Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Nadam se da će klub napustiti uprava, Petrić ovi nazovi igrači sanicanin pantić pre svih i da će povesti ivicu kralja, razne stručnjake u stručnom štabu sa sve mišom filipovicem i raznim pinkušama po kancelarijama.

Još jedno dno dna još jedan sramotan i sumnjiv poraz od presmešne ekipe iz pičkojevca.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.802
Reaction score
23.029
Локација
Beograd
Napolje!!!! Svi do jednog, sa sve Petrićem napolje!!!
Saničanin disciplinski da odgovora i mučiti treninzima u 5:30h ujutru.
Vratićete me u bolnicu, jebem li vam sve ponaosob. Posle neka se neko pita zašto košarka ovako, fudbal onako...
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Nemojte molim vas počinjati sa tim izlizanim frazama ''bez govnjive motke nema skidanja vlasti'' i slično... Mnogo kukamo tipkajući a kad treba da se uradi konkretno nema nas. Svaka čast svim ljudima koji su bili danas na protestu, nadam se da će se nastaviti i da će nas biti još više...
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
646
Reaction score
2.368
Локација
Beograd
A da probamo umesto "Uprava napolje",
"Vučela-Vazura"? Ne bi im bilo svejedno!
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
496
Reaction score
1.782
Niko nije dovoljno lud da krene u nasilne promjene u ova vremena, zaglavio bi zatvor bez dileme, hapse ljude i za manje. Sto se juga tice, oni su desetkovani. Ne pricam ja o velji i ekipi vec o par stotina Grobara koji came u zatvoru, a uhapseni su u zadnjih godinu dana, tako da su ostali klinci na tribini. Protest treba podrzati, a oni ako nece da skandiraju pederu ne moraju, mi sa ostalih tribina cemo ih podsjetiti kakav stav imaju navijaci Partizana o psihopati.
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
Ubedjen sam da uprava Partizana radi na planu kako da derbi bude istorija a ne Mladost GAT .Ova uprava netreba da se smeni nego da se uradi revizija rada kluba njihove licne imovinu objavi javno nikako da odu.Sve minuse kluba naplatiti iz njihove licne imovinu i involved povezanih lica pa ih onda smeniti .
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd


Još ne spavam, ali malo sam umoran da sada prenosim i neke svoje utiske...evo nekoliko medijskih izveštaja i snimaka, a na ovom sledećem pomenut je i Partizan.net...




 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
496
Reaction score
1.782
Ne mislis valjda na one "grobare", sto su ubili prave Grobare?
Nema tu pravih Grobara. Kriminalci protiv kriminalaca i njihova borba za trziste. Nazalost, klanovi su uvijek od devedesetih na ovamo imali svoje eksponente na tribini, otud i ovolike podjele medju Grobarima. Tragicna je smrt P.I ali to je vec druga prica. Medju uhapsenim Grobarima ima i onih koji nisu u toj prici, a uhapseni su samo zbog toga sto su remetilacki faktor.
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
I trener koji kaze sledeci je Kragujevac boze moj i motivacija igraca mu je igrate za sebe oni i igraju za sebe na to mu i lici i igra i Tim i postavka ,ne zasluzuje ni komentar ma koliko pricao o dugackim gacama i zabavljao se .Ne znam jel je vodio na pasulj posle Gata .
 
Top