Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
637
Reaction score
2.336
Локација
Beograd
A šta mislite ko odedjuje ko će nam biti generalni sponzor?
Upravni odbor, predsednik ili generalni direktor kluba?
Niko od njih. Ima ko misli o nama. Naravno, misli nam najgore što može.
On nam odredi generalnog sponzora sa minimalnom kintom (npr. 500 000€) i to na što više godina, generalni direktor mu se odmah zahvali u ime kluba, a onda nastupaju svi ostali sponzori sa još manjom cifrom (npr. 200 000€ ili 300 000€), jer ne mogu oni pobogu da daju više od generalnog sponzora. Logično. Kontrola je tako potpuna i dugotrajna!
Jednim potezom, tj. izborom generalnog sponzora kluba, drže nas zarobljene godinama.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
Pa imamo već na poleđini sokerbet…kad se već od dresa pravi kladioničarski bilbord, valjalo bi razmisliti o opciji stavljanja admiralbeta na rukav, a meridianbeta na šorc (u boji kladionice naravno), po mogućnosti kad bi mogli negde i lik andrije miloševića da uguraju nekako…
Kad je bal nek je bal.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
153
Reaction score
447
Локација
Beograd
Pa imamo već na poleđini sokerbet…kad se već od dresa pravi kladioničarski bilbord, valjalo bi razmisliti o opciji stavljanja admiralbeta na rukav, a meridianbeta na šorc (u boji kladionice naravno), po mogućnosti kad bi mogli negde i lik andrije miloševića da uguraju nekako…
Kad je bal nek je bal.

Na rukavu je vec Mozzart kao sponzor lige. Mada, imamo 2 rukava.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.458
Reaction score
41.086
Локација
Žrnov
Mene baš zanima kako će da uklope logo novog generalnog sponzora koji je u ogavnoj boji ...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.706
Reaction score
22.701
Локација
Beograd
A šta mislite ko odedjuje ko će nam biti generalni sponzor?
Upravni odbor, predsednik ili generalni direktor kluba?
Niko od njih. Ima ko misli o nama. Naravno, misli nam najgore što može.
On nam odredi generalnog sponzora sa minimalnom kintom (npr. 500 000€) i to na što više godina, generalni direktor mu se odmah zahvali u ime kluba, a onda nastupaju svi ostali sponzori sa još manjom cifrom (npr. 200 000€ ili 300 000€), jer ne mogu oni pobogu da daju više od generalnog sponzora. Logično. Kontrola je tako potpuna i dugotrajna!
Jednim potezom, tj. izborom generalnog sponzora kluba, drže nas zarobljene godinama.
Ja imam drugačiji info totalno od tog koji si ti izneo ili prepisao od nekog, u smislu veličine ugovora, ali da, Max Bet jeste taj...
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
637
Reaction score
2.336
Локација
Beograd
Ja sam samo izneo princip kako se kod nas u klubu odredjuje ko će biti generalni sponzor, ništa drugo.
Cifre su samo primera radi, pa zato piše "npr".
MaxBet nisam spomenuo.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.706
Reaction score
22.701
Локација
Beograd
Ja ti kažem da je Max Bet, cifra koju imam je daleko veća od onoga što se piše, ali opet fino manja od prve kurve Srbije.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.112
Reaction score
294
Zi Djin je Milion i po godišnje. Mora biti preko milion i po
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.095
Reaction score
14.459
Локација
Kipar
Da se u klubu radi kako treba nama sponzor ne bi bio potreban. Posebno sponzor tog ranga. Ovako je sve to zamazivanje ociju I opravdavanje slivanja desetine miliona u rupu.
Da drzava ima dobre namere prvo bi smenila stetocine i dovela ljude koji mogu i hoce da rade.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
541
Reaction score
2.168
Локација
45
Колико смо имали од мтс-а годишње?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.458
Reaction score
41.086
Локација
Žrnov

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Ok je ovo. Ne treba biti zadovoljan jer znamo koliko se u kurvu sipa, a ne treba biti nezadovoljan jer smo znali mnogo losije da prodjemo.
Dok se uprava ne promeni, bolje od ovoga nece biti.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.706
Reaction score
22.701
Локација
Beograd
Pbg piše 4,5. E sad, šta je, kako je, ne znam, ali kalašture toliko dobiju za godinu dana, koliko mi za 3...
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
541
Reaction score
2.168
Локација
45
Па ако је било 750к значи да је сад дупло најмање. Далеко од идеалног али дај шта дај са обзиром на ситуацију.
 
Top