Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Неша

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
20
Reaction score
72
Опет остаје велика жал за тишином коју производе наши бивши играчи чија реч и даље вреди. Где си Илићу, Ивићу, Кежмане, Милошевићу, Томићу, Мијате...? Јел и ви ко и Ивица Илиев више не пратите фудбал и не занима вас шта се дешава у вашем Партизану
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Ja bih zamolio naše bivše igrače i trenere(koji čitaju ovaj naš forum), ljude kojima je i dalje stalo do Partizana a imaju prostor u javnosti, da izađu javno i pozovu Grobare na ovaj protest i borbu protiv uprave. Zadnji je čas.
Partizan je vama pomogao, pomozite i vi njemu.
Volim Partizan.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.264
Reaction score
6.965
Evo idealna prilika za bivse igrace i ”legende”, da stanu uz Grobare. Ne trebaju oni da vode neke revolucije, ako se vec toliko plase, samo nek stanu uz nas i podrze sve ovo. Idealna prilika da zacementiraju svoja mjesta medju legendama. Ja bih iskreno na ovo gledao ili si sa nama ili si protiv nas, nema sredine vise. Svi koji ne budu uz nas sada, nek idu u pizdu materinu i sto dalje od nas i naseg Partizana.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
@Markec50

Brate, kapa dole za post.

Sad, imam jedno pitanje za pravnike, verujem da ih ovde ima, zašto debeli profa (koga ništa manje ne krivim) tvrdi da ne postoji pravna olakšica u njegovom Statutu koji je sada na snazi i prethodnog? Ne znam tačno, ali je valjda pozvao sve pravnike koji navijaju za Partizan da ako nađu šta je on "loše" uradio da će pocepati diplomu.

Ja koliko se sećam i te kako je loše uradio i način na koji je gamad izabrana posle neuspelih Skupština je bio njegova "zasluga" .

Voleo bih da neko nađe tu pravnu začkoljicu, jer ja i dalje tvrdim da nije tandem VV, nego trio VVV.

Četvrto (ili bolje reći prvo) V uvek ide u paketu, ali on je peder i to se podrazumeva.
Ja upravo to tvrdim, vuletic je profesor rimskog prava, privrednim pravom se ne bavi, moguce da je sastavio korektan statut, koji je bio odlican za situaciju u kojoj je nastao, ali savrsen zlocin ne postoji. Plus lakse je rušiti nego zidati.

Nisam imao vremena za dublju analizu, ali spreman sam i ja da kazem da cu pocepati svoju diplomu ako nema pravnog nacina da se sistem koji je uspostavio sruši. Trebace sigurno mnogo vremena, zbog smedljive drzave, ali sam siguran da je moguce.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Na ovom putovanju sledeće destinacije su mi bile Saudijska Arabija i Jordan. Odlučio sam da odustanem od toga i da u četvrtak budem u Beogradu. Propašće mi oko 450€ datih na avionske, ali Partizan trenutno mnogo više propada.

Na vagi između to dvoje - Partizan ima prednost, preveliku prednost.


Četvrtak, 31.08. Znate gde vam je mesto. Dosta je internet pametovanja.

Hoću da vas vidim u 18 časova kod Terazijske česme. Biću uz vas, stojim uz vas! Do konačne pobede protiv ovog zla!
 
Последња измена од уредника:

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Na ovom putovanju sledeće destinacije su mi bile Saudijska Arabija i Jordan. Odlučio sam da odustanem od toga i da u četvrtak budem u Beogradu. Propašće mi oko 450€ datih na avionske, ali Partizan trenutno mnogo više propada.

Na vagi između to dvoje - Partizan ima prednost, preveliku prednost.


Četvrtak, 31.08. Znate gde vam je mesto. Dosta je internet pametovanja.

Hoću da vas vidim u 18 časova kod Terazijske česme. Biću uz vas, stojim uz vas! Do konačne pobede protiv ovog zla!
Za razliku od tebe imam sreću da slećem tačno na dan protesta.
Vidimo se braćo, mora nas biti više nego ikad!
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ne zelim nista da miniram, stavise, doci cu, ali sta se dobija smenom ove uprave i postavljanjem nekih novih izaslanika pedercine na vlasti? Jedini kakav-takav izlaz iz ovoga je preuzimanje kluba od strane nekoga sa autoritetom Zeljka Obradovica, na primer Pedje Mijatovica, ali od tog posla nema nista...
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
117
Reaction score
264
Локација
Zemun
Na ovom putovanju sledeće destinacije su mi bile Saudijska Arabija i Jordan. Odlučio sam da odustanem od toga i da u četvrtak budem u Beogradu. Propašće mi oko 450€ datih na avionske, ali Partizan trenutno mnogo više propada.

Na vagi između to dvoje - Partizan ima prednost, preveliku prednost.


Četvrtak, 31.08. Znate gde vam je mesto. Dosta je internet pametovanja.

Hoću da vas vidim u 18 časova kod Terazijske česme. Biću uz vas, stojim uz vas! Do konačne pobede protiv ovog zla!
Ti si lud ( Grobar )!!

Postovanje!!
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Da li se posle protesta ulazi na stadion?
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Ne, sad kada je najvaljen protest ima da stave 1000 dinara, garantovano.
Ako sada nije vreme, da ih oteramo, neće biti nikada. Ovo je ne minut do dvanaest, nego zora sviće...

Pa da svane i nama. Samo zaista molim ljude koji vode ovaj forum da se uputi poziv svim legendama kluba da vidimo ko će javno da ustane za spas Partizana.

Takođe, pošto debeli profa ima u zadnjih mesec dana 5-6 gostovanja po raznim emisijama, pa da vidimo jel sme da se pojavi i pogleda u oči navijače i kaže "kriv sam, jeo sam govna" .
 
Top