Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.364
Локација
Kipar
Ovo su pravi rezultati rada krmka vazure I lopova vucele. Prazni govori I lazi na tone je jedino sta gamad zna. Evo kakav nam je stadion a verovatno I Zemunelo ide u tom pravcu. Ni kamen na kamenu nece ostati posle njih.
Gledaj psiho kakve si nam olose instalirao u klub.


 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.331
Reaction score
37.527
Sreća pa je stadion napravljen kada je napravljen i kako je napravljen, da su ga zidali samo "malo" kasnije stvarno ne bi kamen na kamenu ostao. Nije li onaj Ada Mol prokišnjavao nedugo po otvaranju? Mi smo još i dobri.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
Legende i bivse igrace zabole ocigledno za Partizan,jer ja ne znam da se neko oglasio,napljuvao ili rekao bilo sta lose za ova govna.Osim Srdje Knezevica koji je pozivao na protest.Sve i da sam koga zaboravio to moze na prste jedne ruke da se nabroji

Meni je to totalno neverovatno,treba da ih sve do jednog bude sramota,i mladje i starije
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.390
Reaction score
3.211
Локација
Tamo gde su Grobari
PARTIZANU SAM UVEK NA RASPOLAGANJU! Tole Karadžić: U teškim uslovima je prvi, ne znam šta će se dogoditi
  • Bivši predsednik Partizana se oglasio.
 Tomislav Karadžić
IZVOR: MN PRESS
Bivši predsednik Partizana i počasni predsednik Fudbalskog saveza Srbije Tomislav Karadžić u intervjuu "Sportskom žurnalu" govorio je o klubu iz Humske i izrazio spremnost da mu pomogne.

"Što se tiče rezultata mora se biti zadovoljan, jer je u teškim uslovima Partizan dogurao do željenog cilja na kraju godine, iako je prosuo nepotrebno nekoliko bodova. Što se tiče ostalih stvari nisam toliko upućen. Ne znam situaciju unutra, mislim na finansijsku situaciju i organizaciju. Vidim pomeranja levo-desno šta će da se dogodi ne znam. Verujem da će se tokom zimske pauze te stvari rešiti", rekao je Karadžić.
Prethodnih godina često je nagađano da bi Karadžić mogao da se vrati na čelo kluba iz Humske ili u neko od tela koje rukovodi klubom. "Uvek sam prisutan u Partizanu. Želim da ima uspeha, veliki je to klub. Što se tiče mog prisustva kroz funkciju zavisi od više faktora. Jedno je sigurno uvek sam na raspolaganju klubu iz Humske ulice", dodao je Karadžić.

mondo.rs
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.988
Reaction score
26.002
Локација
ante portas

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Ne može Partizan da funkcioniše bez takvog kadra...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.581
Локација
Yaoundé

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.604
Локација
Beograd
Да, али и Руси секу јелке за Божић...


Разни народи, разни обичаји, разни календари, али мени је увек лепо када људе нешто радује без обзира на све наше различитости...јелка, јела, смрча је такође лепо, мирисно, а како се да сазнати и симболично дрво.

Уосталом, на разним подручјима наше планете храстова (церова) или јелки, има како где - негде расте једно, негде расте друго, негде расте и једно и друго, а негде их уопште и нема...

О нашем маркетингу...неки други пут...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.364
Локација
Kipar
Kako nema zvezde medju prvih 100? To mora da je greska. Madjija se non stop hvali da prodaju za velike pare, kao nikad do sada, prosto ne mogu da se odbrane od navale. Laze ruznal.
 
Top