj, BiLo je i GoRiH
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Илиев је представљао играче на конференцијама, а да ли их је доводио тј. он лично проналазио у то нисам сигуран. Једино је можда #55 довео пошто је гарантовао за њега. Последње две сезоне не говоре у прилог томе да уме да пронађе играча, у супротном не би дозволио гомилање оних полу-фудбалера. Он се компромитује од кад је дошао на место СД, а у претходне две сезоне се искомпромитовао бескрајно. Ипак, Партизан требају да напусте снс па Вучелић па Вазура па тек Илиев. Тим редом.
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
IliJev imao pogoTke do mojega. Mislim da nigde ni ne mozes naci spisak koga je sve dovodio kao SD, za pola ih nismo ni culi nikad garant.
IliJev nas iritira svojom narkomansko-bedno-investitorsko-bugarskom facom, glupim izjavama i jos glupljim naprednjackim fazonima tipa 30sekundi igrac... al aj, BiLo je i GoRiH

Dobro majstore, bitno da se meni rugas a sam se blamiras.

Okej, ocito je najveci problem Partizana to sto ja ne znam dal se pise Iliev ili Ilijev, eto sad kad ste me naucili da se pise ILIEV verovatno su svi problemi Partizana nestali. Bravo, bambi za sve v/nas.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ovaj novinar izgleda jedini ima petlju od svih novinara da kaze sta je problem, i prosli put sam kopirao njegov tekst koji je pogodio u srz. Nema problem da kaze da su krmak i matorac iskljucivi krivci i da treba da se zapitaju da li uopste dobrinose nesto klubu.

B92: Degradacija Partizana i poslednji znaci za uzbunu http://www.b92.net/sport/teme/smudja.php?yyyy=2022&mm=07&nav_id=2190734
 
Top